Şimdi Ara

[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
32
Favori
76.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen varya adamsın abicim ya hem çeviri yapıon hem hukuk okuyon hem bana yardım ediyon adamın hassısın.
  • Repaer kullanıcısına yanıt
    Önemli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam takıldığın yerde bu rehbere bakabilirsin.
    https://www.youtube.com/watch?v=CkorfDLbHsA&list=PL9gDXaBS6mfhfdnuvvUtwdQRGDfnvwd8Q
  • Perseus4EveR kullanıcısına yanıt
    Çok sağol dostum ya yer imine ekledim valla daha ne stat verceğimi bile bilmiyordum saol
  • büyük bir hevesle dark soulsu indirdim ardından bu projeyi görünce hevesim kaçtı :) şimdi işin yoksa bekle. Sonuç olarak kolay gelsin:)
  • Bu oyunun türkçe olması kesinlikle şarttı. Çalışmayı görmek beni çok mutlu etti umarım türkçe olarak tamamlayabilirsiniz. Teşekkür ederim emeginiz için kolay gelsin.
  • Başarılar dilerim kardeşim.
    Umarım bir aksiklik olmaz da bitirip. Türk oyuncularına kaliteli bir oyunu anlayarak oynama fırsatı sunarsın.
  • Arkadaşlar internetten baktım herkes videolarda statlara son iki şeyi veriyor yav ne onlar ne halta yarıyor ben onlara vermiyorum ve bu arada bossu çok kolay kesdim uçurumdan aşşağı şansa tekme ile attım fazla proyum .d
    son iki stat büyücüler için.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Saol valla ya içim rahatladı dedim o kadar soul boşamı getti
  • Ya delirme noktasindayim artik ejderha gibi bi yerdeyim alttan gittim bonfire usutndeki merdivernide indirdim oraya kolayca geliom artik tamam bu kadar iyi guzelde ilerde kopeke benzer bi boss Cikti kicindan vurunca tek yedi kac kere oldum bide ona sonunda gectim ilerledim ilerledim kapiyi actim hop 2 metre boyunda savascilar onlarida kurukafa gibi bise attim ilgilerini dagittim tek yediler sonra hobaaa gene boss yav kafayi yicem bonfire varda benmi goremiorum arkadas oyun zor tamamda bu kadarmi zor olur arkadaslar ejderhanin kuyrugundan dusen kilicida dusuremedim 30 saatte cok zor oyun yardim edin su tum bonfirelerin yerlerini gosteren video felan yokmu
  • Tamam arkadaslar firtinadahin bir sonraki videosunda cozdum olayi orda bonfire varmis valla cok mutluyum suan
  • https://www.youtube.com/watch?v=T8UoCasyyAw izle oyunun her şeyini anlatıyor zaten.
  • Arkadaşlar ben undead parish deyim ve ordaki yeni bonfireyi açtım orda 2 tane boss vardı biri kalkanı büyük olan dombili bir savaşçı digeri tepedeki büyücü ikisinide kolayca drake sword ile kestim halen o af şeyi nerde bilmiyoru biri ekran görüntüsü yada vieo atabilirmi çünkü ytanlışla 2npc daha düşmanım oldu:D
    Asansörün ordaki merdivenlerden yukarı çıktın mı orada gargoylar var bunlar oyunun zorunlu kesmen gereken bossları sonra devam et ileride çan kulesine çık çanı çal aşagı indiğinde bir npc göreceksin elleri havadahttp://darksouls.wdfiles.com/local--files/npcs/oswald-of-carim-large.jpg
  • o merdivenden çıktım kestim onları ama ilerlemedim şimdi ilerlicem saol kardeşim adamsın
  • JackTim kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben geldim dediğin yere o gargoylar kartal gibi bişe çok güçlüler ya :D drake swordla bile alamadım sinirden oyunu kapadım :D
    Olay ilk gelen gargoyu hızlı bir şekilde kesmek alt tuşuna baş kalkanı sırtına al iki elinle kes yoksa diğeri gelirse canını yakarlar sonrada gelen ateş püşkürtür fakat çok kolay ölür.
    İnsan olarak gidersen gargoylelardan hemen önce solaire'ın summon signı var. Onu çağırırsan daha rahat olur.
  • 1 tane humanitymi ne var onlada insan olcam o adamı çagıram hadi bakalum oyun sarıo bu arada
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.