Yüzbaşı
03 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 84 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Selam dostlar, araç başlıktaki gibi 1.6 Multijet Otomatik Doblo. Araç yolda giderken stop ediyor. Ne yaptım ne ettim arızayı çözemedim usta arkadaşlara da sordum ama sonuç nafile

Aracın arızası:

-Enjektör tahliyesini patlatıp stop ediyor.

Yapılanlar:

-Pompa-enjektör yapıldı

-ECU kontrol edildi bi probleme rastlanmadı.

Aracın bulunduğu il: Samsun

Selam dostlar, arkadaşım Fiat Linea almış arabadan hiç anlamaz ilk aracı ve çevresi yok. Aracı Tarcanlar'a götürmesini söyledim de bakım yaptırmaya usta bulamadık. Gebze'de yetkili-özel fark etmeksizin usta önerisi olan var mı?

Dostlar selamlar, önceki konumda (linki mesaj sonuna bırakıyorum) yazılım hakkında bilgi almak için konu açmıştım ancak her kafadan farklı bir ses geldi firma konusunda sizce firmalardan hangisi, neden tercih edilmeli?

NOT: Samsun'da ikamet ediyorum. Araç 1.3 Egea

1- Dr. Ecu [120HP 250NM]

2- MegaChips(pek hazetmedim)

3- Paşaoğlu [115HP 260NM]

4-EcuFast (içime sinmedi gibi) [120HP 250NM]

Konu Linki: https://mobile.donanimhaber.com/1-3-egea-yazilim-hakkinda--147341450-3#147385845

Selam dostlar, ben 1.3 egea aracıma Dr. Ecu tarafından yazılım yaptırmak istiyorum 25 HP 50 NM güç artışı toplamda 120 HP 250 NM olacak dendi. Daha önce yazışım yaptıran var mı tavsiye eder misiniz?

Selam dostlar, 2014 model VW CC aracım için 235/45/R17 f/p oranı yüksek mümkün olduğunca sessiz lastik arıyorum, aracı yeni aldım eski sahibi Çin malı lastik takmış hem ses yapıyor hemde sürekli ESP devrede.
Selam dostlar, 18 Şubat 2020 tarihinde yaptığım E-sigara likit alışverişim aynı gün kargolandı ertesi gün dağıtıma çıktı şeklinde gözüküyordu sabahtan beri dağıtıma olan paket o gün akşam 18.00-19.00 sularında teslim edilmiş gözüküyor ama alan kişinin adı İnternet sitesinde mevcut değil müşteri hizmetlerini aradım şikayet kaydı açtırdım ve kişinin adını aldım ama yasal süreç başlarsa diye kişinin adını vermiyorum.

Ben yurtta kalan üniversite öğrencisiyim normalde kargo müdüriyete bırakılır ya da bizi arayıp teslim ederler. Bu sefer öyle olmadı tabii ne çevremde o isimde bir insan var nede yurtta kalan kişi o isimde bir çalışanda yok isim-soy isimi geçtim soyad bile tutmuyor alan şahısla. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda beklemeniz gerek karar çıkınca arayacağız cevabını aldım ne gibi bir çözüm bulacaksınız diyorum bana verdikleri cevap BİLGİ VEREMİYORUZ.

Bu arada satıcı ile de iletişime geçtim şubeye gidip araştıracağını ilk defa başına geldiğini söyledi ve bu o şahıstan ilk alışverişim değil. Hiçbir sorun yaşamadım sizden ricam konuyu öne çıkarmanız amacım ben yandım başkası yanmasın.

İnternette net bir şekilde cevap bulamadım aracımın karterini değiştirdim ve würth marka sıvı conta kullandım işlemi saat 15.00 civarında yaptım, dükkandan çıkarıp 2 km mesafe gidip evin önüne park ettim ve şuan mesajı yazarken saat 23.00 civarı aracı kullanmam gerekti kullanıp park ettim bu süre içinde conta kurumuş mudur? Hava yağmurlu yağ kaçak takibi de yapamıyorum
Dostlar akaryakıt fiyatları malum piyasada en çok menzil sunan akaryakıt firması hangisidir? Ufak bir ilçede yaşıyorum burada Opet, Shell, TP, KadOil, Total, PO var ne önerirsiniz?
Selamlar DH, ilk araç olarak 35.000₺ bütçem var piyasa çok kötü durumda ama şuan alamazsam hiç alamayacağım ne almamı önerirsiniz?

Yakıtı çok olmasın
Bakımı ve yedek parçaları ucuz olsun
4 kişilik aile sığsın
Dizel LPG fark etmez
Selam dostlar, 1 ay içinde 50.000₺ üst limit 1 lira bile çıkamam üste bir araç bulmam lazım

Kullanıma göre yakıt ekonomisi olsun
Km 150.000 geçmesin (dizelde)
Yedek parça, oem parçası bulunabilir olsun
Benzin&LPG-Dizel fark etmez

Önerilerinizi bekliyorum
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Motosiklet,otomobil,bilgisayar
Forum İmzası:
"Delilik;aynı şeyleri yapıp,farklı sonuçlar beklemektir."
Albert Einstein
Hakkımda:
Sakın sana kötüsün diyenlere aldırma,
Bana da gerizekalı dediler.
Atomu parçalayıp ellerine verdim.

[Albert Einstein]
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
FIAT
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
ISS
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
TV
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Tablet
Dünyadan Futbol
Samsunspor
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Sabit Disk
Seagate
Kombi
Vailant
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Beko
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 7 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.673
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 40.636 (Bu ay: 1.502)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 832 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.