Şimdi Ara

COCA COLA ' NIN ANLAMI NEDİR ? ( CİDDİ )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
161.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilmeyenleriniz vardır diye konuyu paylaşıyorum sizlere.

Yahudi asıllı, gelirinin bazen bir kısmını bazen de tamamını İsrael'e vererek, Filistindeki vahşetin ve insanlık dışı o katliamın ortaklarından birisi de Coca Cola şirketidir. Üzülerek belirtmek gerekiyorkı; O şirketinde ayakta durmasını sağlayan yine biz müslümanlarız. Yani içtiğimiz her şişe cola ile Filistindeki kardeşimize bir mermi atmış oluyoruz bir nevi. Coca Cola'nın ne anlama geldiğini düşündünüzmü hiç?
    İşte bunun cevabı:

Coca Cola yazısını yansıtmalı olarak ters çevirdiğinizde arapça bir yazı teşkil etmektedir. Ve de bu yazıda "La Muhammed La Mekka" yazısı ortaya çıkmaktadır. "La" arapçada olumsuzluk ekidir. Yani bu cümle o zaman: "Muhammedi ve Mekke'yi ortadan kaldırmak" anlamını taşımaktadır. İnanmak güç ama ne kadar cahil olduğumuzu kendi gözlerimizle görmeye ne dersiniz?

Not: Şu son resim siyaset içerikli olduğu için konuyu aynen alıntı yaptığımdan bu son resimde aynen ekledim artık

ALINTIDIR KAYNAK:http://www.ihtilal.in/default/coca-colan-n-anlam-nedir-ok-olacaks-n-z-t17744.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay25 -- 9 Mayıs 2011; 0:58:23 >

• Biri mağara resmi koysun. 10 yıldır duymaktan bıktım bunu. Ne paranoyak milletiz. Koskoca firma onunla mı uğraşacak ? Hem yazıyosa yazıyor, size ne ? İnanıyorsanız Muhammed'e Mekke'ye, o adam "yoktur" deyince ne değişiyor ? İnanmak mı zorunda ?
  • Ben arapça bir yazı göremiyorum sadece ters çevrilmiş arapça yazıya BENZİYEN bir yazı görüyorum.Eğerki sizi lekelemek isteyen ciddi bir düşmanınız var ise her yoldan lekeler bence çok saçma bu benim fikrim.
  • bukadar uğraşırsak herhagi bi isimdende bunun gibi saçma sapan anlamlar çıkartabiliriz. nerden neler çıkartıyorsunuz arkadaş ya ve bizim milletde inanıyor bunun böyle olduğuna maalesef. lan kola arkadaş ya kola adamlar cola diye yazıyor malın kendisini bu yani anlayamıyormu bu millet bunu bilmiyorum sen nasıl ankara gazozu diyorsun adamda coca cola diyor ozaman araştıralım ankara gazozundanda bişeler bulalım
  • uzozag arakna tersten okuyun allah yok demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Ben arapça bir yazı göremiyorum sadece ters çevrilmiş arapça yazıya BENZİYEN bir yazı görüyorum.Eğerki sizi lekelemek isteyen ciddi bir düşmanınız var ise her yoldan lekeler bence çok saçma bu benim fikrim.

bende başta inanmak istemedim ama yazıyı ters çevirince arapca yazıya ben zer yanı var.Eğer arapcaya benzer yanını ortaya koyarsak arapca olarak buda anlamlı kelimeler ortaya çıkıyor.Eğer böyle bir şeyi dünyaya duyurmak istemişlerse coca cola firması ozaman nefret ettiği dine karşı ,nefret ettiği dinin yazısı ile nefretini duyurur.Bu da çok ustaca yazılmış bir kaos

arapca olarak ortaya çıkıyorsa buda kanıtlar nitelikte bence .
  • Bu konu yıllardır gündemde. Bence bu konu ve resimler tamamen uydurmaca. İlk coca cola yazısı ile bazı benzetmeler yaparak geldiginiz son resim arasındaki farkı goremiyormusunuz. Bu yöntemle istediğiniz resmi istediğiniz seye çevirebilirsiniz :)

Konu İsrail-yahudilik-mallarını kullanma konusu ise albert Einstein'in bile yahudi asıllı oldugundan yola çıkarak hiç birsey kullanmayalım o halde. Daha gecen gun bı arkadasın yazısında okumuştum Intel markası Yahudi diye. Eğer öyleyse su topigi açtığın pc bile Yahudi malı belkide :)

Fazla takma kafana. Adamlar dunyayı elinde oynatıyor. Kaçış yok.

Bu ülke neler gördü. Yok fransizlar bize böyle yaptı şunları şunları kullanmayın. Yok İtalyanlar apoyu sakladı Fiat arabaları yakın. Boş isler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 9 Mayıs 2011; 1:13:17 >
  • İluminati boy detected
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-
    İluminati boy detected

mmax premier'de melekler ve şeytanlar'imi izledin bu aksam :D
  • @tods

kardeş fikrine saygım var yalnız şunuda belirtmek isterim.

yanlış anlama coca colaya bir düşmanlığım yok

yalnız burda coca coladan anlam benzetmesi çıkarılmamış coca cola yazısının arapcaya uyarlanışının benzetilmesi yapılmış.Anlam benzerliği farklı bişe, yazı benzetilmesi farklı bişe

coca cola yazısından harflerinden oluştrularak çok anlam çıkarılır

ama burdaki durum farklı yazının tersini alıyorsun arapcadaki harflerin duruşu ile coca cola yazısının tersi ile oluşturulmuş harfler nerdeyse tıpa tıp aynı gibi.ve bu harfler sırası ile aynı gibi harflerin yerleri değiştirilerek oluşturulmuş benzerliği yok ,sırası ile aynı benzerlik varsa bu bir tesadüfmü sence ?

ben sana düşman olsaydım örneğin sana laf atacaksam bir anlamlı sözcük bulurdum bu anlamlı sözcüğü senin lisanını iyi bir şekilde öğrenir benim bulduğum kelimeyi senin lisanına göre şifreleyerek sana kapaklı mesaj yazardım .Sen eğer uyanıksan çözersin uyanık değilsen söz sahibi gene ben olurdum.İşte coca colanın burda yapmış olduğu şey bunu anlatıyor bence bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay25 -- 9 Mayıs 2011; 1:30:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tods

quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-
    İluminati boy detected

mmax premier'de melekler ve şeytanlar'imi izledin bu aksam :D

yo hayır .buradakı ılumınatı konusunu takıp etmıstım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay25

@tods

yalnız burda coca coladan anlam benzetmesi çıkarılmamış coca cola yazısının arapcaya uyarlanışının benzetilmesi yapılmış.Anlam benzerliği farklı bişe, yazı benzetilmesi farklı bişe

ama burdaki durum farklı yazının tersini alıyorsun arapcadaki harflerin duruşu ile coca cola yazısının tersi ile oluşturulmuş harfler nerdeyse tıpa tıp aynı gibi.ve bu harfler sırası ile aynı gibi harflerin yerleri değiştirilerek oluşturulmuş benzerliği yok ,sırası ile aynı benzerlik varsa bu bir tesadüfmü sence ?

ben sana düşman olsaydım örneğin sana laf atacaksam bir anlamlı sözcük bulurdum bu anlamlı sözcüğü senin lisanını iyi bir şekilde öğrenir benim bulduğum kelimeyi senin lisanına göre şifreleyerek sana kapaklı mesaj yazardım .Sen eğer uyanıksan çözersin uyanık değilsen söz sahibi gene ben olurdum.İşte coca colanın burda yapmış olduğu şey bunu anlatıyor bence bence

O arapça yazılarda hala muhammedi ve mekke'yi okuyamadım ben.

Muhammed yazan kısımda sonraki D harfi yok öncelikle.
    Normalde şöyle yazılıyor. محمد

Mekke yazısında orijinal coca cola yazısının a harfinin yanına bir çizgi daha getirilmiş, orijinalde yok böyle bir çizgi ama yine olmamış sanki.
    Mekke ise şöyle yazılıyor. مكة

Arapça yazılar bile Mekke ve Muhammed kelimelerine benzemezken sabaha kadar oturup baksam o coca cola yazısını benzetemem.

Ve ayrıca, Kola:

Koka:

• Pepsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşın yukarıda yaptığı mantıklı açıklama umarım yeterli olmuştur. yahudilerin ürettiği ürünleri almama , yahudi düşmanlığı yani ırkçılıkdır . aslında bu tür yazılar rakip firmaların iftiralarıdır .
  • Komedi ya bir de ciddi ciddi konu açıp tartışıp buna inananlar var. Acınacak haldeler haberleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Orijinalden alıntı: Miralay25

@tods

O arapça yazılarda hala muhammedi ve mekke'yi okuyamadım ben.

Muhammed yazan kısımda sonraki D harfi yok öncelikle.
    Normalde şöyle yazılıyor. محمد

Mekke yazısında orijinal coca cola yazısının a harfinin yanına bir çizgi daha getirilmiş, orijinalde yok böyle bir çizgi ama yine olmamış sanki.
    Mekke ise şöyle yazılıyor. مكة

Arapça yazılar bile Mekke ve Muhammed kelimelerine benzemezken sabaha kadar oturup baksam o coca cola yazısını benzetemem.

Ve ayrıca, Kola:

Koka:

uzun zamandır bunu araştırmayı düşünüyordum gerçekten muhammed ve mekke öyle mi yazılıyor diye. gerçekten süper bir coca cola kapağı olmuş tebrik ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.