Şimdi Ara

telefon mu yoksa tablet mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şöyle internette rahat rahat normal pcdeki gibi gezmek oyunlar oyunmak istiyorum sizce telefon mu alıyım tablet mi 1000 tl bütçem var alırsam hangi marka alıyım hangisi en iyisi ?

• 150 TLlik Artes Tablet Pc al kalan parayada iPhone ya da Android bir telefon. Tablette dandik bir şey değil ha 2 yıldır sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artes tablet nasıl kardeşim internette film falan istediğimi yapabliyormuyum ?
  • lan bu forumda bilgi paylaşımı yapıcak kimse yok mu
  • s4 ün çıkmasıyla s3 ucuzlar. s3 alırsın çok rahat.ben herşeyi yapabiliyorum oyun film dizi internet hepsi
  • ya ama tabletle daha iyi değil mi telefonla nereye kadar internete girebilrsin yeni sekme açamazsın oyun fazla keyfili olmaz tablet daha iyi değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simdibizneyiz

ya ama tabletle daha iyi değil mi telefonla nereye kadar internete girebilrsin yeni sekme açamazsın oyun fazla keyfili olmaz tablet daha iyi değil mi ?

yeni sekme açamazsın mı?ben sırf dizi izlerken internetten 4 sekme açık tutuyorum s3ümde.1 sn bile kasma olmuyor.oyunlardada çok iyi google playdeki her oyunu rahatça çalıştırabilen bi telefon.
  • Bence tablete gerek yok. Bir süre bekleyebilecek durumdaysan Sony'nin Xperia T ya da Xperia TX ya da Xperia V modellerinden birisini al derim. Bu 3 modelin üçü de toz ve suya karşı dayanıklı ürünlerdir...

Bende sözünü ettiğim bu modellerden çok daha düşük özellikli olan bir modeli mevcut: Xperia Sola. Video izletmede, mesela TRT'de görüntülere zaman zaman yetişemediği olduğu için takılmalar olabiliyor; fakat sözünü ettiğim durumda telefon, görüntüleri wireless üzerinden aldığı için onun da tesiri sözkonusudur. Hâfızada yüklü videolarda böylesi bir soruna rastlamadım. 2. bir husus olarak; hiç oyun oynamadım; o sebeple bu konuda herhangi bir şey diyemeyeceğim.

Sözünü ettiğim ürünlerin tanıtımlarında oyunların gâyet düzgün ve takılmaksızın oynanabildikleri anlaşılmakta.

Sony, bu işin pîridir

DÜZELTME: Xperia T ve Xperia TX'in suya karşı dayanıklı olma özelliği yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Casper_C -- 17 Mart 2013; 12:25:16 >

• temiz 2.el bi Note2 al

• 400 lira civarında gayet kaliteli tabletler bulabilirsin. polypad in 7400 serisine bak. Ainol modellerine bak.

Kalan 600 liraya da orta seviye bi android telefon alabilirsin.
  • Çin malı tabletlere bulaşma derim illa bir yerinde arıza çıkıyo en iyisinde bile, bu konuda çok araştırdım en iyi tableti alayım diye (tabii fiyatına gore) neyse aldım cihazı basit hataları yüzünden canımı sıktı.. Uzun zaman android kullandım ama hiç iosun tadını vermiyor, uzun lafın kısası güzel bir iPad al yanına da android bir telefon mesela xperia x8 basit bir örnek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vestel.com.tr/vestel-onyx-tablet-pc-wifi-vp-70.aspx

Ben gayet memnunum.

Bu fiyata alabileceğin en iyi tabletlerden biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simdibizneyiz

artes tablet nasıl kardeşim internette film falan istediğimi yapabliyormuyum ?

Hiçbir sıkıntısı yok 2 yıl garantili veriyorlar zaten.

• Özsüt'te Cafe lerde lokantalar da, düğün yemeklerinde vb. Can'ın sıkıldığında rahatlıkla İnternet'e girip, vakit geçirebilmek istersen, Telefon

Evde rahat rahat, mutfakta masada vb. DH ye ekşi ye vb. Rahatça gezmek istersen de, iPad 2 retina derim.Ama evde küçük ekran telefon ile de idare edebilirsin benim gibi.

Ben şahsen, iPhone 5 tercih ettim.Kısmet olursa ileride, iPad 3 daha sonra MacBook Pro retina inşaallah.

Hakkımızda hayırlısı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.