Şimdi Ara

Xiaomi'mi İphone'mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Samsung M21 Telefonum Var. Telefonum bazen arama yapıldığında çalmıyor. ve biraz yavaşladı açıkcası. Bu yüzden yeni bir telefon alacağım. Telefonda aradığım özellik hızlı olsun,çabuk eskimesin bu kadar. 4 adet seçeneğim var, fiyat gözetmeksizin cevap vermenizi rica ederim. Telefonlar ise şunlar:

Xiaomi Redmi Note 12 5G 8/256

Xiaomi 12 Lite 8/256

İphone 8 plus 64gb

İphone X 64gb

Bu arada iphone'ları yenilenmiş alacağım teknosa,easycep gibi sitelerden.

Yanıtlarınız İçin Teşekkür Ederim.

• Xaomi 12 lite.

Şimdi bazıları iPhone diyecek ama, iPhone 5 yıllık cihaz. Baya eskidi artık. Yakında güncelleme desteği de kesilir.

Xaomi yazılımda birkaç adım atıyor. Şu an xaomi kullanıyorum. Bazı ayarlar ile çok stabil bir arayüze ulaşıyorum.

Hem mi12 lite, güncel teknolojileri de barındırıyor. Bunları deneyimlemek de ayrı bir artısı olur.

Performans olarak da söylediklerinizden en iyisi mi12 lite.

• Peki bu telefonu alırsam ne kadar sonra güncelleme desteği kesilir tahminen
  • halitbahri H kullanıcısına yanıt

Büyük güncelleme, sadece mıuı 15 alır, güvenlik güncellemelerini ise 3 yıl daha alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah7ve7 -- 7 Ağustos 2023; 16:0:42 >
  • Peki telefon tam anlamıyla ne zaman yavaşlar iphone ve mi 12 lite bu arada 8plusın hızı beni tatmin ediyor
  • İphone 7 den yazıyorum sıfır aldım 7 yıl bitti , bşr kere servis olmak üzere 3 kere pil değişti.

Güncelleme desteği yenş yazılım almıyor ama güvenlik güncellemeleri var.aldığım zaman pahalı bir telefondu ama 3 tane android telefon eahat harcardım 8 yılda.birde parçası hep var. Evde hala iphone 5s kullanan var tabi sadece alo ve bazı internet aktiviteleri için kullanılıyor .

4. Yıldan sonra eskimeye başlıyor ama ben hala 7 yıllık bir cihazın böyle çalışmasına hayret ediyorum.
    İphone 7 tüm uygulamaeı destekliyor hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curufperlit -- 27 Eylül 2023; 23:2:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.