Şimdi Ara

Tata mı Getz mi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
28.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bencehyundai den araba alınmaz hyundai accent admire modelinin endüşük versiyonunu 25 milyara satıyor ya helal olsun alanlara
  • üffffffff gene bilip bilmeden sallamalardan bir demet,

hangi 25 be? 500 defa yazdık admire 21 milyar diye
  • hyundai getz dizel
    4 havayastığı , abs , ebd , klima , elektronik sunroof , 4 elektirikli cam , derikaplı direksiyon ve vites , metalik görünümlü ön konsol ve kapı kolları , ısıtmalı ve elektronik yan aynalar , sis farları , direksiyon ve koltuk yükseklik ayarı ,, ve en önemlisi dizel motor , hem performanslı hemde ekonomik

BU ARABANIN ANAHTAR TESLİM PEŞİN FİYATI 26 MİLYARDIR.... 27.350 LİSTE FİYATI , ANAHTAR TESLİM PAZARLILA FİYATI 26 MİLYARDIR ALDIM ONDAN BİLİORUM , ŞİMDİDE BABAMA ÖNERİOLAR 2006 MODEL 26 MİLYARA FULL ,, KOCA DÖTTEN SIKMA OKU ÖĞREN ÖLE GEL,,
    AYRICA HER YAN FEYK HYUNDAİ DÜŞMANIYLA DOLDU NEDENDİR BİLİNMEZ
    quote:

Orijinalden alıntı: emretopbas

bencehyundai den araba alınmaz hyundai accent admire modelinin endüşük versiyonunu 25 milyara satıyor ya helal olsun alanlara

• ya beyler bayanlar sedan arabayla b segmenti karşılaştırılır mı? ayrı ayrı şeyler

benzinli ile de dizel araç karşılaştırılmaz...

bu devirde 20 milyar verip benzinli araç alanın kafası basmıyodur pek!

23-24 milyara dizel alabiliyoken...

elma armut karıştırmayın topik kafadan sakat bir kere!

mini cooper mı volvo s 80 mi diye topik mi olur?

o derece absürt olmasa da bu da ona benziyo...
  • @antiochos

Senin getz'cileri kızdırmaktan başka işin yokmu
  • Boşa tartışıyorsunuz. İnsanlar biraz da tipinden hoşlandıkları arabaları alıyorlar. Ben Getz'in tipinden hoşlanırım başkası beğenmez. Ben de Clio'lardan hoşlanamadım bir türlü ama bu Clio'ların Getz'e göre ÇOK DAHA KÖTÜ olmasını gerektirmez.

Ayrıca araba alırken servis ve yedek parça olayını da gözününe almak gerek. Bir araba ucuza iyi donanım satar ama bozulunca saçını başını yolarsın tamirde yedek parçası pahalıdır veya çok sık bozulur veya fellik fellik ararsın yetkili servisi. Başka araba biraz daha pahalıdır ama kolay arıza yapmaz yaparsa da servisi hemen yakındadır ve uygun fiyata yedek parça bulursun.

Benim canım Türkiyem hayranım sana valla otomobil gibi bir mevzuda bile TAKIMLARA AYRILIP "YENİLSENDE YENSENDE TARAFTARIN SENLE" GEYİĞİNE GİRİYORUZ YA PESSS.

• Ancak kalitesine güvenenler 5 yıl garanti verir...
  • Tabi dizel alan 2 senede 100bin i devirir
  • Arkadaşım o Kaliteye güvendiklerinden diil servise bağımlı hale getirebilmek için!!!!!Sanırım yeterince başarılı olmuş!!!
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafakilic

Ancak kalitesine güvenenler 5 yıl garanti verir...
  • Arkadaşlar öncelikle 1.2Clio renault en ucuz modelinin fiyatı Opsiyonlar Dahil Önerilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
    21,870.00 YTL
    21,870,000,000 TRL

Clio HB Authentique Base 1.2 16V
    2 hava yastığı
    tek parçalı yatan arka koltuk
    klima
    elektrikli ön camlar
    vs.vs

bu modelde ABS yoktur.

Clio HB Authentique 1.2 16V
    Önerilen Vergisiz Perakende Satış Fiyatı Anahtar Teslim Fiyat Önerilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
    YTL 17,060.00
    TRL 17,060,000,000 YTL 28,406.00
    TRL 28,406,000,000 YTL 23,406.00
    TRL 23,406,000,000
    bu modelde ABS var.

Clio euro NCAP ta GETZ ile aynı değerde 4 yıldız almıştır. puanlamalarıda birbirine yakındır. Polo 2004'e kadar, Corsa hala 4 yıldız almaktadır.

clio yeni modeli (mart 2006) 5 yıldız almıştır. oda henüz piyasaya çıkmadı. bknz.www.euroncap.com

TATA, GETZ, CLIO, FABIA, FIESTA, POLO, CORSA, 206 hiç fark etmez hangisi hoşunuza giderse onu alın. Tipini beğenmek zevk işidir. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Arkadaşlar siz burda birbirinizi yiyorsunuz. Ne gerek var. Ben de araştırdım baktım donanım açısından bu modeller içinde en ucuzu Getz'di gittim aldım. Eh ucuz olunca kaskosu da ucuz oluyor :)

Dünya markalarını kıyaslayıp yaramaz demek kolay da bu bize düşmez. Bu araçların hepsi belirli bir kalitede ve standartlara uygundur. Hangisini beğenirseniz gidin onu alın. Birbirinize de girmeyin.

Ancak burada sırf msg. yazmış olmak için insanları kışkırtan kişilerin olduğu doğrudur. Lütfen gerçekleri bulup yazıp konuşun.
    HYUNDAI Türkiye'ye Kore malı yolluyor. Bayide gidin barkodlarına bakın görün.

Clio 75 bg 16V 965 kg. 75/965=0.0777
    Getz 1.3 gls 12V 1045 kg 85/1072=0.07929

karoser olarak ancak sac kalınlıklarının aynı olduğunu söyleyebilirim.

Seviyeli bir platformda herkesin görüşüne saygın sonsuz. Ancak lütfen sadece bilgi paylaşalım, polemiğie, geyiğe, hakarete girmeyelim.

Beğenmediğiniz G.Kore dünyanın en zengin ülkelerinden biri. Yerel birsürü markası tüm dünyada satılıyor. ABD destekli bir ülke olması bunda etken. Lakin ülkemizin henüz yerel bir markası yok. Türkiyedeki clio larda sanırım burada üretiliyor.

• Ben de anladım ülkemizde Korenın yerel malı yok

Dediğine katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 8 Ağustos 2005, 16:46:45 >
  • @nasiyani: dostum cok guzel acıklamıssın! walla cok tuttum fikirlerini devamını bekliyorum helal olsun iste bilincli forumcu
  • DOSTUM HELAL OLSUN SANA, BU INSANLARI KISKIRTAN VE ARABADAN HIC ANLAMIYAN SAHTE GETZ DUSMANLARINA ÖYLE Bİ ŞAMAR PATLATMIŞSINKİ, ŞUAN HALA YERİMDE KAHKAHALARLA GULUYORUM.HELAL OLSUN SANA HERSEYİ TARAFSIZ VE BİLİMSEL Bİ ŞEKİLDE ACIKLAMISSIN. BU SİVRİLERİN YAPTIGI GİBİ SALLAMALARLA PALAVRALARLA,KAHVEHANE MUHABBETI YAPIP SEVİYEYİ DÜŞÜRMEMİŞSİN.
    ALIN BAKALIM SİZE DELİKANLI GİBİ VE GERÇEKLERLE DOLU Bİ CEVAP,HEMDE ŞAMAR GİBİ
    SİZ ARABADAN ZERRE KADAR ANLAMIYOSUNUZ, COCUKLAR SİZ GİDİN GEREKSİZ ŞEYLER BÖLÜMÜNÜ DOLDURUN,HADİ BAKALIM COCUK LAR.
    PATLATTIGIN BU ŞAMAR İÇİN TEŞEKKÜRLER @nasiyani

bende dun bikaçtanesinin dersini verdim topiclerde mevcuttur.ama ugrasmam artık seviyemi uzun süreli düşürmek istemiyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: nasiyani

Arkadaşlar öncelikle 1.2Clio renault en ucuz modelinin fiyatı Opsiyonlar Dahil Önerilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
    21,870.00 YTL
    21,870,000,000 TRL

Clio HB Authentique Base 1.2 16V
    2 hava yastığı
    tek parçalı yatan arka koltuk
    klima
    elektrikli ön camlar
    vs.vs

bu modelde ABS yoktur.

Clio HB Authentique 1.2 16V
    Önerilen Vergisiz Perakende Satış Fiyatı Anahtar Teslim Fiyat Önerilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
    YTL 17,060.00
    TRL 17,060,000,000 YTL 28,406.00
    TRL 28,406,000,000 YTL 23,406.00
    TRL 23,406,000,000
    bu modelde ABS var.

Clio euro NCAP ta GETZ ile aynı değerde 4 yıldız almıştır. puanlamalarıda birbirine yakındır. Polo 2004'e kadar, Corsa hala 4 yıldız almaktadır.

clio yeni modeli (mart 2006) 5 yıldız almıştır. oda henüz piyasaya çıkmadı. bknz.www.euroncap.com

TATA, GETZ, CLIO, FABIA, FIESTA, POLO, CORSA, 206 hiç fark etmez hangisi hoşunuza giderse onu alın. Tipini beğenmek zevk işidir. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Arkadaşlar siz burda birbirinizi yiyorsunuz. Ne gerek var. Ben de araştırdım baktım donanım açısından bu modeller içinde en ucuzu Getz'di gittim aldım. Eh ucuz olunca kaskosu da ucuz oluyor :)

Dünya markalarını kıyaslayıp yaramaz demek kolay da bu bize düşmez. Bu araçların hepsi belirli bir kalitede ve standartlara uygundur. Hangisini beğenirseniz gidin onu alın. Birbirinize de girmeyin.

Ancak burada sırf msg. yazmış olmak için insanları kışkırtan kişilerin olduğu doğrudur. Lütfen gerçekleri bulup yazıp konuşun.
    HYUNDAI Türkiye'ye Kore malı yolluyor. Bayide gidin barkodlarına bakın görün.

Clio 75 bg 16V 965 kg. 75/965=0.0777
    Getz 1.3 gls 12V 1045 kg 85/1072=0.07929

karoser olarak ancak sac kalınlıklarının aynı olduğunu söyleyebilirim.

Seviyeli bir platformda herkesin görüşüne saygın sonsuz. Ancak lütfen sadece bilgi paylaşalım, polemiğie, geyiğe, hakarete girmeyelim.

Beğenmediğiniz G.Kore dünyanın en zengin ülkelerinden biri. Yerel birsürü markası tüm dünyada satılıyor. ABD destekli bir ülke olması bunda etken. Lakin ülkemizin henüz yerel bir markası yok. Türkiyedeki clio larda sanırım burada üretiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman ertunc -- 8 Ağustos 2005, 20:50:37 >

• osman ertunc şimdi sen bana mı laf soktun anlamadım??

"""TATA, GETZ, CLIO, FABIA, FIESTA, POLO, CORSA, 206 hiç fark etmez hangisi hoşunuza giderse onu alın. Tipini beğenmek zevk işidir. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Arkadaşlar siz burda birbirinizi yiyorsunuz. Ne gerek var. Ben de araştırdım baktım donanım açısından bu modeller içinde en ucuzu Getz'di gittim aldım. Eh ucuz olunca kaskosu da ucuz oluyor :)

Dünya markalarını kıyaslayıp yaramaz demek kolay da bu bize düşmez. Bu araçların hepsi belirli bir kalitede ve standartlara uygundur. Hangisini beğenirseniz gidin onu alın. Birbirinize de girmeyin.""""

Bunlar benimde savunduğum şeyler...
    Senle de konuşmuştuk aynı şeyleri...
  • hayır janjan la bi clio ,iddiası vardı ve sonunda janjan benden özür dilemek zorunda kaldıya. topic var:"21mılyara full clıo hb" o topıkte gerceklerı yazdıgım halde yanlız kalmıstım.ama saolsun burda dokturmus @nasıyanı üstadım. ben artık 4 köşeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

Ben de anladım ülkemizde Korenın yerel malı yok

Dediğine katılıyorum

kelime oyunu ......demogoji.....üffff ya
    işte bu yuzden t.c. bi getz i bile yapamıyo. begenmedıgın kore yapıyo bız tartısıyoz! neden ? kendine sor bakalım
  • YA YETER BE, BIKTIM SENIN SACMA SAPAN BOŞ MESAJLARINI DUZELTMEKTEN BE
    YA TÖVBE TÖVBE
    5 SENE BOYUNCA NİYE SERVİSE BAGIMLI YAPSIN ADAM SENI?
    SEN GARANTİ İÇİNDE SERVİSE GİDİNCE PARA VERİYOMUSUN?
    EĞER VERİYOSAN EN BÜYÜK ENAYİSİN, BİZİ KENDİNLE KARISTIRMA.
    SEN 3.YILDAN SONRA KAZ GIBI YOLUNMAYA BASLARKEN ,BIZ 2 SENE DAHA BEDAVA SERVİSE GİDİCEZ(YANİ İNŞALLAH Bİ GEREK OLMAZ DA, OLURSA YANİ)
    quote:

Orijinalden alıntı: neisseria

Arkadaşım o Kaliteye güvendiklerinden diil servise bağımlı hale getirebilmek için!!!!!Sanırım yeterince başarılı olmuş!!!
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafakilic

Ancak kalitesine güvenenler 5 yıl garanti verir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman ertunc -- 8 Ağustos 2005, 21:16:45 >

• Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum. Getz fiyatına göre! güzel araba olabilir ama asla kalite olarak bir Polo , bir Corsa ile karşılaştırılamaz.. Getz'den soğumam için sürücü koltuğuna oturup debriyaj pedalına basmam yeterli oldu.. Ama bu arabayı alan adama da "Salağa bak gitmiş ne almış" demem.. Alınmayacak bir araba değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman ertunc

quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

Ben de anladım ülkemizde Korenın yerel malı yok

Dediğine katılıyorum

kelime oyunu ......demogoji.....üffff ya
    işte bu yuzden t.c. bi getz i bile yapamıyo. begenmedıgın kore yapıyo bız tartısıyoz! neden ? kendine sor bakalım

yok yaaa

Hayır adam demiş ya yerel arabamız yok.
    Bende anladım Korenin ülkemizde yerel malı yok.
    Yani Kore nin Türkiyede fabrikası yok , demiştim düzeltmeden önce Hyundainin Türkiyede fabrikası var...

Sen ne anladın ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: osman ertunc

hayır janjan la bi clio ,iddiası vardı ve sonunda janjan benden özür dilemek zorunda kaldıya. topic var:"21mılyara full clıo hb" o topıkte gerceklerı yazdıgım halde yanlız kalmıstım.ama saolsun burda dokturmus @nasıyanı üstadım. ben artık 4 köşeyim.

Hehehehehe osmaaannn, bil bakalım bugün renault bayide nolduu, 2005 model clio 1.2authenaique 'i (DİKKAT BASE DEĞİL) 21 civarına bırakcaklarını çünkü model yenilenceğini söyledir Özrümü geri alıyorum, yerine

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.