Teğmen
12 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
358257 Gün Cezalı
357234 gün 19 s. 11 dk. kaldı
Gönderileri
Haftada bir Carrefour'a gider alışveriş yaparız.
Her gittiğimde alkol fiyatlarının değiştiğini görüyorum bu nedir yahu? bunlar ha bire "dur ulan şu viskiye bir zam daha yapak hele" falan mı diyorlar aga anlamıyorum ki bu fiyatlara rağmen hala bu kadar talep var mı alkole beyler? geçen bir mühendis arkadaşın açtığı konu geldi aklıma adam ben mühendisim diyor 35 lik absolut almak bana koymamalı diyor ( maddi yönden ) ama alırken düşünüyorum hatta almaktan vazgeçiyorum diyor adam mühendis lan asgari ücretli bir çalışanın maaşının %20 sine denk geliyor 1 litre viski oha ne diyeyim artık demek ki çok talep var ki adamlar hala hiç çekinmeden zam yapabiliyorlar demek ki millete para var beyler yoksa hayırdır yani bu fiyatlara rağmen millet alkol havuzunda yüzüyor BENCE FİYATLAR PAHALI DEĞİL BİZ FAKİRİZ.
Adamlar daha 16 yaşında ehliyet alıyor.
Zaten 2010 - 2012 model bmw m3 ler bile 4-5 bin dolar 2-3 aylık asgari ücret ile alınabiliyor.
Daha 16-18 yaşlarında bol alkollü ve cinsel ilişkili home partyler vermeye Başlıyorlar.

Sosyal hayat on numara yani. Hatta size Abd'den çok daha iyi iskandinav ülkelerinden bahsedeyim az çok bildiğim kadarı ile

Norveç'te üniversite eğitimi tamamen ücretsizdir. Kendi vatandaşlarına olduğu gibi yabancı vatandaşlara da ücretsiz üniversite eğitimi sunmaktadır. Ülkenin eğitim sistemi oldukça kalitelidir. Öğretmenler diyaloğa açık, öğrencilerin fikirlerine değer veren bir yapıdadır.

Norveç'de asgari ücret yaklaşık 4.600 Euro'dur. İşsizlik maaşı ise yaklaşık 1300 euro'dur.
Burada iki asgari ücretiniz ile 2012 bmw m3 alabilirsiniz.
Asgari ücret ile çalışan bir inşaat işçisi bir kaç ay para biriktirip güzel bir dünya turu atabilmektedir.
Ne hayatlar yaşanıyor arkadaşlar insan bakınca iç geçirmemek mümkün mü?
İnsan hayatına oldukça önem veriliyor ve son derece özgür ülkeler...
Sadece bir yada iki asgari ücretle gayet ortalama güzel bir araba almanız mümkün İNANABİLİYOR MUSUNUZ YAHU??? AMA ÇOĞU İNANIR MISINIZ ARAÇ ALMAK YERİNE TOPLU TAŞIMA KULLANMAYI TERCİH EDİYORLAR İŞTE BU YÜZDENDİR Kİ VOLKSWAGEN ARAÇLARIN EMİSYON HİLESİ MESELESİNDE YERYERİNDEN OYNADI!!! ÇÜNKÜ ADAMLAR HAVAYI KİRLETMEK İSTEMİYOR Duyarlılığı görüyor musunuz abi

Çok rahat güzel üniversitelerde okursunuz, biriyle tanışıp yine çok çok rahat evlenebilir, ev-araba sahibi olabilirsiniz dışarıda bir litre viskiye kalkıp maaşınızın %20 sini bırakmak zorunda değilsiniz. Bir arkadaşım anlatıyordu Norveç'e taşındıktan bir süre sonra anladım ki Türkiye'de yaşamak insanın gerçekten psikolojisini bozuyormuş işte bu yüzdendir insanlarımızın psikolojisi bozuk!!!

İnsanların gözünün önünde bu kadar yolsuzluklar yapılırken nasıl kimsenin sesi soluğu çıkmıyor AKLIMI KAÇIRACAĞIM ARTIK YETER!!!
Ben o mevkide olsam BENDE ÇALARDIM diyenler mi dersin, Yahu kim olsa çalar ben olsam bende çalarım diyen karaktersizler mi dersin!!! yahu inanın adam olmaz bu insanlar pislik be!! Ben olsam bende çalardım ne demek ulan lafa gelince Müslümansınız bunlar ne iş abi?? aklım hayalim almıyor bunları yahu çıldıracağım!!!

NE ZAMAN DUR DENECEK BU KEPAZELİĞE!!!!!!
the new york times'da yayınlanan bir habermiş:

amerikan new york times gazetesi, rekor rakamlara ulaşan "türkiye'den yurt dışına göç" konusu ile ilgili haberinde, göçün başlıca nedenleri için "kayırmacılık ve artan otoriterleşmeyi" gösterdi.

"erdoğan'ın vizyonuna hararetle karşı çıkan türkler, yeteneklerini ve varlıklarını da alarak, sürüler halinde ülkeyi terk ediyor" başlığı ile yayımlanan haberde, ülkeden ayrılanların profillerine dikkat çekildi.

"ülkenin kuruluşundan bu yana ilk kez, kültür ve iş hayatına yön veren üst sınıf ailelerin türkiye'yi terk ettiği" de belirtildi.

rapordaki şu ifadelere de new york times'ın haberinde yer veriliyor: "eğer tarihte, ülkelerin yaşadığı önemli yıkımlara bakılırsa, bu yıkımların öncesinde varlıklı insanların o ülkeden göç ettiği görülür"
https://www.bbc.com/turkce/46743522

orjinal kaynak:https://www.nytimes.com/2019/01/02/world/europe/turkey-emigration-erdogan.html
Abi 4 yıl üni okudunuz diye egonuzu şişirmeyin!!! bakın bunu sizin için söylüyorum beni yanlış anlamayın! üniversite okuyanları aşağılamak maksatlı bir yazı değil benimkisi.
yani demek istediğim, tamam abi 4 yıl üni okudun eğitim gördün geliştirdin kendini okey tamam!! ama adam yeni mezun olmuş mesela 3 yıldır işsiz!!! ben bunu anlamıyorum işte manyak mısınız abi siz, bu nasıl bir düşünce yapısı neymiş efendim 2500 maaş veriyorlarmış çok azmış dalga mı geçiyorlarmıymış falanmış filanmış!!

Türkiye de sanmayın ki tüm şirketler çok kazanıyor siz tüm firmaları tüpraş mı sandınız? mesela benim çalıştığım şirket büyük bir Asfalt firması bu firma gider ihaleyi alır atıyorum 10 milyon bedelli büyükçekmece'ye herhangi bir muhite sıcak asfalt serimi yapılacak ihale alındı bitüm siparişleri verildi(tüpraştan) emülsiyon üretildi asfalt üretildi falan bunların hepsinin parası nakit yatar ve baya pahalı maliyetli bir iştir asfalt üretimi diyelim ki hani diyelim ki güvenilir firmasınız insanlar çeklerinize güveniyor olsa bile asfalt üretiminin masraflarının en az yarısını nakit karşılarsınız mesela bitüm pahalı bir şeydir ve tüpraşın hesabına parayı trink nakit yatırmadan asla alamazsınız işi bitirdiniz belediyeler parayı diren trink 10 milyon size ödeme yapmıyor en az 2 sene içerisinde aydan aya 300 bin 500 bin şeklinde taksit taksit ödüyor e işçilerin yemeğiydi, sigortasıydı, asfalt üretim maliyetiydi, kamyon ve tırların yakıtlarıydı bunlar hep nakit para değil mi? asfalt satışı yapıyorsun diyelim ki e güvenilir bir firma geliyor diyor ki al sana 3 ay vadeli 1 milyonluk çek bana asfalt sat e adama mecbur veriyorsun bazen yoksa kazanamazsın herkes nakit parayla gelmez sana kazanmak için mecburen sağlam adamlardan vadeli çek kabul ediyorsun ve aylarca ne kadar büyük bir holding de olsan yeri geliyor nakit parasız bir o yana bir bu yana dönüyorsun Türkiye şartları budur işte o yüzden kusura bakmayın ilk başladığınız da bu düşük ücretleri alıyorsunuz zaten daha yaşınız genç girin 2 yada 2.500 her neyse zamanla bu 7 bin olacak 10 bin olacak her yıl zamlanacak yeter ki sağlam ve maaşları gününde yatıran bir firmaya kendinizi kanıtlayın sırf maaşı iyi değil diye senelerce çalışmıyorsunuz iş hayatındaki tecrübeniz sıfır ondan sonra boşveriyorsunuz, salıyorsunuz kendinizi bunalıma giriyorsunuz sonra mecbur bir yerde düşük maaşla er yada geç kabul edeceksiniz çalışmayı çünkü bu böyle gitmez
bakın o kadar uzun uzun yazdım çok görüyorum böyle gençleri üzülüyorum sırf sizin için yazdım gecenin bir vakti bu kadar rahat olun gençler relax biraz inşallah zamanla dolgun maaşlarınız olur ama hele önce bir girin bir yerde çalşın babam ağabeyimi sırf iş tecrübesi olsun diye 15 yaşında çırak olarak tanıdık esnaflara alın bunu BEDAVA çalıştırın diyordu ama şu an adam muhasebeci olduğum firmanın genel müdürü ve 15 bin lira maaşı var demek ki boşuna değilmiş bunlar değil mi? azıcık büyük sözü dinleyin abicim...

Arkadaşlar okulu bitirir bitirmez yok az maaş veriyormuş falan filan demeyin direk bir işe girin seneden seneye maaşlarınız zamlanacak, mesela benim çallştığım firma sebede üç defa kimş zaman yarım kimi zaman tam maaş prim veriyor bunlarda oldu mu daha güzel bağlanırsınız işlerinize haydi yolunuz açık olsun...

Acil nakit para ihtiyacı için çözüm ve öneriler- Değerli okurlarımız yine merak edilen ve oldukça fazla sorgulanan bir konu başlığı ile karşınızdayız.
Bugünkü yazımıza da acil para ihtiyacı için çözüm yollarını anlatacağız.
Sizinde tüm ihtiyaç sahipleri gibi acil nakit paraya ihtiyaç duymuş olabilirsiniz.
Nihayetinde birde iş yeri işletiyorsanız ve uygun bir mal denk getirmişseniz bunu kaçırmak istememenizi anlayabilirim.
Veya çocuğunuz il dışında üniversite kazanmış olabilir. Bu örnekleri artırmamız mümkün. Bir çok insan acil paraya sıkışı veriyor. Peki böyle bir durumda ne yapmalıyız? sorusunu dilerseniz gelin hep beraber inceleyelim.

SENET İLE CEP TELEFONU ALMAK

En çok tercih edilen acil para ihtiyacı yöntemlerinden biri haline gelmiş olan senet ile cep telefonu alarak kısa bir sürede ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu sistemin ilerleyişi ise bir telefon bayisi ve elektronik eşya satan marketlere gidip senet ile telefon aldıktan sonra telefonu hiç açmadan ve kullanmadan başka bir kullanıcıya sıfır olarak satarak elinize toplu bir para geçmiş oluyor. Daha sonra yapmış olduğunuz senet ile ödemelerinizi taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem elinize ihtiyacınız olan nakit parayı almış hem de bunu bir zorluk çekmeden taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz.

SENET İLE ARABA SATIN ALMAK

Eğer acil para ihtiyacınız yüksek rakamlarda ise bu aşamada daha çok paranın elinize geçmesi için senet ile araba veren galericilere başvuru yapabilirsiniz. Galericilerden alacağınız araçları eğer biraz vaktiniz var ise kar yaparak biraz daha yüksek rakamlara satabilmeniz mümkündür. Eğer vaktiniz dar ve para ihtiyacınız acil ise senet ile almış olduğunuz arabayı araba pazarlarına çıkararak ya da bir kaç bin lira altına vermeyi göze alarak başka bir galeriye satabilirsiniz. Bu yöntem size daha çok para kazandırmanın yanı sıra toplu bir şekilde bütün ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Ucuz Ürün Alım Satımı

Bu fikir size klişe gelebilir.Ancak farklı olduğuna emin olabilirsiniz.Letgo’yu bilmeyen yoktur.Kolaylıkla ücretsiz bir şekilde ürün satabileceğiniz uygulama.Bu uygulamayı kullanıp alışveriş yapanların sayısı çok.Acil para bulmanın yolları arasında yer almasının nedenini şimdi anlatayım sizlere.

Seri üretim yapılan sıfır bir ürün en uygun fiyata bulamazsınız.Çünkü ne kadar çok alırsanız o kadar indirim hakkınız olur.Sizin satmanız gereken ürünler tamamen ikinci el ve taşıması kolay ürünler olacak.Peki bu ürünleri nerede bulabilirsiniz? Ya da ne satabilirsiniz?Bunun için uygulayabileceğiniz mükemmel bir yöntem var.

Yazımızın bundan sonraki bölümlerinde madde madde çözüm önerilerini bulacaksınız.

KREDİ ÇEKME YOLU

1-) Kredi çekmek; Bir çok banka acil nakit ihtiyaçlarınız için çözüm önerileri sunuyor. Oldukça avantajlı fazi oranları ve vade seçenekleriyle 1.000 TL de neredeyse 50.000 TL ye kadar ihtiyaç kredileri verebiliyorlar. Tabi kredi notunuza göre faiz oranları belirleniyor. Bunun dışında kredi notu çekeceğiniz paranın limitini de etkiliyor. Sadece bunlar mı? evinizin kiram olup olmadığı, bakmakla yükümlü olduğunuz kişi sayısı derken, birde elinize geçen net maaş düşükse verilecek olan kredi de düşük olacak demektir. Bu sizin acil nakit ihtiyacınızı karşılamıyorsa o zaman diğer seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.

BORÇ PARA ALMA

2-) Borç para almak; Acil nakit ihtiyaçlarınızı sıkı fıkı olduğunuz eşinizden, dostunuzdan veya akrabalarınızdan isteyebilir böylece de görülmesi gereken ihtiyacınızı gidermiş olursunuz. Borç isteyecek akrabam yok diyorsanız üçüncü seçeneğimiz sizler için uygun olabilir.

KREDİ KARTLARI NAKİT AVANS

3-) Kredi kartları avans kullanma; kartlarınızdan acil nakit avans çekebilirsiniz. Oldukça uygun paralar ile her kredi kartınızdan nakit avans kullanabilirsiniz. Buda bir başka seçenek. Bankayla krediyle işim olma diyorsanız o halde buyurun dördüncü seçeneğimiz

GAYRİMENKUL SATIŞI

4-) Ev ve arabaları satmak; Çok acil yüksek meblağa sıkışmış olabilirsiniz. Ödeme gününüz de yaklaşmış olabilir. Veya oldukça uygun fiyata iş yeriniz için mal bulmuş olabilir ve stok yaparak kar elde etme isteğiniz de olabilir. Böyle bir durumda ev veya arabalarınızı piyasanın altında ki bir fiyata vererek elinize acil olarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Atalarımız boşuna kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez dememiş. Daha fazla kar edeceğinizi düşünüyorsanız arabanızı uygun fiyata satabilirsiniz. Ticarette yeri geldiğinde her türlü hamleyi yapabilmeniz gerekiyor ki ayakta kalabilesiniz diye. Buda benim derdime çare değil diyorsanız diğer maddeye geçelim o zaman.

2. EL EŞYA SATIŞI

5-) İkinci el eşyalarınızı satın; Mecbur yapacak bir şey yok. Bankalar kredi vermedi. Kredi kartı desen ful dolu. Eeee ozaman ne yapacağız diye soracak olursanız 2. el eşyalarınızı satabilirsiniz diye biliriz. Bu artık son çarelerden biridir. Evinizde 2. bir televizyon olabilir veya laptobunuzun yanında evde boş boş duran tabletiniz olabilir vb. eşyaları uygun bir fiyata sahibinden gibi letgo gibi ortamlarda elinizden kısa bir sürede çıkarabilirsiniz.

EK İŞ FIRSATLARI

6-) Ek iş yapmak; Ödeme gününüz yaklaşıyor olabilir ve o ay işlerin kesat gittiğiniz veya sizi karşılamadığını düşünelim. Örneğin bir yerde aşçı olarak çalışıyorsanız, akşamları da başka bir iş yerinde parttime olarak çalışabilirsiniz. Veya öğretmenseniz bir etüt merkezi ile anlaşabilir ve boş zamanlarınız da buralarda ders vererek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu seçenek bana uymuyor benimki daha farklı diyorsanız son seçeneğimiz aradığınız çözüm önerisi olabilir.

7-) Avantajlı sistemlere dahil olmak; Örneğin bir ev alacaksanız veyahut araba. Hatta alacağınız evi de oldukça uygun bir fiyata buldunuz. Ev sahibi 2-3 aya evi boşaltacak ve size oldukça makul bir seviyede fiyat çekti. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsunuz. Yalnız elinizde ki de biriktirmiş olduğunuz paranın az bir eksiği var. İşte o zaman eminevim gibi kuruluşlara başvuruda bulunabilirsiniz.

KREDİ NOTU AZ RİSKLİ OLANLARA ALTIN TAVSİYELER

ÇOK ÖNEMLİ; Değerli okurlarımız sakın diyeyim ben size. Yanılmıyorsam siz ne demek istediğimiz anladınız. Kesinlikle tefecilere, karaborsacılara ve faizcilere kapılmayın ve kanmayın. sonunda giden sizin eviniz, arabanız, malınız ve mülkünüz olacaktır. Yüksek faizlerin altından kalkamazsınız. Ayrıca Kredi notu ile ilgili bütün paylaşımlara BURADAN ulaşabilirsiniz. Mutlaka göz atın ve kredi notunuzu yüksek tutmayı başarın!! böylelikle her başvurunuzda bankalardan olumlu yanıt alın!!!

Kaynak:http://www.mehmettanriseven.com.tr/2018/12/29/acil-nakit-para-bulma-yollari/

Benim gibi yaz aylarını çok seven var mı arkadaşlar acaba? merak ediyorum...
Mesela imkanım olsa Türkiye'ye kış geldi mi abicim miami yada maldivler de burada kış bitene kadar takılırım buraya yaz geldi mi gelirdim var ya kesin yapardım.
bu safhaya geçmeden bir süre gayet makul, efendi gibi kabuğundan ayırarak çitlersin kabak çekirdeğini. 5-10-15 derken zıvanadan çıkar ve ikişer üçer atmaya başlarsın ağzına. kimse önce kabuğuyla bodoslama yemeye başlamaz bunu. önce özenir. her şey, bir süre sonra aynı özeni göstermekte zorlanman ve kabuğun tadının da fena olmadığını düşünmeye başlamanla sinsice gelişir.
Her Ay En Fazla İki Başvuru

En fazla kaç kredi başvurusu yapmalıyız? Bunun sınırı var mıdır?

quote:

Bu makalemde size bir çok insanın bilmediği bilenlerin de maalesef zor durumda kaldığı için bildiği halde bu duruma bazen düştükleri “Kredi başvuru sayısı kaç olmalı?” konu hakkında elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım.

Her insanın zaman zaman maddi çıkmaza girdiği dönemleri olur. Bu dönemlerde maalesef insanlar acil nakit ihtiyaçlarını gidermek için türlü türlü yollara başvurabilir. Hatta bu aralar oldukça yaygın olan Faturalı hatta tarifeye ek telefon alıp daha kutusundan çıkarmadan satmak gibi… Arkadaşlar, durum ne kadar ciddi olursa olsun Ayda iki en fazla üç başvuru yapın ama üçü geçmemeye özen gösterin. Sebebi; Ne kadar çok başvuru yaparsanız o kadar kredi puanınız düşer ve diğer bankalar başvuru sayınızdaki fazlalıktan dolayı size kredi vermeye yanaşmayabilirler.

(Bknz: başvuru sayısı fazla olanlar nasıl kredi kullanabilir?)

Başvuru sayısı yüksek olan kişiler çoğu zaman kredi almakta zorlanmaktadır. Öncelikle başvuru sayısının ne olduğundan ve nasıl arttığından bahsederek, başvuru sayısını tam anlamıyla anlamanızı istiyorum. Başvuru sayısı bankacılık ürünlerine yani kredi kartı, kredi, kredili mevduat hesabına yapılan tüm başvuruları kapsamaktadır. Başvuru sayısının ana amacı bir bankaya kredi ya da kredi kartı için başvuru yapan müşterinin sistemde kayıt altına alınması ve takip edilmesidir. Durum böyle olunca diğer bankalar da sizlerin yaptığı bu başvuruların tamamını görmektedir.

Başvuru sayısını daha detaylı bir örnek ile ele almak gerekirse; kredi notunuz 1700, ancak başvuru sayınız 22 olsun. Bu durumda kredi notunuz çok iyi olmasına rağmen başvuru sayınız yüksek olduğundan dolayı kredi alamayacaksınız. Bu sistemin altında yatan ise gittiğiniz 23. bankanın, kendisinden önce 22 bankanın size neden kredi vermediğini merak etmesidir. Şöyle düşünün; Ahmet adında samimi bir arkadaşınız var. Bu arkadaşınız size Mehmet adında birini tanıştırıyor. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Mehmet önce Ahmet’ten borç para istiyor ancak alamıyor. Sonrasında ise aynı borç parayı sizden istiyor. Bu durumda sizde daha iyi tanıdığınız Ahmet, Mehmet’e borç vermediği için borç vermeyi tercih etmiyorsunuz. Bankalarda aynı şekilde bir birlerini tanımakta ve takip etmektedir.

Kredi Başvuru Sayısı Öğrenme Yöntemleri
Kredi Başvuruları Ne Zaman Silinir?
Bankacılık sisteminde kayıt altına alınan bu başvurular 6 ay boyunca sistem tarafından tutulmaktadır. Bugün yaptığınız bir kredi başvurusu sistemden 180 gün sonra silinecekken, 7 gün önce yaptığınız bir kredi kartı başvurusu sistemden 173 gün sonra silinecektir. Çoğu zaman kredi kullanmak isteyen kişilerin önünde büyük bir engel olmayı başaran başvuruların silinmesinin başka bir yolu ya da sistemi bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken bu süre zarfında sabırla beklemek ve başvurularınız tamamen silindikten sonra yeniden başvuru yapmaktır.

Kredi Borcu Ödenmezse Cezaevine Girilir Mi?
Ancak bazen nakit ihtiyacımız acil olabilir ve başvuru sayımızın silinmesini beklemek istemeyebiliriz. Bu gibi durumlarda da Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank yardımımıza yetişmektedir.

Başvuru Sayısı Fazla Olan Kredi Çekebilir Mi?
Başvuru sayısı fazla olan kişilerin kredi çekmesi de mümkündür. Ancak bu durumda nokta atışı yapmalı ve durumunuzu iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Başvuru sayısının fazla olmasına rağmen kredi çekebileceğiniz ilk banka Ziraat Bankasıdır. Ziraat Bankası üzerinden yapacağınız kredi ya da kredi kartı başvurularında başvuru sayınızın bir önemi bulunmamaktadır. Aslında bu başvurularda önemli olan iki kriterden biri ödeme düzenliliği diğeri ise sigortalılık durumunuzdur. Yani son 6 aydır sigortalı bir iş yerinde çalışıyorsanız, kredi ve kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız, başvuru sayınız 22’de olsa Ziraat Bankasından kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi başvurusu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

KKB Başvuru Sayısı Nedir? Ne Zaman Silinir?
Başvuru sayısı fazla olan kredi çekebilir mi? sorumuza ilk evet yanıtımızı vermiş olduk. İkinci tercihimiz ise Vakıfbank olmalıdır. Vakıfbank’ta Ziraat Bankası’nda olduğu gibi başvuru sayısına bakmaksızın müşterilerine kredi sunmaktadır. Yine Vakıfbank içinde önemli olan iki kriterden biri ödemelerin düzenli olması diğeri sigortalılık durumudur. Eğer emekliyseniz zaten sigortalı olma şartı aranmaksızın sadece ödeme düzenliliği göz önüne alınacak ve krediniz onaylanacaktır.

Başvuru sorunu ile karşı karşıya kalan, fazla başvuru sayısı nedeniyle kredi alamayan kişilerin bir diğer alternatifi ise Halkbank olarak bilinmektedir. Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi başvuru sayısına önem vermeyen Halkbank, başvuru sayısı fazla olan müşterilerine de kredi tercihleri sunmaktadır.

Kaynak: Her Ay En Fazla İki Başvuru
Biz 1000 yıl önceki medeniyetleri bulmak için bir sürü kazı yaparken düşünsenize beyler, 1000 yıl sonra (tabi o zaman dünya ve insanlık hala var ise) insanlar donanımhaberin veya ekşinin arşivlerine bakıyorlar teee 2000 li yıllarda yazılmış yazılar düşünmesi bile insanı bir garip yapıyor yahu!! açın **** nin 2005 yılındaki açılan konularına bakın ne kadar çocukça ve saçma geliyor işte bir de 1000 yıl sonrası düşünün

Yazıklar olsun be!!!!
Bundan iki ay önce iPhone 7 aldım VODAFONE’dan
Hatta konusunda açmıştım bakınız :https://mobile.donanimhaber.com/iphone-7-fiyatlarindaki-fiyat-farki-kaziklandim-mi-yoksa--135378146
Ama netice de maaşlı çalışanız. Malum Türkiye de hayat gitgide pahlılaşıyor neyse konuyu çok dağıtmayalım. Abi aradan iki ay geçmiş ve benim aklımdan çıkmıyor hala sağlık olsun eyw ama insanın zoruna gidiyor be kardeşim. İstinye parktaki Vodafone gittim normalde araştırır giderim bir ürün almadan önce ama dedim ki çok çok başka firmalara gider tek tek sorarım her neyse, dedim abi iPhone 7 ne kadar 4300 dedi dedim oha daha ucuz bekliyordum dedi abi aha Apple’ın kendi web sayfası al bak 5000 yazıyor hatta git dedi Turkcell’e, Türk Telekom’a sor Teknosaya sor en ucuzu bende. Gittim Turkcell’e 4500 dedi Türk Telekom’a gittim 4450 dedi teknosaya gittim onlar da herhalde 4500 gibi bir rakam söyledi ulan dedim adam haklı harbiden en ucuzu Vodafone da aldım telefonu eve geldim iPhone 7 yazdım baktım gittigidiyor da 3500 TL Vatan da 3700 TL ne zoruma gitti be arkadaş ulan koskoca firmalarsınız şu aradaki fiyat farklarına bir bakın be!!! Aldığımız üç kıruş maaşı bu kazıkçı firmalara mı verelim devletin vergisine mi verelim araba alıp aylarca bir ton taksit ödeyeceğimiz gerçeğinden dolayı araba almamaya mı yanayım asla ama asla İstanbul da ev sahibi olamayacağına mı yansın insanlar yeter be!! Ulan milleti soydunuz soğana çevirdiniz !!!!
Hakkında
Meslek: Finans Danışmanı, İnternet, Yazılım.
İlgi Alanları: Finans, Web
Forum İmzası:
Hakkımda:
Günün birinde herkes ölecek.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
HTC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.059
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 47.717 (Bu ay: 992)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 445 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.