Şimdi Ara

TEKNOSA ŞAMPİYONLAR PAKETİ 397 TL SADECE 3 GÜNLÜĞÜNE (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
7
Favori
12.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki apartmandaki ortak sistem Türksat ise. "ben eutelsat istiyorum" diyerek çanak konulabilir mi "kurulum ücretsiz" dahilinde .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Digiturk'un asıl yayın yaptığı uydu Eutelsatdır. Bütün kanallar Eutelsat'da mevcut. Turksat üzerindeki kanal sayısı daha az. Kalite olarak Eutelsattaki goruntu kalitesi daha iyi denenebilir teknik datalara baktığın zaman. Ama gözle ayırt etmek o kadar kolay degil.
    Turksat uydusuna çekerlerse de Lig TV yi izlersin, ama bütün belgesel kanallarını izleyemezsin mesela. Film paketi almak istersen de , bütün film kanalları yok bildigim kadarıyla. Eurosport 2 de yok Turksatta.
  • Bu kampanyadan faydalanıp henüz kurulum yaptırmamış arkadaşlar; binada eutelsat uydusuna dönük çanak olsa dahi, yeni çanak+lnb+ kablo hakkınızdır. Hakkınızı alın. Teknik servise laf geçiremeyenlere bakmayın. Daha da bir şey demiyorum.

• Atakan3595 A kullanıcısına yanıt
    Peki hocam mevcut üyeliğine ekletme yapanlar olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Hocam pratikte olmaması gerekiyor. Çünkü ekletme yapanlar aktivasyon ödemiyor. Teknik servisle işleri yok yani.

• yayın sözleşmesi digitürkün 2017 haziranında bitmiyormu ihaleyi alamazlarsa elde patlarmı 12 ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan3595

quote:

Hocam pratikte olmaması gerekiyor. Çünkü ekletme yapanlar aktivasyon ödemiyor. Teknik servisle işleri yok yani.

Ama benim 1 .üyelik

şifre ile uzattim

2. Üyeliği başka yere tesis kurdurdum

30 tl verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. üyeliği şifre ile uzattırmak için telefonda ne söyledin Allah aşkına, ben aradım saçma sapan konuşuyor görevli ayda 80 tl ödersiniz indirimli diyo :)

• İptal faxindan sonra aradılar

Teklif yüksekti tabi

Şifrem var dedim

Aricaz dediler

Aradılar

Oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 5 tane kalmış stok
  • Bu ürünü alıcam ama yanına sporextra paketini ekleme imkanım var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Bu ürünü alıcam ama yanına sporextra paketini ekleme imkanım var mı ?

ekleyebilirsin.

son 1 stok diyor sitede
  • bitti sanırım stoklar.
    sepete eklenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: Atakan3595

quote:

Ama benim 1 .üyelik

şifre ile uzattim

2. Üyeliği başka yere tesis kurdurdum

30 tl verdim

Vallahi hocam anlamadım ne demek istediğinizi. 2 tane mi şifre aldınız n'aptınız ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    aynen bitti galiba. kaçırdık iptv bağlatıcam bu gidişle
  • KURULUM:
    Kampanya kapsamında Giriş ve seçilen Lig TV paketlerine 3 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. 3 Ağustos 2017 tarihine kadar verilen kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

Bu bilgilendirme metni icerigi az cok degismekle beraber her digiturk kampanyasinda ,kampanya sartlari basliginda yazar , manasi sudur . Ic kurulumdan kasit ,lnb ,canak gerektirmeyen ,kablo cekilip bitirilen kurulumlar iken dis kurulum sifirdan bunlarin da catiya balkona yerlestirilmesidir

Fakat her ne olursa olsun hediye edilen sey "kurulumdur" , hediye olan sey "canak+kablo+lnb" degildir . Oportunist davranmak isteyenleriniz bahsettigim gibi farkli adresler vererek dilediklerince sistem kurdurabilirler , 15 dakika sonra gidip canagi sokebilirler , kablolari toparlayip isterlerse sata da bilirler . Ama mevcut bir digiturk sistemi bulunan binaya hediye kurulum ismi altinda kurulum yaptirmaya gelen kisilerden ekstra canak, kablo , lnb cihazi alamazsiniz

Bunu konusuyor olmamiz bile sacma ama 5 dakikanizi alir , digiturk u herkes kendi arayip sorabilir acik acik , bu yuzden benim ya da baskasinin fikrine yazisina inanmak yerine kendiniz arayip sorabilirsiniz

Kurulumun amaci ismi uzerinde kurulumdur . Kurulum neyi gerektiriyorsa o adrese o ekipmanlar birakilir , hali hazirda mevcut ekipmanlar kullanilabiliyorsa , bunlarin olmadigi durumda kurulacak ekipmanlar uyelere birakilip gidilmez , arayin sorun.

• Sanırım stok bitti değilmi
    Baya avantajlı fiyatmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Sanırım stok bitti değilmi
    Baya avantajlı fiyatmış

evet
    tükendi yazdılar
    http://teknosa.com/urunler/110240750/digiturk-12-aylik-giris-hd-film-dizi-veya-sampiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

son 5 tane kalmış stok

8 tane aldım arkadaşım Allah razı olsun senden.

son ikisini kaçırdık ama tam sepetteydi başkası almış.

amcama yeğenime teyze kızına enişteme görümceme nineme kuzenime ve kendime aldım. geri kalan 1ini de satıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmancelik83

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

son 5 tane kalmış stok

8 tane aldım arkadaşım Allah razı olsun senden.

son ikisini kaçırdık ama tam sepetteydi başkası almış.

amcama yeğenime teyze kızına enişteme görümceme nineme kuzenime ve kendime aldım. geri kalan 1ini de satıcam.

çok iyi kampanyaydı. eşe dosta aldırdık iyi oldu.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.