Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL SADECE 3 GÜNLÜĞÜNE (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
7
Favori
12.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladım hocam. teşekkürler
  • Arkadaşlar şu an mevcutta iki üyeliğim var. Bir üyeliğim sözleşmesi bitmiş, bir üyeliğimde bitecek. Digikutular bizim değil. Şimdi ben bu şifre ile aradığımda evime hiç servis gelmeden aynı kutularla yayın almaya devam edeceğim değil mi ? Digikutu için veya başka bir şey için aylık fatura ödemeyeceğiz ?
  • Yukarida bana bir tepki gelmis . Dikkatle okudugumda , bir sey bilmiyorsun vs gibi ithamlari katiyen kabul etmiyorum ,bu uyelik yenilemelerinde farkli senaryolarla , uzun telefon konusmalariyla ve teknik servislerle muhattap oldum , son senelerdir de uyeligi surekli bu yolla yeniliyorum

Eksik yazdigim bir sey olabilir , yazilarimda deginmemissem ,simdi degineyim , elbette eutelsat uydusundan vaad edilen kanallar ,en azindan hepsi yuksek cozunurlukte turksattan verilmedigi icin , bu tip binalarda icerige uygun eutelsat kurulumu ve dolayisiyla da yeni anten montaji yapilmasi gerekir ve yapilacaktir da

Kimse binada turksat baglantisi var diye lig tv 2 deki bir maci dusuk cozunurlukte izlemek zorunda degil. Buna ne itirazim olabilir

Basindan beri itiraz ettigim sey , binada merkezi kuruluma uygun tesisat varsa ,bu baglanti yapildiktan sonra "ama benim anten hakkim da var" demenin digiturk nezninde bir karsiligi olmadigiydi

Iyi hadi detayina gireyim . Sunu yapanlar oluyor , teknik servise bir miktar kurulum parasi veriyorlar aciktan , teknik servis de digiturk kurulumunu merkezi sisteme yaptigi halde bireysel kurulum yapmis gibi kagida isliyor , ama o anteni de baska uyduya ceviriyor veya kablolamasini yapiyor.

Bunlar bilmedigimiz seyler degil. Butun bu yollarla seneler icinde defalarca karsilastim .

Benim yontemim kurulumu o an digiturk olmayan bir adrese yaptirmak , her yere anten kablolama lnb yerlestirmek , ama adam merkezi kurulum yapmisken antenim de antenim demem hakkim olmayan seye . Her isin bir kurali var bir yolu yordami var

• dün mh konuşup şifreyi söylemiştim bugün aradılar 760 tl indirim tanımşayalım dediler hayır olmaz ben paketleri istiyorum diyince kabulettiler tanımladılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu digiturk te faturalandırma ayın 3 ünde olduğu için ayın 3 ünde başlatın ki yeni fatura çıkmasın.
  • Zar zor ödeme kısmına geliyorum orada da bilgileri girince sistem hatası oluştu diyor. Bir türlü alamadım mereti
  • gestapooo G kullanıcısına yanıt
    760 tl indirim daha avantajlı değil miydi?

• Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    Uzatanlar var hocam hem de aktivasyon ücreti de ödemiyorsunuz.mh yok filan derse bastırın gerekirse kayıt açtırın.

• universty3 kullanıcısına yanıt
    12 ay giriş paketi 220 tl
    7 ay şampiyonlar 385 tl
    12 ay hd 84 tl
    12 ay 2 keyif 120 tl
    toplam = 810 tl tutuyor ama ihaleyi digitürk alırsa 2 kasıma kadarda maça bakmış oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

Şimdi bende dsmart var bunuda kullanmak istiyorum neden çanak taktırmayayım birde 1 yıl bittiğinde çanak geri veriliyormu zaten çorumdatoplam 3 şube var istanbul gibi sürüyle değilki 3 ü hayır derse ne yapacak peki

Çanak sizin oluyor hocam. Mevcut çanağınız Turksat'a baktığı için Eutelsat'a dönük çanak kurmalı teknik servis. Ücretsiz olarak. Siz çağrı merkezine sorun mutlaka, "teknosa kampanyasıyla üye olacağım çanak kurulumu ücretsiz diye bir bilgi aldım, doğru mudur?" diye. Doğrudur derse sıkıntı yok. Ücretli derse teyid etmesini isteyin. 1-2 dk. bekletip başkasına soruyor, "ücretsiz" diye bilgi veriyor. Hatta bu konuşmayı kayıt edin. Servis itiraz eder ya da para isterse dinletirsiniz. Hoş itiraz etme şansları yok ama birileri beceriksizliğini örtmek adına laf kalabalığı yaparak insanların kafasını karıştırıyor.
    Sadece 30 lira aktivasyon vereceksiniz o kadar.

• universty3 kullanıcısına yanıt
    mh konuya hakimdi. uzatılabilir. sadece ayın 3 ünden sonra ararsak o aya fatura kesildiği için 12 aylık paket aralık 3 ten itibaren başlayacak.
  • Bak boyle beceriksizlik ortmek vs bana ise , burada tartisma cikarmak istemiyorum , herkes lafinin gittigi yeri bilsin . Ben kimseye yalan bir sey soylemiyor , aksine ARAYIN DIGITURK u sorun diyorum. Herkes ozgur iradesi ile arasin sorsun

Elbette eutelsat odakli bir kampanyada teknik servis "sizin turksat anteniniz var , onu ceviririz" diyemez, yeniden (eger yoksa) anten kurmak zorunda. Buna kim itiraz etti

Digiturk u arayin ,teknosa olayini anlatip arkadan aynen sunu sorun "binamda merkezi sistem var, ona baglantisi yapilsa bile bana ekstradan anten kablo lnb teslim edilmeli mi" diyin ,gelip durustce burada paylasin sonra da
  • Arkadaşlar kurulum için gelen kişilere herhangi bir ücret ödeyecek miyim? Her kafadan bir ses çıkıyor, kimisi ödedim diyor kimisi ödemedim diyor...

• Atakan3595 A kullanıcısına yanıt
    aynen ülkede ne yazık ki eder misin değil edeceksin kuralları işliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Arkadaşlar paketi alan herkese hayırlı olsun yeni kampanyalar oldukça sizinle paylaşım yaparım yine saygılarımla...

Hocam aktivasyon tarihi en son ne zamandı?

• Hocam çok Tşkler sayende aldık bağlattık sorunsuzca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 aylık daha sagemcom hediyem var bu paketi eklettireyim dedim yeni hd kutu verebiliriz sagemcomu alcaz dedi kabul etmedim kalsın dedim sonra aktif ettiririm. birde o kadar uğraşmama rağmen paketi süperlige çevirttiremedim. farkını ödeyeyim dedim olmadı.en son sadece Alanyasporun maçlarını eklemeyi kabul etti. saçma bi sistem olmuş üst pakete geçmek istiyorum geçirtmiyor. bunu yapan varmı aranızda ?

• Fırsatı kaçırmak hoş olmadı ya. Faydalanan arkadaşlar hayrını görsün. Çok avantajlı kampanya olmuş.

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Toplam 3 kez şifre ile bu paketin aynısını kullandım. Ve her defasında aynı servis digiturk eutelsat çanağını kurmasına rağmen benim hakkım olan çanak anteni,lnb ve kablomu verdi. Yani bu ekipman senin hakkın. İstersen var olan yere bir tane daha kurdurursun,buna hiç bir servisin bir şey demeye hakkı yok. Tabi yeni kuruulum yaptırdığınız için de sizden 30 tl aktivasyon ücreti alıyor. Hepsi bu.

Ha bir kaç kez de elimdeki şifre ile mevcut üyeliğime paketi tanımlattım. Bu sefer ekipmanları almadım ama 30 tl ücreti de ödemedim. Mevcut üyeliğe ekletmek için farklı müşteri temsilcileriyle görüşmenizi tavsiye ederim. Çünkü hepsi aynı bilgiye sahip değil.

İlk kurulumda eğer mevcut üyeliğinize ekletmiyorsanız,mutlaka 30 tl aktivasyon ücretini ödüyorsunuz ve ücretsiz çanak ve lnb kurulumu yapılıyor.
  • Ürün tedarik ediliyor yazıyor. Umarım gönderirler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.