Binbaşı
13 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
360223 Gün Cezalı
357449 gün 15 s. 45 dk. kaldı
Gönderileri
şuan online!!! dogum gunumu sizlerle kutlayacagim.oglen saatlerinde streami acicam ve sizin istediginiz herolari oynayacagim ne olursa olsun.oglen deraane cikisi acarim yayini.
twitch.tv/br00klyn28
beyler, şu anda arkadaş olduğum, daha önceki tekliflerimi reddetmişş bi kız var.benim doğum günüm bu cuma ve bana bi hediye aldı.tahminlerime göre bi günlük aldı(uzun hikaye ben daha once buna onunla ilgili şeyler yazdıgım gunlugumu vermiştim fln oda gunluk hediye edebilir, belki başka bişeyde edebilir).bana günlüğü( yada ne hediyeyse) verince ona ne demeliyim?şöyle güzel bişey demek istiyorum hediyeyi açıp, ''bu günlükte seninle ilgili güzel şeyler olacağından emin olabilirsin'' gibi.hediye muhtemelen dışardan alınmış bir hediye, özel tasarım değil,ona göre hem ne hediye gelcek fikirlerinizi alıyım hemde günlük gelirse ne diyim özlü bi söz onu deyiverin.

durumumuz:arkadaşız öyle okulda karşılaştıkça konuşuyoz fln whatsapp fln.ben hala seviyorum, oda bunu biliyo.sakın geleceğimiz ile ilgili bi yorum fln yapmayın ''oo kanka arkadaşlık devam ediyosa iş büyür anlarsın ya xd'' gibi
yine dertli oldugum bir donemde actim izledim kendilerini.genel olarak iyi bir anime olsada bazı yerlerde sorunlar gordum.
oncelikle ana erkek karaktere sesleniyorum, sen ne eşşeksin be abi.ikinizde birbirinizi seviyorsunuz.hadi tamam genclik yillarinizda aileler uzakta oldugundan buluşamiyodunuz, gittin iş güç sahibi oldun neden kizi bulmaya calismiyosun?ha tren yolunda karsilasiyodunuz son bolumde, ama aradan tren gectiginden goremiyodunuz birbirinizi.ula ben orda olsam bagira bagira soylerdim ... sen misin fln ordaki diye.hadi bagirmadin, tren gecti kiz gitti.kos peşinden...daha mi onemli gidecegin yerden?
diger 2.bolumdeki motorlu kiza sesleniyorum, birtek son gece aşkini soyleyemedin ya, orda hata yaptin.ha soylesende bisey degismeyecekti ama olsun icinde kalmasindan iyidir.hem sonrasinda ugrasip durdun 3. bolumde ona ulasmak icin.he bence donermiydi sana? donmezdi heralde ama bi tren gectikten sonra donup pesinden koşamayacak kasar aciz olan bu cocuk belki sevmeyi deneyebilirdi seni.
Sonuç olarak:mesafeler aşılabilir.önemli olan senin aşmak isteyip istememendir.ben sevdigim kizin yazin okula ugrayacagini ogrendigim gun dersaneden cikip koşa koşa okulun onune gitim.sirf o yuzunu 3 ay sonra tekrar gormek için...
not.endingteki şarki efsane helal olsun
lol tr forumundaki aoshin konusunundaki ibretlik mesaj

isteyene ss atılır.

Br00klyn28 (4:07): diana jungle pickledim adam insta leave
Br00klyn28 (4:07): attı
Br00klyn28 (4:07): lol
Br00klyn28 (4:07): twitch.tv/Br00klyn28
WatcHhAndLearn (4:08): bende dün 3v3 ranked attım tr de 4 win yaptık son maç tam bakımın o dakikalara denk gelmiş saymadı son maçı
WatcHhAndLearn (4:08): ****
Foxpro joined the room.
Foxpro joined the room.
sunti joined the room.
Gurcell joined the room.
MrEge joined the room.
Foxpro joined the room.
Foxpro joined the room.
khanjui joined the room.
Zuzumann joined the room.
OneLastSmoke joined the room.
im the prophet joined the room.
WORST TOP EU INC joined the room.
empreve joined the room.
Alone Smurf joined the room.
mjr C joined the room.
im the prophet joined the room.
im the angel joined the room.
crazyvirgin joined the room.
PGStudd joined the room.
TT TheokolesM joined the room.
mythzR joined the room.
Thesoundofdeath joined the room.
HunterxQ joined the room.
Wallece joined the room.
mjr C joined the room.
NeverSayAnan (4:42): bende olsam bende atardım
NeverSayAnan (4:42): diana jungle ne ya

havalar çok sıcak beyler atletide çıkardım oyle stream yapıyorum.

twitch.tv/Br00klyn28
ağzı kapalı biçimde yarısı içilmiş bir viskim var.buzdolabında fln değil oda sıcaklığında duruyor 2 aydır, bozulmuşmudur?bozulmadıysa ömrü ne kadardır?
OLABILDIGINCE YUKSEK COZUNURLUKLU biçimde gifini yapabilecek varmi 3 karsin ard arda geçişinin?
Sevgili forumdaşlar, 2 adet sorum var.
1cisi sizce ap leona topta viable bir seçenek olabilirmi?ilk ciktiginda top herosu olarak cikti onu bende biliyorum.tanky ap lich bane li bi build kassak iyi gidetmi?ratiolari ne durumda?
2.si khazix in w yerine q skilinin on plana cikmasi ile poke uzerine kurulu buildim işe yaramaz oldu.bugun reçep reisin jungle khazixe ancient golem lw randuin ciktigini gordum sizce mantiklimi?yoksa boru gibi full dmg mı çıkak?laneve jungle oynarken build nasıl olmalı?tear of goddess alınmalımı?
Hakkında
Meslek: Liseli
Hakkımda:
Br00klyn28
EU West

Werewick
Nemeniel
Leroniel

http://fc04.deviantart.net/fs47/f/2009/175/1/f/Harpie__s_Brother_Gif_by_Hanshumon.gif
MyAnimeList439c673248fd59ae06e35de0ce16a20d4.jpg
The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame
Kakashi sensei nin bir gülümsemesi içimizi eritir
6 YILLIK HORT
MyAnimeList

[image]fc04.deviantart.net/fs47/f/2009/175/1/f/Harpie__s_Brother_Gif_by_Hanshumon.gif[/image]
MyAnimeList
“A smile is the best way to deal with difficult situations. Even if it's a fake one. Used properly, you can fool anyone with them.”
Kakashi sensei nin bir gülümsemesi içimizi eritir
6 YILLIK HORT
Sistem ve Tercihleri
LOL
Talon
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.069
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 266.130 (Bu ay: 365)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.