Şimdi Ara

Tata mı Getz mi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
28.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne kadar beyinsizdir bu herif yaa.Abim sadece 4 çeker quattro mu araba.Bence Getz-Palio hariç hepsi araba.Sadece ona araba dendiini biz de bilioz dioo bi de yaa.Walla ben bilmiodum sadece 4 çeker quattro nun araba olduunu.Diğerleri ne ?Boru mu?Getz araba değil ben ne olduunu nie üretildiini bilmiom?Sence ne?Yazcaksan adam gibi yazı yaz.....Bi b.. bilmeden konuşup durma. Geliolar arabadan anlamayan herifler yok getz götz yok palio ii mi?
  • NAZAR ETMEYİN NE OLUR ÇALIŞIN SİZİNDE OLUR
    ALLAH SİZLEREDE BİRER GETZ NASİP EDER İNŞALLAH...
  • arkadaşlar şu konuşmalarınıza bakıp şöyle uzaktan bir değerlendirme yapsanız? belki yazan bazı arkadaşlarımız babasından benzin veya mazot parası isteyerek trafiğe çıkıyor, ama bir aracı kötülemek için söylemedik laf bırakmıyor. koskoca türkiye nin kendine ait bir markası bile yokken gerek hintler tata yı gerekse koreli ler getzi tüm dünyada satmayı başarmışlar. eminim bir çoğunuz fabrikalarına gitseniz veya cirolarını öğrenseniz dudağınız uçuklar. ama bunların hiçbirini düşünmeden rezalet araba diye yorumlar yapıp başkalarına hakaret edebiliyorsunuz. çok yazık..... kullandığım araç italyan hiç bir şekilde getz veya tata hayranlığım yok ama açıkçası işyerim için kullanılacak olan bir araç lazım olsa belki tata yı seçerim. herkes zaten ihtiyacına göre araç seçip alıyor bazısı 1000 ytl yi hesaplıyor bazısı tipini beğenmeyip aynı özelliklerde bir araca 6000 ytl fazla para verebiliyor. bir aracı seçenleri zevksiz diye suçlamak tam anlamıyla cahillik.

bir aracın tipi için sinir katsayınızı yükseltip tuşları kırarcasına bir sinirle cevap yazmaktansa güzel güzel fikirlerinizi belirtseniz daha iyi olmaz mı? alacak olan kişide tüm bu öeri ve fikirleri harmanlayıp kendi seçimini zaten yapacaktır.

ben yeni araç aldım ve alırken bu forumdaki önerileri inceledim ve kendim için en iyi seçimi yaptım. böyle tartışmaların inanın ne kendinize ne karşınızdakine bu halimize üzülüp bu mesajı yazmak için zaman harcayan bana hiç bir faydası yok.

lütfen tekrar düşünelim ve seviyemizi yüksekte tutalım derim.

• quote:

Orijinalinden alıntı: mustafakilic

NAZAR ETMEYİN NE OLUR ÇALIŞIN SİZİNDE OLUR

Sana ne yaptılar da mübarek kandil akşamında beddua ediyorsun insanlara?

• Biz aaa Getz kullanıo demioz ki.Dalga geçmioz onlarla Getzi var die. Ama Getze ii demesinler.Sadece Getz e o kadar para vermeyin alınabilecek çok daha ii seçenekler var dioz. Tabii ki insanların durumları farklı.Ama adam kalkıp Getz i Mclaren F1 yapıoo biz bununla dalga geçioz.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: bersoy

quote:

Orijinalinden alıntı: mustafakilic

NAZAR ETMEYİN NE OLUR ÇALIŞIN SİZİNDE OLUR

Sana ne yaptılar da mübarek kandil akşamında beddua ediyorsun insanlara?

o kadar söyledik alma diye , motoru çekmez diye... gidip corsa alan adam 26 milyara... allah akıl fikir versin...

marka saplantılı insanlar :)

• hint arabasına güven olmaz! en iyisi git getz al!hem üstelik 5 yıl garantili.
  • abi ciddi ciddi cevap vermeyin allah aşkına...

cinslik olsun diye açılan başlıklar bunlar...

nedir bu getz topikleri diye isyan ediyo insanlar!

bilmeyenler getz fanatikleri açıyo sanıcak...

bütün bu uyduruk kıydırık getz topiklerini getz düşmanlığını iş edinenler açıyor...

isimlere bakın inceleyin inanmıyorsanız... bilginize... saygılar...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

Ne kadar beyinsizdir bu herif yaa.Abim sadece 4 çeker quattro mu araba.Bence Getz-Palio hariç hepsi araba.Sadece ona araba dendiini biz de bilioz dioo bi de yaa.Walla ben bilmiodum sadece 4 çeker quattro nun araba olduunu.Diğerleri ne ?Boru mu?Getz araba değil ben ne olduunu nie üretildiini bilmiom?Sence ne?Yazcaksan adam gibi yazı yaz.....Bi b.. bilmeden konuşup durma. Geliolar arabadan anlamayan herifler yok getz götz yok palio ii mi?

ne demek istediğimi, aklı olan anlar...

illa ki vay beee arabaya bak bi araba değil getz... araba dediğin budur da demiyo kimse... fiyat performans donanım en başarılı b sınıfı diyoruz...

adamın parası vardır colt alır c3 alır saygı duyarım! hepsinin güçlü güzel motoru var... ama corsa alana yazık biraz araştırsaydın derim...

param olsa 4 çekerden aşağısını arabadan saymazdım... ama 1.3 motorlu corsaya araba diyip 1,5 motor getzi saymaman mantıki değil...

mantığınız yok zaten sizin...

gerçek de önemli değil size göre...

bişeyleri savunmak illa benim dediğim doğru diye acayip bir sinirli ruh hali!

laf anlamıyorsunuz, yalan söylüyosunuz... alenen üstelik... rakamlı konularda bile... fıttırtıyosunuz adamı :) sonra ceza alıyos salak dedik gerizekalı dedik diye :)

• tata bir kere formulada yarışmıyor. Tata sadece ferrari ye yazılım desteği veriyor. Ayrıca Formula 1 in efendisi olan ferrarinin sahibi Fiat tır. Kimse Fiat Formulada yarışıyor diye Palio hakkında yorum yapmıyor.

Ayrıca Tata İlk kurulduğunda Mercedes ile ortak kurulmuş daha sonra 1960 yıllarında ortaklıktan ayrılmış durumda Sonrasında Tatayla hiç bir ilişkisi kalmadı o yüzden bence lada ile kıyaslanacak arabayı savunmayın.

Tatanın görüntüsü iyi olabilir ancak içersi tam bir rezalet her yerden vida gözüküyor içindeki Jvc Marka müzik sistemi Kokpitten o kadar ayrı gözüküyorki anlatamam tamamen Estetiksiz ve uyumsuz Sanırım JVC nin5-6 yıl önceki sistemi Yu-ma-tu lara benziyor.

Getz sahibi diilim yada almayı düşünmüyorum ama getz Avrupada ve dünyada kendini kanıtlamış bir markanın dünya otomobilidir. Tata Getz ile kıyaslanamayacak kadar kötü bir araba işçilik bakımından düşünün bir kere Ulubaşlar motor tatayı oturtamayınca 2 yıl sonra vazgeçse getirmekten ne yapacak tatası olan millet, Ama hyundai de öyle değil Hyundainin Türkiyede fabrikası var fiyasadan çekilme ihtimali hiç yok Getz bence iyi bir seçim.

Kore ve çin olayına gelince Çinde hiç bir firma teknoloji geliştirmek için yatırım yapmıyor sadece devlet kendisi askeri ve staretejik alanlarda teknoloji transferi yöntemiyle birşeyler yapıyorlar çinde üretim yapan firmaların tamamı teknolojiyi dışarıdan getiriyorlar.Çinde üretim üzerine kurulu bir ekonomi var kore ise devlet destekli olarak samsung , hyundai vs. gibi bir sürü firma arge çalışmalarını yapıp işçilik ucuz diye çinde ürettiriyorlar o ürünler ise sürüm yapan ürünler teknoloji gerektiren ve kalitenin ön planda olduğu ürünler yine kendi ülkelerinde üretiliyor.

quote:

Orijinalinden alıntı: Daywalkerr

tata en iyisi bakın formula 1 de de yarışıyor. bırakın yaw tata formulaya çıkmış hyundai den ses yok ben hyundai almam tata bir numara

• quote:

Orijinalinden alıntı: ulasklu

quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

Ne kadar beyinsizdir bu herif yaa.Abim sadece 4 çeker quattro mu araba.Bence Getz-Palio hariç hepsi araba.Sadece ona araba dendiini biz de bilioz dioo bi de yaa.Walla ben bilmiodum sadece 4 çeker quattro nun araba olduunu.Diğerleri ne ?Boru mu?Getz araba değil ben ne olduunu nie üretildiini bilmiom?Sence ne?Yazcaksan adam gibi yazı yaz.....Bi b.. bilmeden konuşup durma. Geliolar arabadan anlamayan herifler yok getz götz yok palio ii mi?

ne demek istediğimi, aklı olan anlar...

illa ki vay beee arabaya bak bi araba değil getz... araba dediğin budur da demiyo kimse... fiyat performans donanım en başarılı b sınıfı diyoruz...

adamın parası vardır colt alır c3 alır saygı duyarım! hepsinin güçlü güzel motoru var... ama corsa alana yazık biraz araştırsaydın derim...

param olsa 4 çekerden aşağısını arabadan saymazdım... ama 1.3 motorlu corsaya araba diyip 1,5 motor getzi saymaman mantıki değil...

mantığınız yok zaten sizin...

gerçek de önemli değil size göre...

bişeyleri savunmak illa benim dediğim doğru diye acayip bir sinirli ruh hali!

laf anlamıyorsunuz, yalan söylüyosunuz... alenen üstelik... rakamlı konularda bile... fıttırtıyosunuz adamı :) sonra ceza alıyos salak dedik gerizekalı dedik diye :)

Deme ozaman.Kendini kontrol edemiyecek kadar...............nese yaa sen git o paraya yazık et Getz al bana ne ben almıyom zaten.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.