Şimdi Ara

SUZUKİ GRAND VİTARA 1.9 DDİS TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
53.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2006-2007-2008 model Grand Vitara 1.9cc 129 HP 300 Tork DDİS motorlu aracı tavsiye edermisiniz? Problem yaşarmıyım? Farklı alternatiflerinizide bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhan40 -- 3 Aralık 2009; 23:45:25 >

• Bahsettiğiniz araçta Renault motoru var.
  • hocam otomatiği yok fotografta koymuşsun ben uzunca bir süredir araştırıyorum fiyat performans olarak en ideal araç forumları takip ettiğim kadarı ile zayıf yönleri dizel motor zayıf kalıyormuş,içeriye motor sesi alıyormuş,suzuki olduğu için insanlar ön yargılı ve piyasada fazla yok zayıf yönleri bu artı yönleri ise arazide gitmediği yer yok değiştirilebilir çeker modları donanımı iyi ve fiyat performans olarak alınabilecek bir araç umarım yardımcı olmuşumdur
  • Çok keyifli bir araçtır.Bu aracın beyazı alınır.
  • Otomatiği yalnızca 140 ps lik benzinli motorlarda var yakıtının biraz fazla olduğunu okudum daha detaylı bilgiyihttp://forum.donanimhaber.com/m_25450166/tm.htm buradan edinebilirsin
  • diaelinin otomatik olanı gelse hiç düşünmeden alınabilir ben yabancı sitelerden araştırdım olumsuz fazla bişi yok genelde tavsiye ediyorlar ama bizim türkiyede biliyorsunuz reklamı az yapılıyor yıllık satış rakamları belli mahalle baskısıda ayrı bir olay kimse cesaret edemiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obenturkcan

hocam otomatiği yok fotografta koymuşsun ben uzunca bir süredir araştırıyorum fiyat performans olarak en ideal araç forumları takip ettiğim kadarı ile zayıf yönleri dizel motor zayıf kalıyormuş,içeriye motor sesi alıyormuş,suzuki olduğu için insanlar ön yargılı ve piyasada fazla yok zayıf yönleri bu artı yönleri ise arazide gitmediği yer yok değiştirilebilir çeker modları donanımı iyi ve fiyat performans olarak alınabilecek bir araç umarım yardımcı olmuşumdur

Bundan o kadar emin olmayın.Arazi performansı beklentilerinizin altında kalabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

quote:

hocam otomatiği yok fotografta koymuşsun ben uzunca bir süredir araştırıyorum fiyat performans olarak en ideal araç forumları takip ettiğim kadarı ile zayıf yönleri dizel motor zayıf kalıyormuş,içeriye motor sesi alıyormuş,suzuki olduğu için insanlar ön yargılı ve piyasada fazla yok zayıf yönleri bu artı yönleri ise arazide gitmediği yer yok değiştirilebilir çeker modları donanımı iyi ve fiyat performans olarak alınabilecek bir araç umarım yardımcı olmuşumdur

Bundan o kadar emin olmayın.Arazi performansı beklentilerinizin altında kalabilir.

arazi derken hafif araziyi kastetmiştim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

quote:

arazi derken hafif araziyi kastetmiştim

• kiada tip sıfır kurbağa gibi freelander ise yeni kasaları süper ama her bütçeye hitap etmez servisi falan pahalı diye biliyorum
  • quote:

kiada tip sıfır kurbağa gibi freelander ise yeni kasaları süper ama her bütçeye hitap etmez servisi falan pahalı diye biliyorum

Kia Aracının sizin içinize sinmemesi veya beğenmemeniz önemli değil , konu sahibi arkadaş beğenir yada beğenmez orası ona kalmış
  • Vitara'nın tipi çok güzel, iç mekanıda iyi ama motor gücünün az kaldığını söylüyor kullananlar. Tabi bunu diyenler BMW 5 serisi araçtan sonra buna geçti (:
  • araç çok yakışıklı. motoru eski laguna motoru. sorun olacağını sanmam. bu fiyata alınacak en eli yüzü düzgünb araç. bence en büyük sorunu otomatik olmaması. benzinli olsa bile Tiguan a mutlaka bakmanı öneririrm performans ve diğer açılardan bundan biraz daha üstün gibi geliyor bana. 2. eli 55-60 arası. tabi 2009 model
  • suzukinin servis maliyetleri nasıl acaba bir de yedek parça sıkıntısı var mı? yok mu? önemli olan bu bilen varsa lütfen yanıtlasın ki alacak arkadaşa yardımcı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.