Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL SADECE 3 GÜNLÜĞÜNE (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
7
Favori
12.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar paketi alan herkese hayırlı olsun yeni kampanyalar oldukça sizinle paylaşım yaparım yine saygılarımla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Arkadaşlar paketi alan herkese hayırlı olsun yeni kampanyalar oldukça sizinle paylaşım yaparım yine saygılarımla...

teşekkürler.
  • Arkadaşlar, diyelim ki eutelsata dönük çanağınız var. Servis kuruluma geldi, şöyle dediniz: "Kardeş bak burda hazır çanak var, kablosu da hazır. Sen digikutuyu bağla buna. Getirdiğin çanağı ver bana, ben onu başka yerde kullanırım. Sen de montajla uğraşmamış olursun."
    Şimdi aklı olan eleman bunu kabul eder. Hazır anten kablosunu, hdmi, fiş takıp işini bitirecek, alacak 30 lirasını gidecek. Çanak kurulumuyla uğraşmayacak. Verecek seti size devam edecek. Bu dediğimi kabul etmezse çanağın üstüne yatmaya çalışıyor demektir. Kurdurun çanağı gitsin. "Bu binada çanak var kuramam" diyemez. Öyle bir şey derse "topla pılını pırtını başka servis çağıracağım" dersiniz. Aynı şekilde merkezi sistem olan siteler, apartmanlar vs. gibi yerlerde kutuyu merkezi sisteme bağlatın. Çanak, lnb ve 20 metre kablonuzu yine isteyin. Yanaşmazsa kurdurun balkona falan geçici olarak çanağı, sonra söker merkezi sisteme bağlarsınız.

3 tane digiturk antenim vardı. Birine bağlantı yaptırdım, çanak+lnb ve 20 metre kablomu aldım. Alınabiliyor yani "alamazsınız" diye bir şey yok. Alamayanların kendi problemi.
    Not: Rica edin, eğer ellerinde varsa 90'lık çanak bile verirler. Şekil A.

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL SADECE 3 GÜNLÜĞÜNE

Kablo konusuna gelince, gelen elemana sordum. "Kaç metreye kadar kablodan ücret almıyorsunuz?" Cevap "20 metre."
    Sizin evinize 3 metre kablo yetse bile, en ufak itiraz etmeden 20 metre olarak çeker servis. Söyleyin yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atakan3595 -- 30 Ekim 2016; 21:50:07 >

• Bir seyin servisle konusulup halledilebilmis olmasi , degismez bir kural olarak kabul edilmesini beraberinde getirmez . Servisle bir paydada bulusulup servislerin digiturk ile is akislarinin disinda is yapmalarini saglamak , ikna etmek bir basari veya sicak firsatcilik da degildir

Ben sahsim adina konusayim kurallara uyan bir insanim , bir yerde digiturk alt yapisi yoksa oraya kurdurmak icin bu kampanyaya orayi adres gosteririm , bunu da onceki mesajlarimda onerdim insanlara zaten

Fakat digiturkle gorustugumde kampanyalarda kurulum ucretsiz ,anten varsa yeni anten size birakilmaz sozlerini duymusken ,kampanya bilgilendirme yazilarinda bu net sekilde yazarken , servisle bir olup bu sekilde hakkim olmayan bir seyi elde etmek yoluna gitmem

Bu firsatciliktan ote hirsizliga girer cunku kampanya kapsami acik , mevcut anten varsa baglantisi varsa oradan yararlanilir , yoksa anten takilir diyor . Gercekten anten olmayan bir yere anten koydurmak icin bu yol denenebilir , fakat anten olan bir yere baska anten kurdurup onu da baska uyduya cevireyim edeyim gibi girisimler hem kampanya bunu icermediginden oturu etik degildir , hem de yok o servisi kovarim otekine rest cekerim gibi ugrasilari gerektirmez

Hakki olani insan istemeli ama bu tip tatli su kurnazliklari da sahsen bana uymaz . Adam sana kurulum hizmeti verecegini taahhut etmis . Kurulumun ihtiyaci olan malzemeler varsa o malzemelerin benzerlerini sana hediye olarak teslim edip birakmayi degil

Benim gorusum bu , isteyen istedigi yontemi deneyebilir

• stok var 1 tane
  • Atakan3595 A kullanıcısına yanıt
    çoğu kabul etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmancelik83

çoğu kabul etmiyor.

Ettireceksiniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Teknik detayina girmeden anlatayim bunu da ..

Ornegin turksattaki tek kabloyu bir coklayiciya baglayip evin icerisinde ikiye cikaramazsiniz , bunun icin istenilen farkli kutu adedi kadar tepedeki canaktan lnb cikisina ve ayri ayri kablolara ihtiyac var, aksi takdirde bazi kanallar acikken bazi kanallar diger tv de gostermez

Fakat ornegin eve inen bir digiturk kablosu var ,bu kabloyu evin icerisinde bir cihazla ciftleyebilirsiniz , tepeden ikinci bir kablo cekmeden tum kanallari farkli tv lerde bagimsiz sekilde izleyebilirsiniz , veya isterseniz yukaridan da indirebilirsiniz ayri bir kablo olarak. Farketmez

Turksat uzerinden digiturk u onermiyorum cunku kanal sayilari , HD ve ilerideki 4K lar icin dogru bir secim olmaz.

Canak ucretsiz demek , ucretsiz canak verilir demek degil . Israrla soyluyorum inanmayan isterse teknik servislerden birini isterse digiturk merkezi arayip sorabilir . Kurulum ucretsiz demek , sizin daireniz icindeki bir noktadan digiturk izlemenizi temin etmek ucretsiz demektir , kalkip da size zaten var diye kurulumla alakasi olmayacak sekilde canak anten ,lnb veya kablo teslim etmek degildir

Halen bana bu konuda inanmayan varsa , "bu benim hakkim" iddiasinda olan varsa arasin digiturk u ve teknik servislere bu konuda hangi bilgilendirmeyi yaptiklarini kendilerinden sorsunlar

Fakat istediginiz odaya , istediginiz daireye kurulum talep ederek , ihtiyaciniz baska yerde bile olsa farkli adreslere kurulum gerceklestirtebilirsiniz , kabloyu baska odaya cektirip sonra sizin olduktan sonra kesip kalanini argo tabirle "cebe atabilirsiniz"

Zaman zaman merkezi canaklarin lnb den cikan kablosunun baglandigi dagiticida bos yer kalmamis olabiliyor , bu durumda yeni bir daire kurulum istediginde o dagiticiya bir dagitici daha baglamak ,dagiticiyi daha yuksek kapasiteli bir dagitici ile degistirmek gibi yontemler gerekebiliyor , bu durumda zaman zaman teknik servislerle kullanicilar arasinda sorun olabiliyor

Fakat su sekilde dusunurseniz, bana 5 buyuk takimin maclari yeter , spor ekstrayla filan da isim olmaz , bu rakam gayet iyi , uzerine super lig ve spor extra eklenince de eger denizbank vb indirimleriniz varsa aylik 50 TL gibi bir bedeli olur , bu da hic fena degil

ya şeker kardeşim uzun uzun yazıyorsunda boş konuşuyorsun

hayır bildiğin birşey var mı diyorum satır aralarını okuyorum bildiğin birşey de yok. Yanlış yönlendirme yapıyorsun yanlış bilgi veriyorsun.

Şartnamede taahhüt edilen yayın EUTELSAT YAYINI. Çoğu binada Türksat uydu yayını var.

Türksat uydu yayınında kampanyanın TAAHHÜT ettiği kanallar gerek HD olarak gerekse Kanal olarak zaten yok.

Basiretli dürüst servisler bu konuda sıkıntı çıkarmıyorlar ki üstte çanağını kurduran ekipmanını alan bir dolu arkadaş varken; Sen hala gelmişsin yok binada hizmet varsa kurulum demek şu demek bu demek tatlı su kurnazları falan filan birşeyler anlatıyorsun.

BİZİM ALDIĞIMIZ PAKET ŞARTNAMEDE YAZAN EUTELSAT PAKET BUNU BURAYI OKUYAN SERVİSLER KURULUMA GELEN YETKİLİLER İYİ OKUSUN.

Sonra kendilerine mevzuyu anlatıp "çanak kurun" diyince mırın kırın edip eğilip bükülüp vaktimizi de çalmasınlar aldığımıza alacağımıza pişman da etmesinler.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Nerede

• Şimdi bende dsmart var bunuda kullanmak istiyorum neden çanak taktırmayayım birde 1 yıl bittiğinde çanak geri veriliyormu zaten çorumdatoplam 3 şube var istanbul gibi sürüyle değilki 3 ü hayır derse ne yapacak peki

• Arkadaşlar merhaba, paketi aldım fakat çatıya montaj konusunda sıkıntı olduğu için kullanamayacağım. Eskişehir'den almak isteyen varsa aldığım fiyata verebilirim.
  • Arkadaşlar birde bu İtalya İngiltere ispanya ligi bu keyif paketlerine yok mu ekstra paramı vermek lazım bu paket için birde ups de Formula hub neresi iki gündür ürünler orada gözüküyor internette

• Arkadaşlar paketi aldım bundan sonra ne yapmam gerekiyor ? Kurulum için kiminle görüşeceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Arkadaşlar paketi aldım bundan sonra ne yapmam gerekiyor ? Kurulum için kiminle görüşeceğim ?

02124737373

Yeni üyelik bölümü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Nerede

5 tane var şuan
  • teşekkürler
  • Çok teşekkürler 2 tane aldım
  • Teknosa dan kargo falan geldikten sonra kurulum işlemlerine başlıyorum değil mi ? Çanak falan var sadece ayarı yapılacak sanırım teknosadan receiver gelecek sadece
  • M. Hizmetleri ile konustum.
    Iptal ettigim uyelige tanimlatip tanimlatamayacagimi sordum. Uyelik tamamen iptal olmus ama sozlesme yenilemesi yaparsak olur dedi.. aktivasyonda ucretsiz olur dedi..
    Bakalim servis aradiginda gorecegiz..

• soonkaya kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.teknosa'dan sadece şifrenin olduğu zarf gelecek.digiturk'ü arayıp servis çağıracaksınız.onlar da gelip receiveri takacaklar.yine aynı servise kurulumu yaptıracaksınız.sadece 30 tl aktivasyon vereceksiniz.kurulum ücretsiz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.