Yüzbaşı
25 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 158 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Elimde Airties rt-205 ve airties 5650 modemim var. 5650 adsl sinyali almıyor. O nedenle rt-205i kurdum. Diğer odadan da 5650 ile kablosuz olarak dağıtmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba forumdaşlar çamarşır makinesini yenilemeyi düşünüyoruz. bugün birkaç yerden cihaz özellikleri farklı olmakla birlikte aşağıdaki teklifleri aldık. Daha önceki makine Siemens idi ve oldukça uzun süre kullanıp memnun kaldık. onun için tekrar siemens almayı düşünüyoruz. Profilo ve Siemens aynı fabrikada üretildiği söylendi ve onun için bikaç profilo modeline de baktık. Hangisi f/p ürünüdür. alan kullanan var ise önerilerinizi bekliyorum.Ya da bu fiyatlarda daha iyi ürün varsa onlara da bakabiliriz.
Profilo cmk1000tr - 1900TL
Siemens Wm10k202tr -1700TL
Siemens Wm10k260tr -2150TL
Siemens Wm10t480tr -2250TL
Blender almayı düşünüyorum. Max 150₺ vermek istiyorum. Daha önce arzum almıştım bi iki kullanımda gitti. 15 saniyeden fazla aralıksız çalışmıyormuş. Yeni bir ihtiyaç doğdu. Önerilerinizi bekliyorum
Merhaba arabamda piranha marka usbli teyp var. ben biraz daha yüksek, net ve temiz ses istiyorum. bunun için pioner teyp alsam yeterli olurmu.yoksa ekstra neler almam lazım. öyle gürültü derecesinde çok fazla ses istemiyorum. biraz tatmin edici olsun. nasıl bişey işimi görür. maliyeti be olur.
not: oto ses sistemlerinden hiç anlamıyorum
Airties 5650 modemim var. geçen yıl bi arkadaştan almıştım. daha önce bi kaç aramada müşteri hizmetleri Ağustos 2018’de garantinin biteceğini söylemişlerdi. şimdi bir soru sormak için aradığımda 2017 10. ayda bittiğini söylediler. Üstelik Şubat ayında garantiden cihaz değişimi yapılmıştı. Nasıl garantim bittikten sonra cihaz değişimi yapıldı diye sorduğumda sistemlerde güncelleme yapıldığını garanti tarihlerinin daha önce yanlış olduğunu şimdi düzeldiğini belirttiker. Şikayet kaydı oluşturdum 5 dk sonra şikayet birimi yetkilisi aradı. Kadın resmen dominant bir tavırla konuşmaya başladı deyim yerindeyse fırçaladı yok sistem şöyleydi böyle oldu falan. dil ucundan yalandan bi özür diledi. Varsa bi evrağınız gönderin düzeltelim dedi ukala bir tavırla.Bende bu fatura garanti belgesi vs yok. Müşteri hizmetlerinin beyanı yeterli değil mi ?. Ne gibi bir işlem yapabilirim ?
Merhaba zamanında 2 adak adamıştım.Şimdi yerine getirmek istiyorum. İhh,Tdv ve Kızılay gibi kurumlar vekaleten adak kurbanı kesimi yapıyorlarmış. aranızda daha önce bu ve bunun gibi kurumlara bağışta bulunan var mı ? Gerçekten kesip ihtiyaç sahiplerine gider mi diye endişelerim var. Kendin kestir dağıt diyenleriniz olacaktır ama öyle bir imkanım yok. Olsada bizim burada kimin gerçekten ihtiyacı var kimin yok belli olmuyor. Belki bu kurumlar aracılığla gerçekten ihtiyaç sahiplerine gider diye düşündüm. Sizin düşünceleriniz nedir ?
4 senedir kullandığım 8mbpse kadar 50gb akn li sol paketim bitiyor. Şimdiye kadar sabit 35 Tl ödedim.ev telefonu var yalın değil. Benzer şartlarda hangi iss paketleri var. Altyapı kötü 8 i göremiyorum fiber zaten yok. Mantıklı önerilerinizi bekliyorum.

TinyUmbrella uygulamasında bu hatayı alıyorum javayı kaldırıp yeniden kurdum ama düzelmedi. çözümünü bilen var mı ?
Merhaba telefonumun garantisi yakında bitecek son zamanlarda batarya aptallaştı şarj çabuk bitiyor. %5 gösteriyor şarj aletini takdığım anda birden %20 lere çıkıyor. garantiye göndermek istiyorum cihaz jailbreakli. sürümü güncelleyip mi göndereyim yoksa aynı sürümü sıfırdan kurabilirmiyim. Sürüm 9.3.3
Merhabalar airties bittorrent destekli modemim ile harici harddiskime indirdiğim filmler daha önce gözükmesine rağmen şimdi klasör boş diyor. boyutu 0 bayt olarak gösteriyor. ama harddiskin boyutunda herhangi bir düşme yok. harddisk kullanılan alan 565Gb ama içene girip gizliler dahil tüm klaösrve dosyaları seçip özellikler dediğimde 350 gb gözüküyor.Bütün bunlar harddiski Lg Tv ye bağladıktan sonra oldu. netten araştırdım sorunun kullanıcı izin kaynaklı olduğunu yazmışlar hepsini denedim ama sorun gene çözülmedi. daha önce başına gelen varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Meslek: -
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 5 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.060
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 27.808 (Bu ay: 1.797)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 791 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.