Şimdi Ara

Tamirci youtube kanalları? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
13.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada yazılan kanalların hepsini bildiğine göre demek ki bu şekilde video çeken de az demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi de oto doktorum kanalı var. arada bakıyorum. en son renault 9 topluyordu.

• hardcrss kullanıcısına yanıt

Uludag otomotiv. Arabanin radyator metal kismi ufak catlamis kaynak yerine komple radyator degismisti. Kaynakla kurtarirdi bence

• tamirhane, recep usta, ismail usta, uludağ ve formen motors takip ediyorum.

tamirhane aralarında en adam olanı. vag grubu aracım olsa kalkar antalya yolu yaparım insanlık olarak da işçilik olarak da on numara bir adam.

formen ramazan usta çok iyi değil ama 2. tercihim olur.

recep usta bazen saçmalıyor ama formen ile aynı kefeye koyarım.

ismail ustayı öylesine izliyorum. işçiliği iyi ama gereksiz masraf yapıyor gibi geliyor bir de itici buluyorum.

uludağ otomativ tam usta silecek çalışmıyor kardeşim motor inecek kafasında. o kadar sanayiye gittim bunlar kadar gereksiz motor indiren görmedim. triger değişir motor açar, yağ su eksiltir motor açar, krank keçesinden yağ kaçırır motor açar falan filan 2-3 ay önce komple motor yapıp triger ve v kayışı idare eder geri taktık masraf olmasın dediğinden beri ciddiye almıyorum hayvan gibi de işçilik kitliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen çok biliyorsan bu işi sen aç kanal sen video çek konu sahibi

• İsmail usta 3.2 litre yağ alan motora "4 litre koyuyorum çünkü alıyor" diyordu en son  

• hiçbir türk tamir kanalını seyretmiyorum tork anahtarını bilmeyen ve aracın markasına göre yağ değişim fiyatı veren bir profil barındırıyor yabancı videolar referans noktam oluyor sıfır ego

ve maksimum teknik içeriyor

kendi bakımlarını yapan biri olarak..

• İsmail usta nin, sabah kalktim işyerine gelmeden bilmem neredeki garibanlara şu kadar para pul verdim demesinden ve iki de bir çalışanlarını sıkıştırıp paranı aliyor musun maaşı gene ay bitmeden aldın demesinden giciklandim.
    bir de her gelen araca mga disk balata ve votto süspansiyon grubu parçaları takip "şikayet gelmedi daha on numara ürünler" deyip kullanıcıyı yaniltiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babapars -- 29 Mayıs 2022; 17:50:59 >
  • o işletme senın arabanla özenle uğraşacak bir yer değil.

sen kendi hizmetini yanlış yerde arıyorsun. sen salaş dükkanlara bak,

yağ bakımı 20 dakikadır. ücreti 80-100 tldir. salaş dükkanda 1 saate yaptır, 200 tl verirsin.

adamın dakikası para. yotubcunun nazıyla niyazıyla uğraşamaz.

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

Bende araba tamircisiyim video çekmekle uğraşamam zaten. Eyvallah

• Ben uludağ otomotiv formen motors tamirhane ve ismi geçen çoğu ustayı izliyorum yine sanayide çoğu ustadan temiz iş yapıyorlar emin olun sadece reklam olayı usta kötüleme olayları olmasa daha iyi mesela adam 20 bin harcamış olmamış kendide bi 20 bin alır kesin malum parça fiyatları pahalı üstüne işçilik de arttı sadece yağ değişimine 200 lira işçilik yazıyorlar

• Formen motors
    Tamirhane
    Oto tamircim

Bu 3 ünü tek geçerim.

Bu arada konuda çoğu yazılan mesajlarda göremedim ama "Tamir Evi Recep Usta" da harika işler çıkarıyor. İzlemenizi tavsiye ederim oğluyla beraber tamir yapıyolar. Daracık dükkanda gurbetçilerin audilerine mi bmwlerine mi bakması dersiniz diğer opel ve başka araç grupları mı dersiniz hepsinden anlıyor.

• Bu herifler biraz sıkıntılı. Şu videoda Kartere Victor Reinz Sıvı Conta kullanıp silikonu kötülüyorlar haklılar da.

https://youtu.be/VNdSlxwJVms?list=PLBOSwBWN_uKdzX4WPQSfd0u_2NnmoL2uO&t=605

Sonra bu videoda Kartere Beyaz Dayson Sıkıyorlar. Alın size sanayinin özeti.

https://youtu.be/Grc_ZNNDzjg?list=PLBOSwBWN_uKdzX4WPQSfd0u_2NnmoL2uO&t=372

Birde parmakla taşıra taşıra sıvamıyor mu Allahım bi gidecek süzgece al başına belayı.

@MeGaDave06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbacıshaquılle -- 21 Aralık 2021; 2:10:45 >

• nbacıshaquılle kullanıcısına yanıt
    Hocam asıl mesele burda sorunu çözebilmek ve güzel işçilik yapmak haklısınız. Benim bu adamları söylerken kast ettiğim beğeni başka ustaların motor geç mi çalışıyor "motor inecek kardeşim" diye kalburüstü ve bilmeyip 100 liralık çözüm yerine 10.000 liraya çözmeye çalışan ustalara göre bu adamlar mükemmel

Sıvı conta konusunda bende hassasım. Elring ve victor reinz gibi 2 deha conta markasını kötülemek için ömürlük fırın ekmek yemek lazım

Sıvı contaya özen gösterilmesini bende isterdim. Yavaşça ve nizami sürülmesi gerk

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

Onun dışında ben de beğeniyorum sorun yok dediğiniz gibi bu ufak sorunlar devede kulak zaten. Kendilerini de geliştiriyorlar ayrıca.

• hardcrss kullanıcısına yanıt

uludağ otomotiv mi yapma. adamlar tam dolandırıcı.

bir videosunda motoru indirip rektefiye ettiler bir ses geliyor diye ama sonra takarken usta ağzından kaçırdı orayıda kesmeyi unutmuşlar anlayan usta bu sesin burdan geldiğini anlar açmaya gerek kalmaz demişlerdi.

• Arada Uludağ Otomotiv takip ediyorum. Oto Tamircim tam bir kazıkçı euro 4 egr temizliğine 600₺ istemişti 2 sene önce. En adamı Tamirhane Arslan Usta'dır bana sorarsanız

• O sıvı conta işi benimde midemi bulandırıyor , öyle sürüyorlar ki yağ karteri bu oraya kaçsa , yada yağa karışırsa ileri ki zamanlarda sıkıntı çıkarır gibi duruyor ama bilgim yok karışırsa ne olur

• Formen motors şubat ayında motor yagı ve fren hidroligi degişimine sadece işçilige 600 TL istemişti.

Yaptıgı işçilige yorum yapamam ama sanayide ki dükkanlardan daha pahalı oluyor fiyatları.

Aynı aracı sadece yag bakımına ve ön balata degişimine sanayide 150 TL işçilik ücreti aldılar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.