Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL SADECE 3 GÜNLÜĞÜNE (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
7
Favori
12.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar spor extraya bir çözüm bulmamız lazım. Eurolig ve diğer ligleri izlemek gerekiyor. Birde kutuyu değiştirebilirsem süper olacak.
  • Arkadaşlar bu paketi turksatta kullanabilirsiniz yani cihazı alsak başka arkadaşa götürsek orada izleyebilirmiyiz maçı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • engonge23 E kullanıcısına yanıt
    SD olarak izlenebiliyor. Lig Tv HD açılmıyor.

• Mevcut sisteminiz direk baglantiya elvermiyorsa ,turksatiniza dokunamazlar, hatta bireysel tek lnb li bir anteniniz varsa bile ya lnb yi degistirecekler ,ya da yeni anten kuracaklar. Merkezi sistemdeki dagitici kapasitesi dolu ise yeni dagitici takacaklar . Bunlara dikkat edin ,servislerin ucretsiz kurulum yapma mecburiyetleri var

Mecburiyetleri olmayan tek sey , mevcut imkanlar istenilen kurulumu sagliyorsa yukarida bir baska kullanicinin dedigi gibi ekstra anten filan olayi yok, alanlar teknik servislerin digiturk e dogru bilgi iletmemesi sayesinde alabilirler , bu konuyu gecelim artik, herkesin kendi tercihi

Super ligi ekletememek soz konusu degil , zaten bakin 761 lira indirim deniyor ya, bu sifrelerin isleme yontemi bu zaten , yani bu sifreler zaten indirim seklinde tanimlaniyor , neden 810 , 761 gibi rakamlar farkli ,onu sormayin , her sebebi olabilir , sifrelerin ilk ciktigi zamanki fiyatla su ankinin farkindan olabilir , kurulum parasi sebepli olabilir

Ben size isleyisi soylemek icin soyluyorum , bu sifrelerin yaptigi sey 761 lira veya benzeri bir rakamda indirim .Bu yuzden faturalarda bu ucretler eksi olarak islenip indirim yansitiliyor.

Super lig ile sampiyonlar arasindaki 1 senelik taahhut farki ne ise , onu aylik olarak odeyerek tum maclari izleyebilirsiniz , 3-4 senedir bu yolla yapiyor izliyoruz

• Evinizde canak varsa ustune bir daha canak almak banada etik gelmiyor. Aslinda aciklamaya hali hazirda sistem yoksa ucretsiz kurulum yapilir deseler daha mantikli. Canak olupta ikinci canagi almanin mantigi nedir anlayamadim.

• Yo mantiksiz degil ,hak o olsa ben de alirim . Baska uyduya takarsin ,baska evine takarsin .. Ama kurulum icin gerekli ekipmanlar hediye demiyor aciklamalarda ,kurulum diyor. Kurulum denen sey de evinde arzu ettigin noktada aldigin uyelige ait seyleri izleyecek noktaya gelmek demek

Fakat ,farkli adreslere bu vesile ile kurulum yaptirip her sene baska bir adrese bu avantajla sistem kurmak , ileride bu sistemi baska uydular icin cevirip kullanmak yapilabilir
  • Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var

Bu kampanyadan faydalanıp dün bağlantıyı yaptırdım

DCR HM-9504HD cihaz getirdiler

Bugün cihaz ayrlarına baktığımda 1080i seçeneği mevcut ama 1080p seçeneği yok

Az önce müşteri hizmetlerinden teknik servise bağlandım ve bu konuyu sordum

Bana cihazda bulunmadığını, 1080i seçeneğinin görüntü kalitesinin daha iyi olduğu konusunda ısrar etti

Ben daha eski bir cihazlalarında 1080p seçeneği olduğunu ve görüntü kalitesinin bundan daha iyi olduğunu söyledim

Kendisi hala 1080i daha iyi diye söyleyip birşey yapamayacaklarını söyledi

Ciddi anlamda vasat ve bilgisiz teknik servis

Bu cihazı kullanıp bu sıkıntıyı yaşayan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Evinizde canak varsa ustune bir daha canak almak banada etik gelmiyor. Aslinda aciklamaya hali hazirda sistem yoksa ucretsiz kurulum yapilir deseler daha mantikli. Canak olupta ikinci canagi almanin mantigi nedir anlayamadim.

apartmanda merkezi eutelsat çanağı varsa çanak hediye verilmiyor çünkü daha çnceki merkezi kurulumda zaten hediye edilmiş oluyor.
    bendeki örnektrki gibi yıllardır kendi turksatımız var diye sende çabak varmış ekstra para alırım demek dayak yemeyi gerektiriyor.
    neyseki eş dost araya soktum işi çözdürdüm
    eski bir digiturk çalışanı olarak iç kurulum dış kurulum merkezi yada bireysel çanak işi karışmış durumda
    sistemde bireysel gördükleri merkeziye dönebiliyor.
    dallama teknik servis bireysel çanağım lnb sini değiştirip aha ben bunu merkezi yaptım diyebiliyor. böylece çanak sahibi çanağını söküp götürünce kavga çıkıyor

• 6 tane almıştım paketten, bir tanesi boşta isteyen varsa pm atsın. Fiyat 400

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Arkadasa almistik bu kampanyadan ama servis anten kuramadığı icin aboneliği baslatamadik
    O yüzden satmaya karar verdik fiyat 420tl dir.(pm atabilirsiniz)

niye 420 tl ? 397 tl değil mi bunun fiyatı. Bende ozaman fiyat teklif edeyim 175 tl 'ye alırım ne de olsa elde kalmış mal
  • 1080 i ve p nin teknik aciklamasina uzun uzun girmeden soylemek gerekirse , yayinlar hic bir zaman 1080p olmadi ve olmayacak , dolayisiyla 4k nin yayginlasacagi dusunulurse uydu yayini jargonunda 1080p onem arz etmiyor

1080 i ile 720p arasindaki farka gelince , hemen her uydu alicida bu secenek var , deneyerek karar verirsiniz , fakat genel olarak 1080 secilir yola devam edilir
  • Arkadaşım turksattan almış lig tv yi bende hem hd hemde hd olmayan ikiside çıkıyor izliyorum diyor o nasıl oluyor paket farkımı oluyor lig tv yi turksat üzerinden alanlarda. Birde bende çanağı var ama dsmart da üyeliğim var dedim ve euroya için çanak lazım dedim o zaman 50 tl daha alırız dediler bende merkezi aradım merkez bayiye not attı ve onlarda tamam ücret yokmuş dedi.

• arkadaşlar Teknosa'dan kargom geldi bugün. Kurulum için başvuru yapacağım. Hangi uydu cihazını önerirsiniz ? Teknik servisten ona göre isteyeceğim.
  • Maclar oynandikca ucret dusuyor...

Ben digiturku nakil yaptirirken,merkezi sistem turksat benim baglantim eulsat oldugu icin yeni anten takip benden para alinmisti bu dogru uygula mi acaba? Yoksa arada benide mi kazikladi servis

• Bu paketi alip da super lig paketini ekletebilen var mi arkadaşlar? Ben hiçbir sekilde ekleme yapamadım kabul etmediler

• Arkadaşlar biz bu paketle hangi kanallara bakabiliyoruz yani lig lig2,lig3,lig,4 5 büyüklerinmaçı haricinde hiç bir spor müsabakası izleyemiyormuyuz mesela lig1 kanalında başka ülkenin bir maçı varda şifremi giriyor birde bizim aldığımız bu pakette yeni üyelere verilen 2 ay spor ekstra 2 ay play lig tv tarzı hediye verilen bir ürün yok mu?

• engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Turksat üzerinden abone olan birinin, turksattaki lig tvyi hem hd hem de sd izlemesi doğal değil mi ?
    Hatta turksat üyeleri eutelsat üzerinden de hd izleyebiliyor lig tvyi. Eutelsat aboneleri ise turksat kurulumu yaparak sadece sd izleyebiliyor.
    (En son denediğimde böyleydi, değiştiyse doğrusunu yazan olursa sevinirim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Noo Pasaran

arkadaşlar Teknosa'dan kargom geldi bugün. Kurulum için başvuru yapacağım. Hangi uydu cihazını önerirsiniz ? Teknik servisten ona göre isteyeceğim.

Söylediklerine göre HM 9505 istemek gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 000hasan -- 3 Kasım 2016; 11:45:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: circumciser

Maclar oynandikca ucret dusuyor...

Ben digiturku nakil yaptirirken,merkezi sistem turksat benim baglantim eulsat oldugu icin yeni anten takip benden para alinmisti bu dogru uygula mi acaba? Yoksa arada benide mi kazikladi servis

mevcut uyeligin nakli esnasinda teknik servislerin eger gerekli ekipmanlar yok ise ucret istemesi normal , fakat yeni uyelik actirirken kurulum ucretsiz ibaresi var ise , binada digiturk icin kullanilan turksata donuk anteni varsa yeniden bir eutelsata bakan anteni ucretsiz kurmak zorundalar

bir baska deyisle , eutelsat uzerinden yayin almak uzere alinan bir ucretsiz kurulumlu yeni uyeligin , mevcutta (digiturk icin bile olsa) kurulu turksat duzenegi ile bir bagi yok , bu noktada hakkinizi arayin elbette

fakat bazi uyeliklerde ic kurulum dis kurulum gibi farklar olabiliyor , bunlar genelde taahhutlu ama taahhudu cok dusuk rakama verilen (giris vb) uyelikler icin oluyor , bu durumda eger ekstra anten gereksinimi olursa elbette uyeden tahsil ediliyor

ic kurulum ucretsiz ile genel olarak kurulum ucretsiz kavramlari karisabiliyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.