C

Teğmen
11 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yaklaşık 20 gün önce satın aldığım Benq W1700 evimde yerleşim planımı istediğim gibi yapamadığım için satılıktır. Cihaz sadece bir kaç saat kullanıldı. Garantisi 2 yıl devam ediyor. Kutusu ve tüm belgeleri eksiksiz. Fiyatı pazarlıksız 7500 TL
Ayrıca Sabit çerçeveli Specta marka 200x113 perde alış fiyatı 2250 TL onu da 1900 TL den verebilriim. Perde odada kurulu vaziyette ve hiç bir şekilde yerinden oynatılmadı. Tertemiz çizik dahi yok.

Elden teslim etmek tercihimdir. İstanbul veya izmir de teslim edilebilir.
Merhaba,

Evde genellikle geceleri film izlemek için 4 k projeksiyon almak istiyorum. Çok iyi görüntü alabileceğim 10.000 TL ye kadar ne önerirsiniz? Şİmdiden teşekkürler.
merhaba,

bu iki model arasındaki farklar konusunda bilgisi olan uzmanlar tavsiyelerini yazabilirler mi?

Şu an Sony 52" sony Bravia HX900 kullanıyorum. Ekran görüntüsü çok güzel. Curved tvlerde hoşuma gitti fiyatlarda çok düşmüş. Değiştirsem mi diye düşünüyorum? Görüntü kalitesi bakımından artıları var mıdır? ayrıca ea980 ve ea970 arasındaki farklar nedir. şu an 970 olan 6000 TL lere bulunuyor. Fiyat sizce iyi mi?

şimdiden teşekkürler.
Merhaba,

bilgisi olanlar LG çamaşır makinası konusunda fikirlerini yazarsa sevinirim.

Şu an Bosch 8kg çamaşır makinası ve bosch 7 Kg kurutma kullanıyorum. ancak her gün en az 2 kez yıkama yapıyoruz. yani günlük 15-20 kg arası yıkamamız var. bu nedenle LG nin 16 kg yıkama ve 9 kg kurutması olan makinayı almayı düşünüyorum.

bu konuda tavsiyeler bekliyorum.

şimdiden teşekkürler
merhaba

forumlarda birkaç gün yorumları takip ettim ve mazda 6 sport satın aldım. fiyatlar çok değişkendi, bir çok bayi ile görüşerek son rakamı 65.500 tl olarak aldım. çok takip ettiğim bir araç markası değil ama ben iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan geçen Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Teşkilat ve Görevleri Hakkındaki Kanun'da, karayollarının tanımlarına bölünmüş yollar da eklendi. Karayollarında hız limitleri değişti.

Yasaya göre, "Motorlu araçların cins ve kullanma amaçlarına göre sürülebileceği en çok ve en az hız sınırları şehirlerarası karayollarında 90 kilometre, bölünmüş yollarda 110 kilometre, otoyollarda 120 kilometre saat hızı geçmemek üzere yönetmelikle belirlenir" ifadesi kondu.

İHA
herkese merhaba. yaklasik 2 yil kadar once forumdan da faydalanarak alfa 159 almis ve resimlerini burada yayinlamistim. Simdi tekrar arac degisikligi yapacagim. Arastirmalarim sonucunda subaru forester 2.5 xt 2009 model buldum sifir km ve fiyati 85 bin tl. 2010 modeller ayni kasa ancak 104 bin tl. daha test surusu yapmadim acaba kullanan var midir? arac ici ses yalitiminin iyi olmasini istiyorum.

bir diger secenek ise fiyati daha yuksek ancak dizel olan s80 2.4 d5 buda cok konforlu ve yine 4 ceker. ancak performans olarak subaru nun gerisinde kaliyor. subarunun yakit tuketimi fazla bu arada fiyat farkini kapatacak duzeyde.

ozellikle bu araclari kullananlardan dusuncelerini bekliyorum.
merhaba,

sony x3500 tv ve s350 blueray player sahibiyim.

yine sony nin bravia destekli ve tek kumanda ile kullanabileceğim bir ses sistemi almak istiyorum.

bazıları 500-1000 ytl aralığında bazıları 1000 ytl nin üzerinde.

bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi? hangisini alırsam ne tür avantajlarım olur?

kaliteli bir ses için öneleriniz lütfen

teşekkür ederim.
hotbird üzerinde bildiğim kadarı ile ücretli hd yayın yapan kanallar var. bunlar için yasal şekilde abonelik nasıl yapılır? bu konularla ilgili satış yapan türkiyede firmalar yada internet üzerinden firmalar var mıdır?
merhaba,

dün x3500 lcd aldım, biraz tadına varmak için blue-ray player almak istiyorum. şu an sony nin s300 modelini buldum fiyat 500 ytl . bilgisi olan arkadaşlar düşüncelerini yazabilirler mi? blue-ray player lar hakkındaki bilgim maalesef hiç yok. şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 241
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 64.659 (Bu ay: 184)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.