Şimdi Ara

Tata mı Getz mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
28.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya forumda milelt işte yok markaya para vermeyin filan diyordu.

Ben baktım mis gibi Tata lar var tipi Getz den çok daha iyi. Hemede JVC çaları var. Ses sistemide mis.
    18.5 milyar. Yani Getz den 6 milyar daha ucuz
    Araca baktım her haliyle Getz den daha iyi...

Bence bunu almak varken Getz e para verilmez...

Bu konuda gayet ciddiyim...

Sizce hangisi daha iyi?

www.tata.com.tr yi bi inceleyin Getz den çok daha iyi bence
    Full ü 22 milyar bandrol dahil boşuna Getz e o parayı vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 7 Ağustos 2005, 16:54:15 >

• tata kamyonet iide küçük araba
    valla ne kokpite sığdım ne arka koltuğa
  • ahaha Tata rulz 1.4 70bg motor (Peugeot'dan hacılama sanırım), Cityrover la aynı şasi JVC müzik sistemi
  • Ya bu İndica gerçekten tam öğrenci arabası Corsa ya falanda benziyor arkadan filan tipte de sorunu yok ...
    http://www.tata.com.tr/oto.aspx

Mavisine bittim çok tatlı hemde bedava ,markaya ne para vereceksin abi, bu da Hindistanda Getz de hindistanda üretiliyormuş..
    Hem Tata otomotiv sektöründe dünya devi, Mersosundan Ferraisine yazılım satıyor, kontrol sistemleri falan satıyor, büyük bir firma
  • tata yi inceledim adam mercedes motoru var dedi . Guzel araba ama ici gercekten dar ve malzeme kalitesi baya dusuk.
  • sen nediyosun tata sınıfının 1 numarası
    B sınıfında tata rakipsiz dimi
  • ulask parçalayacak sizi
  • Walla tata al bana kalırsa etraf getz kaynıyo zaten
  • ............................................ getz ortalıgı kasıp kavurmadan once hyundai hakkında hıcbi karalama kampayanız yoktu? getz satıslarda rekor kırinca,insanlar fabia yla corsayla kıyaslayınca işiniz bozuldu dimi?
    ................; getz hangi bayide 24.500 müş soyle bakalım? ben 1 ay önce 20700 e aldım. ama sen getz in dizel fyatıyla tatanın en boş fiyatını kıyaslıyosan baska.nasolsa hep yaptıgınız iş, corsanın 30 milyarlık arabası getz den fazla aksesuarlıymıs! ne başarı vaay vay.
    janjan da herzamanki gibi ortasahanın arkasında yerini almışş. bidaha bak bakiyim cd calar hangi tata da var? 18500 lik indigo da yok işte! indica da var. o da ne deme sakın tata nın diğer modeli
    tata ların cd lisi 22275 den baslıyo.getz i kıyaslıyosan onunla kıyasla ben getz i aldım 20700 e.
    tataların lastigi 13 müş,yedek lastik vermiyolarmıs onu yazmıyorum.metalık renk varmı onu da bilmiyorum.ben getz e metalık farkı da vermedim.
    ama sen dersenki getz yerine fazla para verip aynı ozellıklerle tata alıcam ona da saygı duyarız.
    bi topik acıyosan tata guzel diye acabilirsin ama "sakın getz almayın tata alın diye bi başlık açılmaz................. turkıyede yılın açık farkla en cok satan arabası getz, al sana ispatıhttp://www.araconline.com/h/haber.asp?id=3793

araba alırken arastırmak lazım .................ben mesela getz alırken fabia ya niyetlendim ama cd çalar için 1,3 milyar istediler.ayrıca metalik farkı ve bandrol bana yuklediler (1milyar) ayrica fabia nın 3 silindir 64 beygir motor klima çalıstırırmı onuda bilmiyorum ayrıca fabia nın kaskosu 300 milyon daha pahalı. bi araba alırken butun ozelıklerını arastırmak lazım benım gıbı. ...................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman ertunc -- 7 Ağustos 2005, 19:42:10 >

• BIRAKIN BÖYLE SALAK KARŞILAŞTIRMALARI.BIRAKIN YAHU!!!!
    YAHU GETZ LE TATAYI KARŞILAŞTIRIYORSUNUZ YA HELAL OLSUN SİZE.
  • Getz B'deki en iyi araç bence,
    Belki Colt ile kafa kafaya yarışabilir.
    Polo ve Corsa'dan bence çok üstün.

Tata için birşey diyemeyeceğim, çünkü hiç kullanmadım.
  • Bak Coltları iyi duydum.Vedat kardeşim motor özelliklerini verir misin bilmiyorum da
  • hehe sizin tata yı adam yerine koyup fiyat degerlendirmesine bile almamıslar burda
    http://www.arabadergisi.com/fiyatlar/fiyatlar-d30.htm

getz le kıyasladıgınız corsa1.2 25,724milyar. aslınd getz le kıyaslanmaz cunku getz 85 beygir bu corsa 75 beygir, ve getz in donanım üstünlükleri var. ve getz in adı sıkayetvar com da en ust sıralarda yazmıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: VEDAT_06

Getz B'deki en iyi araç bence,
    Polo ve Corsa'dan bence çok üstün.

• Niye mygokhan?
    Getz ile Polo Corsa karşılaştırılıyor.
    O saçma değil mi?
    Akıllı insanın yapabileceği birşey mi? Değil mi? Bunu tartışalım:
    Neden Getz ile karşılaştırılmaz?
    Bak motoru Merso yapmış , olmasada kuvvetli motor.
    Ayrıca JVC çaları var.
    Tipi bariz Getzden üstün, pahalı araçların tasarımına benziyor.
    Üreten Tata dünyanın büyük üreticilerinden, dediğim gibi en baba üreticilerin arka planında Tata var, yani Beyonce un vokalistlerini düşün sesleri Beyonce tan güzel, Tata buna benziyor.
    Fiyatı Getzden uygun.
    Hemde dizeli 18.5 Getzden 6 milyar ucuz.
    Getz in ne artısı var 6 milyarlık?
    Tasarımmı, malzeme kalitesi mi? İşçilik mi?
    Yok Getzde Hindistanda üretiliyormuş, Hyundai fabrikası varmış.
    Bakma tanınmıyor.
    Sizdeki bu marka takıntısını anlamıyorum
    Böyle marka nın ismine takılıp kalıyorsunuz hiç yakıştıramıyorum

• ..........
    tata18,850 milyarlık dizel 49 beygir.ne kadar yaktıgı ise belli degil,yazmamıslar.cevrende hiç tata varmı? kullanan duydunmu? bu 49 luk motora kuvvetli diyorsun .......
    getz in motoru 1,3 85 beygir. işte ben buna kuvvetli derim.
    yukarda yazdık kaset çalar var ama cd çalar yok!! ..........
    tip bariz üstünmü? pahalı araclara benziyomus.). tata nın tipi getzden düzgün diyosan ben sana hiç bişey yazmıycam,cunku sana da sacma geliyo yazdıkların
    ........
    tatanın tasarımı mukemmelmiş peeh,buyrun bakalım ..o zaman niye arka koltuklar yatınca tatanın bagajı 610 da ,hyundainin 1000 litre? hangisi tasarım harikası antiocos hazretleri?
    ayrıca hyundai cocuklugumdan beri var, şimdi burda fabrikasıda var ,parca problemiyok.tata kaç tane var yollarda? parca nerde bulucan? hyundai nin hindistanda fabrikası var yazmısın , evet var ayıpmı? diğerlerini de solıyım,kore,hollanda,hindistan ve turkıye dahil 10 ülkede vardı; bu senede abd de abd'nin en modern fabrikasını actılar.............
    tata nın nerde üretildigini niye yazmıyosun? işine gelmiyor dimi? dur ben yazıyım : Malezya, Mısır, Kenya, G.Afrika Cumhuriyeti ve Bangladeş. sen git kendine kenya arabası al yakışır. ama getz kıskançlığını bırakın artık......... begenmiyosanız begenmeyin, çamurlarınızı kendinize saklayın.
    getz b sınıfta turkıyenın en cok satan arabasıdır.olay bu
    http://www.araconline.com/h/haber.asp?id=3793

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman ertunc -- 7 Ağustos 2005, 19:39:08 >

• osman sen yenisin...
    bu antiochos böyle....
    saçmalayıp duruyo....

corsayı allayıp pulladı kaç kere açıkladım getzin nasıl üstün oldugunu rakamlarla... ötüp duruyo...

sanki hyundai para veriyo bize...

araştırdık en uygunu getz idi fiyat donanım motor getz aldık... güzel de çıktı...

onu anlatıyoruz anlatınca kuduruyo :)

çocukça şeyler uyduruyor filan... yok bu araba nie agır diye tutundu 1 tondan agır araba mı olurmuş.... herif mercedesleri volvoları çöp atacak agır diye :)
  • Arkadaşlar ÇİN MALI diye bi laf duydunuz di mi? Hani bişi dandik olursa hmn çin malı denir!

İşte KORE MALI ondan en az 10 kat daha kötüdür!!!!!!!!

• @antiochos Valla hocam tebrik ederim en sonunda Getz'e göre bi rakip buldun!!!!!!!!

Artık birbirlerini yiyip dursunlar!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: neisseria

Arkadaşlar ÇİN MALI diye bi laf duydunuz di mi? Hani bişi dandik olursa hmn çin malı denir!

İşte KORE MALI ondan en az 10 kat daha kötüdür!!!!!!!!

[ ALO nerenden uydurdun bu laflari, ve kim soyletiyo sana? kore malının daha dandik oldugunu ispatlamazsan yutucakmısın bu dediklerini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman ertunc -- 7 Ağustos 2005, 4:30:55 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.