Şimdi Ara

Tamer Karadağlı ve kendinden 30 yaş küçük sevgilisi. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
11.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usta bir oyuncu derken. Kendisini çocuklar bilmemdede gordum başkada tanımam etmem fakat hadi adam 53 yaşında para vb birde usta oyuncuymus ya kıza ve ailesine ne demeli ?

• Neden sadece adamın 30 yaş küçük biriyle beraber olmasına odaklanıyorsunuz? Kadın da kendisinden 30 yaş büyük biriyle beraber oluyor. İki tarafta memnunsa bizlere bir şey demek düşmez.

• yadırgamadım genç ve sexy bir karıyla birlikte olmana yardımcı olmuyorsa o kadar paranın,malın,mülkün anlamı ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 30 Aralık 2020; 22:41:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ignatius

Usta bir oyuncu derken. Kendisini çocuklar bilmemdede gordum başkada tanımam etmem fakat hadi adam 53 yaşında para vb birde usta oyuncuymus ya kıza ve ailesine ne demeli ?

Şu aile merakınızı bırakın artık ortadoğudayız tamamda bir sınırı olsun

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi performer999 -- 2 Ocak 2021; 14:15:2 >
  • İkisi de yetişkin insan, karışmak bize düşmez. Ama yakışmamışlar bence. Tamer bey rol arkadaşına özendi sanırım  

• Ben böyle fizikli bir hatun istiyorum

• Adam ağzının tadını biliyormuş.Alan razı, veren razı olumsuz düşünmüyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Şu aile merakınızı bırakın artık ortadoğudayız tamamda bir sınırı olsun

Alıntıları Göster

Kiz kardeşin olsaydi bu durumda ne düşünürdün. Samimi cevap ver lütfen. Ben istemezdim

• benim anlamadığım adam ayarlamış furuyor,, furduranın bi sıkıntısı yok,, bize niye dert oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha babası yaşında adamla takılıyor ıyyyyy :/

• quote:

Kiz kardeşin olsaydi bu durumda ne düşünürdün. Samimi cevap ver lütfen. Ben istemezdim

Alıntıları Göster

Isteyip stememen farketmez reşit biri kendi kararını verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 31 Aralık 2020; 10:20:46 >
  • Türkiye cinselliğin Afrikası boşuna denmiyor.

Bu örnekte de herkes olayı safi cinsellik odaklı elle alıyor.

Ben de 50li yaşlara başladım. Bekar ve bağımsız olsam bu kişi ile ben de birliktelik isterim.

Tanımıyorum ama Akıllı, kişiliği oturmuş ama gençliğin enerjisi/ coşkusunu taşıan bir insan varken

kimse kusura bakmasın ama artık hayata farlı gözle bakan, insana hayatı zehir eden, yaşlanma psikozuna girmiş, Zihni farklı çalışan yaşıtım kadınla neden birlikte olayım. Bu birliktelikten kastım cinsellikle sınırlı değil.

Bu kadar çok eleştiren arkadaşları 20-30 sene sonra görelim.kendilerine bir partner aramak zorunda kalırlarsa 40-50li yaşlarda mı arayacaklar acaba.

İşin cinsellik kısmına hiç girmiyorum, o çok kişisel bir konudur.

• quote:

Alıntıları Göster

sizin isteyip istememenize bakmıyor olay,

nefs olayı durdurulamaz. Kişinin düşünce ve gelir düzeyi üst seviyede ise, kimseye bağlı olmama gibi bir durumu daha ön planda oluyor.

misal , benim kardeşim olsa 20 sinde siz 40 lı olsanız sizle birlikte olsa , tasvip edip etmemek arasında kalırdım ama kalkıpta yapmıyacaksın etmeyeceksin , bacaklarını kırarım gibi söylemler SÖY LE YE MEZ SİN !!!!

bırakın insanlar istediği gibi yaşasın. Hergün bir sürü insan öldürülüyor boş muhabbet aptalca bir namus bekçiliği düşüncesi yüzünden.

salın artık , elin +18 videolarını izlerken keyif alıyorsunuzda , benzeri tanıdıklarınıza karşı yapıldığında mı ahlakınız yükseliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShinQda

sizin isteyip istememenize bakmıyor olay,

nefs olayı durdurulamaz. Kişinin düşünce ve gelir düzeyi üst seviyede ise, kimseye bağlı olmama gibi bir durumu daha ön planda oluyor.

misal , benim kardeşim olsa 20 sinde siz 40 lı olsanız sizle birlikte olsa , tasvip edip etmemek arasında kalırdım ama kalkıpta yapmıyacaksın etmeyeceksin , bacaklarını kırarım gibi söylemler SÖY LE YE MEZ SİN !!!!

bırakın insanlar istediği gibi yaşasın. Hergün bir sürü insan öldürülüyor boş muhabbet aptalca bir namus bekçiliği düşüncesi yüzünden.

salın artık , elin +18 videolarını izlerken keyif alıyorsunuzda , benzeri tanıdıklarınıza karşı yapıldığında mı ahlakınız yükseliyor.

Alıntıları Göster

Ben kırarım doverim demedim. Konuyu saptırmayın. Durumun hos olmadığını söyledim. Tamer denen kisiyide sevmem filmlerinide izlemem. Konumuzdaki kişilerin yas farki sadece Türkiyede yadırganmıyor. Konumuza yakin gecmiste olayli bir iliski yasayan morgan freeman da yaşamıştır.

Cinsellik tarafına hic değinmedim düşünmedim bile. +18 videolar yazmanizida anlamis degilim ama cocukca bir ifadeden anca bu beklenir zaten. Kimsenin namus bekçisi olacak değilim bu saatten sonra.

Benim basima bu olay gelse ve kizim dese kesinlikle karsi çıkarım onaylamam. Hayat onun hayati tabiyki ama sahip cikmak korumak baba olarak benim görevimdir. Bu tip aşkların sonlarınıda biliyoruz görüyoruz. Hele hele bu yas farkindan dolayi ortamdaki durumu es dost akraba vb buluşmalarında gozlerinizde canlandırdığınızd yine daha oncede dedigim gibi hos olmaz diyor ve bu yas farkina hala karşıyım

KARSİYİM demek kirarim doverim yakarim anlami çıkarıyorsunuz diyecek bir yazim lafim yoktur

• Her yaşlanmaya başlamış erkek çıtır kız arar bu bir gerçek. Önemli olan kendimize nasıl baktığınız. Böyle 50 yaşında pamuk dedeye dönerseniz alay konusu olursunuz paranızın pulunuzun önemi yok. Mesela sadettin Saran vardır peşindeki 20 lik çıtırlari dizseniz burdan Sivas'a yol olur kendisi 64 lüdür. 56 yaşında. Adam iki sene önceye kadar karın kaslarında havuç rendeliyordu

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

bizim türk kadınları ile yabancı kadınları mı tarif ediyon la  

• Korkunç

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Surgery

Burada yazanlar 50 yaşında bekar bir erkek olsun böyle bir kız gelsin kendilerine yazsın %99'u kabul eder kızı. Yalanı dolanı bırakalım.

Yaşı büyük olanın lehine bir durum. Peki yaşı küçük olanı niye eleştirmiyorsun.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.