Teğmen
20 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sırtım için epilasyona gitmek istiyorum. Bir sürü yere yazdım fiyat için Bazısı 18 seans buz lazere 1750 dedi bazısı 8 seans 2000 bazısı 10 seans verdi. Giden yaptıran var mıdır kaç seans idealdir

https://mobile.twitter.com/CoronaTurkey/status/1243465963170934784

Twitterda böyle bir paylaşıma rastladım.

699 ziraat mühendisi
363 gıda mühensidi
101 su mühendisi
198 ziraat teknikeri

Bu ani atamaların sebebi ülke içi tarımı yeniden canlandırmak olabilir mi ?
Akılları başlarına geliyor galiba
Esenlere taşındım ve burdaki otobüslerde herkes ya ücretsiz akbil kullanıyor yaş farkı olmaksızın yada şoförün yanından iyi akşamlar, hayırlı işler diyerek akbil basmadan geçiyolar. Ben esenlerdeki otobüslerin işleyişini hala anlayamadım. Benden en fazla 2-3 yaş büyük çocuk hızlı hızlı binip basmadan oturuyor. Ne şofor bişey söylüyo nede akbil basanlar
Adı esen yada eser beydi sanırım konusunu bulamadım parfüm alcam link atar mısınız.
https://www.luggagepros.com/olympia-hopkins-18-backpack.shtml
İstanbulda buna benzer bir sırt çantası arıyorum ucuz fiyatlı. Nerede bulabilirim acaba bilen var mı hatta istanbulda çakma sırt çantası satan nereleri var
Melodi ve ses-ritim olarak pop şarkılarımız daha iyi aslında geçende bunu farkettim. Popta şarkının anlamından daha çok ses ve müziğin uyumu önemlidir ve fransız , ingiliz haricinde kulağa hoş gelen müzik , çeşitlilik bakımından az. Türk müziği gerçekten çoğu ülkeden daha iyi bence.Bunun hakkında siznne düşünüyosunuz?
whatsap grubumuza arkadaş arıyoruz . pm ile numaraları atın eğlenerek öğrenelim :D
17+ üstü arkadaşların başvurularını bekliyorum. Grubumuz çeşitlilik olarak çok yönlüdür
katalogları nerden bulabilrim acaba araştırdım ama hiç bir bilgi bulamadım. Kaç ayda çıkıyor tarihleri nelerdir satılıyor mu bilen var mı
mobildeyken anketlerde oy vermeden sonucu göremiyoruz. Sonuçları gör butonu sadece sayfayı yeniliyo
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.663
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 8.411 (Bu ay: 154)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.479 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.