M

Yarbay
13 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
362881 Gün Cezalı
357791 gün 6 s. 4 dk. kaldı
Gönderileri
Geçen gün şile yolunda cep telefonuyla çekmiş olduğum 0-100 kalkış denemesini sizinle paylaşmak istedim. Yanlış anlaşılma olmasın, öyle hızı teşvik etme amaçla yapmıyorum. zaten çektiğim yer son derece boş bi yoldu.
ayrıca video'daki görüntü biraz kötü, telefonun kamera ayarını yapmayı unuttum. tabii çekim de biraz zor oldu, bi yandan yola bak bi yandan telefonu tut bi yandan da vites değiştir, zor tabii
yaptığım ölçümler sonucunda 0-100km: 10.2 sn; 0-130km: 18.2 sn civarı
http://www.youtube.com/watch?v=AEavMIwikjc
dün akşam santra programını izlerken gülmekten koptum, beyaz show falan yanında hiç kalır, özellikle ahmet çakar ile kazım kanat arasındaki diyalog çok bombaydı.

Ahmet Çakar: hepimiz Zico'yuz
tatlı su cini kazım kanat
bi de şu muhabbet'e ben koptum:

önce Kazım kanat bi şeyler anlattı sonra;
Ahmet çakar: sevgili kazım abi, sen bu akşam ya benim üzerime oynuyorsun
kazım kanat: ben senin üzerine niye oyniim
ahmet çakar: ya da küçük ahmetle uğraşmak istiyorsun
kazım kanat: küçük ahmet kim?
ahmet çakar: yani ben
kazım kanat: dur anlamadım yaw?

koptum resmen
bugün 3 tane vestel klima aldım; 2 tanesi BİO plus 12. ancak evde kutusuna bakınca bi şey farkettim iki cihaz da aynı ürün ve aynı para olmasına rağmen birinin modelinin yanında "407" yazıyor. sonradan anladım ki bu gaz tipi ve duyduğuma göre 407 daha iyiymiş. acaba diğer klimayı da değiştirip 407 yi mi alsam yoksa kalsın mı? ne dersiniz? ve neden bana bi şey sormadan birini 407 birini de öteki tip'ten (r22 galiba) getiriyorlar?
almış olduğum Lumberjack marka ayakkabı'nın üzerine laboratuvar'da alkol döküldü ve resim'de görüldüğü üzere alkol döküldüğü yerin rengini aldı. rengi çıkan yer kumaş gibi bi yer, acaba bunu tekrar orijinali gibi yapabilir miyim? bi öneriniz var mı? çok sevdiğim bir ayakkabı ve böyle giymek istemiyorum

bilindiği gibi DKNY adidas, nike gibi her yerde bulunmuyor. ancak internette DKNY'nin bi modelini gördüm ve çok hoşuma gitti, bu ayakkabıyı İstanbul'da bulabileceğimiz bi yer var mıdır acaba ve ne kadardır fiyatı? (tahminen fiyatı biraz tuzludur)
işte ayakkabı bu:

bi de bu renk var

hangisi güzel?
Bir zamanlar ATV'de VİPER adlı muhteşem bir dizi vardı, daha çok polisiye tarzda bi şey. Joe Astor diye bi herif vardı altında kırmızı Dodge Viper vardı ve araç tek bir tuşla gümüş renkli dehşet ötesi bir Viper'a dönüşüyordu. bu dizi de bir zamanlar çok efsaneydi ama nedense yeni bölümleri hiç yayınlanmıyor artık. eskiden sabah 3'e kadar izlerdim ve neredeyse tüm bölümleri 4-5 defa izlediğim halde hiç sıkılmıyordum, o aracın sesini duymak insanı müthiş gaza getiriyordu. acaba yeni bölümleri çekilecek mi bu dizinin, fikri olan var mı? ya da eski bölümlerini izleyebileceğimiz bi yer?
dizi hakkındaki görüşlerinizi ve varsa aracın gümüş renkli resimlerini alalım.

Yakın zaman içinde panasonic pv600 veya G10 panel panasonic alacaz, fakat almışken yanında da iyi bir ev sinema sistemi istiyoruz. panasonic'in kendi ev sinemasını düşünüyorum SC-HT990 modeli, cihaz 5+1 ve toplam 1000 watt güce sahip ancak ne yazık ki HDMİ özelliği yok, bu da beni düşündürüyor açıkcası. acaba hemen hemen aynı paraya 850-900 ytl civarı olan ve en az bunun kadar kaliteli ancak HDMİ özelliği de olan LG LH-T9654 mi önerirsiniz?
Bi de şimdi aklıma SC-HT885 modeli takıldı, okuduğum kadarıyla herkes çok memnun bu üründen. HT990 modeli ile 150-200 ytl fark var. sizce bu farka değer mi ve ne gibi üstünlükleri var bu iki cihazı kıyasladığımızda?
Hayırlı günler.

Panasonic SC-HT990

Panasonic SC-HT885

LG LH-T9654
G10 panel Panasonicleri istanbul bilişim internet sayfasına eklemiş, ancak geçen gün istanbul bilişime sordum ve G10'ların 1 ay içinde geleceğini söylediler. fiyatı ise 3700 ytl. fiyat bence çok çok iyi (aynı yerde PV60 3500 ytl).İnşallah Tekofaks da en kısa sürede getirir ve fiyatı da uygun olur.Ayrıca PV700 ve PZ700 modelleri ne zaman gelir sizce? çünkü bir iki hafta içinde PV600 almayı düşünüyorum, eğer yakın zamanda gelirse bekleyebilirim, ancak bir kaç ayı bulursa o zaman bekleyemem çünkü şu an ki televizyon bozulma sinyalleri veriyor. bi de özellik olarak kıyaslarsak ne gibi üstünlükleri var G10'ların?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/plazma_content_detail.asp?content_id=204
lamborghini, ferrari, maybach'ın olduğunu biliyorduk ancak bu aracın Türkiye'de olduğunu bilen pek yoktur herhalde, bu aracın Türkiye'deki satış fiyatı yaklaşık 900000 euro ve muhtemelen satılmıştır. resim exoticspotter.com'dan alınmıştır ve fotoğrafın çekildiği zaman aracın plakası yoktu, muhtemelen galeriye gidiyordu. bu aracı gören varsa lütfen resmini çeksin, merakla bekliyoruz.

Bilenler bilir, Fulya'da ChampionSA'nın bulunduğu inanılmaz dik bir yokuş var Mecidiyeköye çıkan.O yokuşta ben bizim araçla aşağıdan 40 km hız ile kaptırmama rağmen 2. viteste gaz yemedi ve mecbur 1'e taktım, 1'de tam gaz gidebiliyor, yaklaşık 55 km'ye kadar çıktım ve tekrar 2'ye taktım ancak yine araba boğuldu, anlayacağınız o yokuşu araç 2'de çıkmıyor, acaba o yokuşta 2'de çıkabilen var mı ve karlı havalarda falan nasıl çıkılıyor? tabii bi de onun inişi var.
bi de ben denemek için yokuşun en dik yerinde durdum, bakalım kalkabilecek miyim diye? araç bayağı zorlansa da el frenini kullanmadan kalkabildim, ancak araç biraz arkaya kaçtı tabii. şahsen o yokuşta freni patlayan bi kamyonu düşenemiyorum!
Hakkında
Meslek: Öğrenci-Kimya Mühendisliği 3.sınıf
Forum İmzası:
[DH] TOYOTA TAKIMI
AVENSIS 1.6 COMFORT
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
[DH] TOYOTA TAKIMI
AVENSIS 1.6 COMFORT

73E2F6BD49EE46D4A26432990669C9FC.jpg73E2F6BD49EE46D4A26432990669C9FC.jpg73E2F6BD49EE46D4A26432990669C9FC.jpg73E2F6BD49EE46D4A26432990669C9FC.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.600
İkinci El Bölümü Mesajları: 67
Konularının görüntülenme sayısı: 141.322 (Bu ay: 253)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.