Teğmen
08 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 158 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Selamlar

Başlıktaki dizüstünü kullanıyorum ve bunun için uygun bir kamera kapatıcı bulamadım. Kameranın yanında sensörler olduğu için kapatıcıyı açtığım zaman onları engellememesini istiyorum. Piyasadakilerin hepsi sadece kamerayı kapatıp açmak için tasarlanmış ve kullandığım model için kalın kalıyor. Bu model için önerebileceğiniz bir kamera kapatıcı varsa lütfen benimle paylaşın. Kendinize iyi bakın.

Merhabalar

Millenicom'dan 35 mbps download/6mbps upload alıyorum. Hız testlerinde hiçbir sorun görünmüyor. Fakat bir takım problemlerle karşılaşıyorum.

Misal şu anda donanımhabere sorunsuz tıklar tıklamaz girebiliyorum ama eş zamanlı olarak twitter'a girmek istediğimde bekleyip duruyorum. Hız testini millenicom sayfasından ve fast'tan yaparsam sorunsuz yapıyor fakat speedtest'ten yaparsam ya download değerini doğru gösterip upload'ı 0 olarak gösteriyor ya da aşağıdaki hatayı veriyor.

Anladığım kadarıyla birçok sunucuya bağlanmakta sorun yaşıyorum ve bu sorunu bir türlü çözemedim. Whatsapp üzerinden yazıştığım bot, hattımda hiçbir sorun olmadığını söylüyor ve bağlantımı yeniliyor. Fakat düzelen hiçbir şey olmuyor. Hem kablo ile bağlandığım bilgisayarımda hem de wifi ile bağlandığım telefonlarımızda bu sorun devam etmekte. Çözümü hakkında fikir sahibi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Ben de paraf yok, parafı olan için iyi kampanya.

Alıntı

metni:
Kampanya Koşulları• Paraf Kredi kartlarına özel Ramazan kolilerinde %25 indirim!• 30 nisan 2022 tarihine kadar Paraf kredi kartı ile Getir uygulamasından verilecek Ramazan Kolisi siparişlerinde %25 indirim uygulanacaktır.• İndirim sepette uygulanacak, indirim sonrası kalan tutar karttan çekilecektir.• İndirimden faydalanabilmek için Ramazan kolisi ürünlerinden sepete eklenmeli, Paraf kredi kartının Getir uygulamasına tanımlı olması, ödemenin Paraf kredi kartı ile yapılması ve “Kampanyalar” sekmesinden ilgili kampanyanın seçilmesi gerekmektedir.• Kampanya tek kullanımlıktır.• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.• Sepette 1'den fazla Ramazan Kolisi bulunması durumunda indirim yalnızca 1 adet Ramazan Kolisi için uygulanır.• Kampanya stoklarla sınırlıdır.• Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf Kobi,Paraf Esnaf, Paraf Business, sanal ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanabilir.• Paraf debit kartlar kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.• Getir ve Türkiye Halk Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Merhabalar

Herhangi bir oyuna girdiğimda, powerpointte slayt gösterisi açtığımda yani kısaca tam ekrana geçiş yapıldığında parlaklığım %75'e ayarlanıyor. Eğer parlaklık %75'ten fazlaysa düşüyor, az ise artıyor. Bunun sebebini bir türlü bulamadım. Bir çok yöntem denedim olmadı.

XBOX'ın bir programını devre dışı bıraktım. AMD softwaredeki otomatik parlaklığı devre dışı bıraktım düzelmedi. Güç planında arama yaptım, orada da bununla ilgili bir seçenek bulamadım.

Çözümünü bilen var mı?

Bayram tatili sebebiyle halkımızın büyük bölümü memleketlerine gidince ilçemizdeki Türk Vatandaşı sayısında bir azalma oldu. Üstüne bir de bu afganların ülkemize giriş yapmasıyla mülteci sayısında aşırı derecede bir artış var.

Az evvel baklava almak için gittiğim Musluoğlu'na evimden git gel yaparak 300'ün üstünde insan gördüm ve abartmıyorum bunların minimum 240 tanesi yabancı. İçerisinde afganı da var suriyelisi de var, kırgızı da var, var oğlu var.

Bu durum içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı. Vatandaş olarak görevimi yapmak için Cimer'e yazı yazacağım. Sizlerin de şikayette bulunarak yetkililerin dikkatini çekmesini umuyorum. Kendinize iyi bakın, iyi bayramlar.

Merhabalar

Normalde bu konuyu evcil hayvan bölümüne açtım ama oraya pek giren yok gibi. Benden başka görüntüleyen olmadı. Bu köpeğin cinsini bilen var mı?

Merhabalar

Bu köpeğin cinsini bilen var mı?

Merhaba forum ahalisi

Malumunuz ülkemizdeki adalet sistemi çöp olduğu için dışarısı manyak dolu. Bu manyaklara karşı etkili biber gazı önerilerinizi bekliyorum.

Sanırım şu anda biber gazı taşımak suç değil, çünkü çoğu sitede ilanlarını bulabildim. Ama suç teşkil ediyorsa önerilerinizi özel mesaj yoluyla iletebilir misiniz?

Şu pencereyi görmekten artık gına geldi. Bunu devre dışı bırakamıyor muyuz?

https://www.amazon.es/HP-Omen-15-en0017ns-Ordenador-RTX2060-6GB/dp/B08PFKK677/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Piyasalar allak bullak, fiyatı iyi gibi görünüyor. Günün fırsatlarındanmış.

Hakkında
Forum İmzası:

"Meclis kürsüsüne çıkıp birbirine atıp tutan, hakaret eden vekillerin, daha sonra meclis lokantasında 'karşılıklı' güle oynaya yemek yediğini görseydiniz, tanıdıklarınızla siyasi tartışmalara asla girmezdiniz."

- Muhsin YAZICIOĞLU
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 739
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 122 (Bu ay: 381)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 613 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.