Şimdi Ara

[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
32
Favori
76.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka bir sitede yüzde 35 çevrilip iptal edildiğini görünce üzülmüştüm açıkçası. Emeğinize sağlık ve inş sıkıntısız sorunsuz bitirirsiniz. Bu bitince Scholar of the first sine de el atmayı düşünür müsünüz? İnş arkham origins, deus ex hr yamasındaki gibi sıkıntılar çıkmaz. Kendi adıma çevirinin bu kadar ilerlediğini görünce acaip sevindim.
  • Elinize sağlık
  • Elinize sağlık
  • Dark Souls 2'yi hiç bitirmedim daha hocam o yüzden bilemiyorum, ama aklımda var. Eğer bitirebilirsem düşünüyorum açıkçası.

@JackTim
    Onun için uğraşıyorum hocam
  • Baya ilerlemiş çeviri elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan_N7 -- 30 Ocak 2016; 14:35:25 >
  • Oo süpersiniz,keşke elimizden birşey gelse.Kolay gelsin

İlave:%65'i gördüm daha da heyecanlandım.
    Rehber videosu konusunda ise,oyuna benim gibi yeni başlayacaklar için çok iyi olur.Oyunu bilmediğimden dolayı nasıl bir rehber olması konusunda fikir veremiyorum maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ekin -- 30 Ocak 2016; 16:17:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel gidiyorsunuz hocam. Allah nazarlardan saklasin. Darısı ikinci oyunun başına

• Böyle efsane bir oyuna Türkçe çeviri yaptığınız için cok teşekkürler. Ellerinize gözlerinize emeğinize sağlık. Dört gözle yamanın çıkmasını bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun Türkçe yamasına başlandığını bilmiyordum kolay gelsin, efsane bir yapım umutla bekliyoruz ne diyelim...

Bu arada @Napoleonfd

Ben şahsen bu oyunu ve dark souls 2 @FIRTINA adlı arkadaşımızın youtube daki video ları ile bitirdim saolsun izlerkende dinlerkende Türkiye deki en sevdiğim gamer lardan birisi sevenerek dinlemiştim, buradaki arkadaşlarda @FIRTINA nın youtube videolarından faydalanabilir dark souls 1 ve 2, bloodborne rehberleri mevcut haberin olsun dedim.

Tekrar kolay gelsin çok sevindim bir daha bitirmek isterim şahsen Türkçe yama ile....
  • FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    YouTube kanalının ismi nedir acaba,link verebilir misiniz?

• Sizin gibi insanların olması çok iyi bir şey, hiç bir kar amacı gütmeden insanlar için çabalıyorsunuz. Ellerinize sağlık kolay gelsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ekin

YouTube kanalının ismi nedir acaba,link verebilir misiniz?

https://www.youtube.com/channel/UCuz2ZjALApdi56jRJ0NeyaA
  • Oyuna epey bi ara vermiştim yüzde 65 olunca çok sevindim çıksın hemen geri dönücem türkçe yamayla daha kolay olur diye düşünüyorum.
  • beklediğimden hızlı ilerlemişsiniz, buna sevindim kolay gelsin...
  • Oyunu steam'da indirimde.Satın aldım,yamayı bekliyorum

• bu hızlı güncellemeye bizede oyunu orj almak düşer satın alıyorum
  • Oyun steam'de indirimde 7,75 TL bu paraya torrrentle uğraşmaya deymez almayan varsa kaçırmasın.
  • Elinize saglik,kolay gelsin

• Vay be. O kadar cok duydum ki dark souls ismini. Bu oyunun fanları öyle böyle değil aşırı bağlılar oyuna. Bu yamayla bizde öyle olucaz heralde. Özellikle map ını ve savaş sistemini merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

Vay be. O kadar cok duydum ki dark souls ismini. Bu oyunun fanları öyle böyle değil aşırı bağlılar oyuna. Bu yamayla bizde öyle olucaz heralde. Özellikle map ını ve savaş sistemini merak ediyorum.

Savaş sistemi mükemmeldir, giydiğin zırhın ağırlığını silahın vuruşunu vs dibine kadar hissedersin. Öyle skyrimdeki gibi havayla dövüşmezsin. Her adımını dikkatle atman gereken inanılmaz sabırlı olman gereken bir oyundur. Oyunda map yok. Sana yardımcı olacak hiçbişey yok. Tavsiyem mutlaka gamepadle oynaman. Klavye ile kendine işkence edersin sadece.

Not: oyunda fazla lerleyemedim o yüzden oyunla ilgili bişey sormayın. Daha iyi bilen arkadaşlar vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 7 Şubat 2016; 11:58:51 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.