Şimdi Ara

[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
32
Favori
76.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence klavye ilede oynayabilirsin isteyene klavye ile nasıl oynanır yazabilirim.Çünkü her gamepad düzgün çalışmıyor.
  • x360ce programıyla ayarlanabiliyor bütün gamepadler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

Bence klavye ilede oynayabilirsin isteyene klavye ile nasıl oynanır yazabilirim.Çünkü her gamepad düzgün çalışmıyor.

yöntemini biliyorum hocam basitçe dsfix; ayrıca f710 var hocam öyle dandik gamepad kullanmam :)
  • Tamamdır eyvallah. 3 senelik skyrim oynamadan sonra nasıl gelicek acaba. Özellikle mapın olmaması zorlayacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkylmz19990102 kullanıcısına yanıt
    Etrafı biraz gezince ezberliyorsun haritayı gözünü kapatıyorsun gözünün önüne geliyor harita
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

Tamamdır eyvallah. 3 senelik skyrim oynamadan sonra nasıl gelicek acaba. Özellikle mapın olmaması zorlayacak gibi.

düşe kalka öle öle bi şekilde ielrleyecen işte basitçe böyle anlatabilirim.
  • Ben de bundan önce skyrim oynuyordum hocam. Skyrimde en sevdiğim şey geniş haritası ve farklı mekanlarıydı. Dark Souls haritası pek geniş değil ama yoğun bir yapısı var. Genel olarak çoğu mekan birbiriyle bağlantılı. Haritayı keşfederken kenarlardan, uçurumlardan, yüksek binalardan etrafı gözlemeye çalışın. Hem müthiş manzaralar yakalarsınız, hem de önünüzde neyin olduğunu görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napoleonfd -- 8 Şubat 2016; 0:01:01 >
  • evet bi arkadaşımsöylemişti 1.darksouls gamepad destegi yok diye :) çaresi varmış oyun oynanmıyormuş klawye ile bakalım yama çıksın duruma göre ayar çekicez :)))))))
  • harunefetr kullanıcısına yanıt
    Klavye ile oynamıyor hurafeden ibaret oynarır hemde hiçbir ayar gerektirmeden.
  • quote:

Klavye ile oynamıyor hurafeden ibaret oynarır hemde hiçbir ayar gerektirmeden.

Hiç ayar yapmadan klavye ile nasıl oynuyoruz arkadaşım ?

Dsfix ile oynamaya çalıştım ama klavyede kontroller çok zor ve karışık geldi. Bunun bir çözümü varsa yardımcı olursan sevinirim.
  • sake_16 kullanıcısına yanıt
    Q--etkileşim
    Space-basılı tutarsan koşmak çift basıp bırakırsan zıplama(zıplamak için belirli bir hızla koşmak gerekir)
    Sol tık-normal vuruş
    Sağ tık-güçlü vuruş
    Fare tekerliği-çevirsen estuk flask kısa yolu-tıklarsan hedafe kilitlenme
    Delete-İtem bilgi(Zırh-silah çıkarmak içinde kullanılabilir)
    End-menü
    Backspace-menüde geri
    G-Gesture
    LAlt-kalkan sırta almak
    Tab-Kalkanla ile savuşturma(parry yapmak)
    Lshift-Kalkan tutma
    C-Sol el kısa yolu
    v-sağ el kısa yolu
    e-Firebomb-estus flask-Souls kullanımı(menüde bunları dizelerek aralarında hızlı geçiş yapabilirsin f yada mause tekerliğini kullanarak)
    Not:Ok kullanmak için sol ilk önce lalt tuşuna basılarak kalkan sırta alınır sonra sonra Lshift basılarak nişan alınır.
  • Bende biliyorum klavye ile oynanabildiğini ben gamepad rahatlığını klavye de bulamazsınız, mümkünse gamepadle oynayın hatta yoksa iyi bir gamepad alın, diyorum sadece.

Hocam skyrimi ilk çıktığı günden beri oynuyorum ben :) Hala pc de durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midorima

Bende biliyorum klavye ile oynanabildiğini ben gamepad rahatlığını klavye de bulamazsınız, mümkünse gamepadle oynayın hatta yoksa iyi bir gamepad alın, diyorum sadece.

Logitech f710 ile rahatça oynanıyormu oyun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

quote:

Orijinalden alıntı: Midorima

Bende biliyorum klavye ile oynanabildiğini ben gamepad rahatlığını klavye de bulamazsınız, mümkünse gamepadle oynayın hatta yoksa iyi bir gamepad alın, diyorum sadece.

Logitech f710 ile rahatça oynanıyormu oyun ?

evet hiçbir sorun yaşamadım.
  • quote:

Q--etkileşim
    Space-basılı tutarsan koşmak çift basıp bırakırsan zıplama(zıplamak için belirli bir hızla koşmak gerekir)
    Sol tık-normal vuruş
    Sağ tık-güçlü vuruş
    Fare tekerliği-çevirsen estuk flask kısa yolu-tıklarsan hedafe kilitlenme
    Delete-İtem bilgi(Zırh-silah çıkarmak içinde kullanılabilir)
    End-menü
    Backspace-menüde geri
    G-Gesture
    LAlt-kalkan sırta almak
    Tab-Kalkanla ile savuşturma(parry yapmak)
    Lshift-Kalkan tutma
    C-Sol el kısa yolu
    v-sağ el kısa yolu
    e-Firebomb-estus flask-Souls kullanımı(menüde bunları dizelerek aralarında hızlı geçiş yapabilirsin f yada mause tekerliğini kullanarak)
    Not:Ok kullanmak için sol ilk önce lalt tuşuna basılarak kalkan sırta alınır sonra sonra Lshift basılarak nişan alınır.

Bunlara ek olarak insert menülerdeki durumu değiştiriyor. Ayrıca G karakter menüsündeki parametrelerin açıklamasını gösteriyor. Bir de alt tuşu iki seçeneğin olduğu durumlarda değişim yapmayı sağlıyor

• Klavye ile oynarsanız, oyuna yazık edersiniz.
  • Klavyede klasik tuş dizilimim ile oynarım artık. Tps olayı nedeni ile joystik keyboarddan bariz şekilde üstün.

• Hocam ne zaman geliyor? Valla gözü açık bekliyoruz, emeğin için teşekkürler
  • elit oyun zor ve zevkli diyorlar inş öyledir yama çıkınca görücem. :D
  • Öncelikle kolay gelsin, oyunu aldıktan sonra tr yaması için çalışma var mı diye bakarken buldum. Elinize, emeğinize sağlık.

Bir sorum var kol ile ilgili;

Ben bu oyunu bilgisayarda ps4 koluyla (ds4) oynayabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.