Şimdi Ara

TELEFON EDİLİNCE AÇMAYAN GERİ DÖNMEYEN İNSAN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
25.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakkında ne düşünürsünüz. 2 gun once bulusmak uzere anlastik. Bugun arıyorum mesaj atıyorum hala dönmedi. En uyuz olduğum Durum .

• Böyle bir tavır neticesinde 10 yıllık dostluğumu silmiştim. Bir kaç kez yapmıştı, en acil durumda tekrarlanınca noktayı koymuştum.
    Hayatta en ciddiyetsiz insan tipidir bunu yapan kişi. Kendi uykusunu başkasının hayati önemiyle kıyaslayabilir. Sen sen ol hayatında böyle insanlara mesai harcama.
    Ben bunu ögrendiğimde 28 yaşımdaydım..
    Ben de bitirdim 7 yıllık dostumdu. Bayram dolayısıyla aradım bu tipi. Meşgule attı dönmedi. Daha önce de böyle yaptığını bildiğim için yeter artık deyip silip engelledim her yerden. Pazartesi günü tanımadığım bir numaradan arama geldi bu kişi. Ne oldu engellemişsin hayırdır falan diye artist artist konuşuyor.

Aç o kulaklarını beni dinle dedim. Ulan ne zaman arasam bir hal hatır sormak için ya açmıyor ya da reddediyorsun, mesajla bile dönmüyorsun. Şimdi şunu bil seni her yerden engelledim, numaranı da engelledim. Senin gibi biriyle konuşmak istemiyorum artık bana dost taklidi falan yapma dedim.

Sonra geri vites yapıp çok yoğun olduğunu, bir türlü fırsat bulamadığını falan söyleyip kıvırmaya başladı. Ben de artık beni ilgilendirmeğini ve kendisini hayatımdan çıkardığını, bir daha konuşmayacağımı söyleyip arama beni dedim ve yüzüne kapattım.

Bir insan sürekli aramalarınızı açmıyor yahut meşgule atıyorsa ve akabinde mesajla bile dönmüyorsa sizi sallamıyor demektir. Bu tür kişilere yol verin gitsin. Yok öyle canım ne zaman isterse ararım laflarını bırakın. Siz kimsiniz de istediğim zaman ararım tribine giriyorsunuz? İşiniz düşünce de 50 kere arayan tiplerdir böyle istediğim zaman ararım havasında gezen gereksizler.
  • Muhattap olmayın
  • Bunun bir de açmayınca tekrar tekrar,açana kadar arayan versiyonu var ki,evlerden ırak.

Valide hanım öyle ondan biliyorum
  • yol ver gitsin. =)
  • Aynı ben.

Hiç uğraşamam geri aramayla. Önrmli birşeyse mesaj atar konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muslat Çevik

Aynı ben.

Hiç uğraşamam geri aramayla. Önrmli birşeyse mesaj atar konuyu
    Kibirli insanlar ile uğraşılmaz ... Çıkarcı olur en sevmediğim insan tipi ..
  • O telefonu niye tasiyor yaninda? Telefon kullanmasin daha iyi
  • İlişkiyi kes
  • Ben mesaj at diyrm o arıyo bn msj at dyrm o aryo
  • Hala dönmedi:O
  • bir insan konuşası yoksa telefonunu açmaz.
    bu sana değer vermediğini değil, konuşası olmadığını gösterir.
    üzerine gitme, olacağına varsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

bir insan konuşası yoksa telefonunu açmaz.
    bu sana değer vermediğini değil, konuşası olmadığını gösterir.
    üzerine gitme, olacağına varsın.

Hocam 3 gün geçmiş insan aramaz mi? Aradım açmadı mesaj attım ona da cvp vermedi. Bu beni sallamadigini gösterir bence
  • Bende acmiyorum ama dediklerinizle alakasi yok telefon fobim vardi yeminle telefonla konusurken beynim durur kitlenirim.Ondan dolayi sıkınti yaşadim.Onunkinin sebebini bilemem
  • Kimse telefonu açmak zorunda değil çünkü sen aradığında o insanın o anki ruh halini bilemezsin. Benimde kafam atık, üzgün veya depresif hissettiğim dönemler açasım, geyik yapasım gelmiyor. Önemli bi konuysa zaten mesaj atar arayan kişi konu hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

Hakkında ne düşünürsünüz. 2 gun once bulusmak uzere anlastik. Bugun arıyorum mesaj atıyorum hala dönmedi. En uyuz olduğum Durum .

Eğer buluşmak üzere anlaştıysan ve geri dönmedi ise, yol ver. Bayan mı bu arada anlaştığın şahıs? yoksa arkadaşın falan mı?
  • Buluşmak için söz veripte gelmeyen insanı anında silerim ben olsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET EGEMEN

quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

Hakkında ne düşünürsünüz. 2 gun once bulusmak uzere anlastik. Bugun arıyorum mesaj atıyorum hala dönmedi. En uyuz olduğum Durum .

Eğer buluşmak üzere anlaştıysan ve geri dönmedi ise, yol ver. Bayan mı bu arada anlaştığın şahıs? yoksa arkadaşın falan mı?

Hocam erkek kendisi avukat ayrıca. Akrabamız üstelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayZagor

Kimse telefonu açmak zorunda değil çünkü sen aradığında o insanın o anki ruh halini bilemezsin. Benimde kafam atık, üzgün veya depresif hissettiğim dönemler açasım, geyik yapasım gelmiyor. Önemli bi konuysa zaten mesaj atar arayan kişi konu hakkında.

Hocam haklısınız açmak zorunda değil ama ben o gün tüm programlarımı iptal etmişim kendisi ile sozlestigim için. Hiç değilse böyle böyle gelemedim deyip bana o günü bırakması lazımdı. Akşama kadar ha aradı ha arayacak diye bekledim durdum. Günüm de boşa gitti
  • Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    Eğer sözleşme gibi bir durum varsa kesinlikle haklısınız. Yapılan büyük bir saygısızlık. Benim mesajım durduk yere gelen aramalar için geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayZagor

Eğer sözleşme gibi bir durum varsa kesinlikle haklısınız. Yapılan büyük bir saygısızlık. Benim mesajım durduk yere gelen aramalar için geçerli.
    bu devirde açmamak normal oldu artık. Çünkü whatsapp var. Yaz ordan veya yazsın ordan. ama geri aramıyorsa unutmuş olabilir. buluşma da unutulmazki arkadaş:)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.