Yarbay
04 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Eski,televizyonlu bir telefon için batarya aramaktayım.Çin malı olduğu için internette telefonla ilgili bilgi dahi yok.Ölçülerden hareketle uzun zamandır arayış içindeyim.Ne yazık ki batarya sektörü ölçüyle değil, model adıyla çalıştığı için elimdeki tek veriyi de kullanmakta zorlanıyorum.Bu yüzden sizlerden yardım istiyor, aşina olduğunuz ürünleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Ölçüleri en yakın olan BL-5C bataryayı denedim ama bağlantı noktası denk gelmedi.Benzer bir batarya önerebilirseniz çok memnun olurum.

Bağlantı noktası sol üstte ve dip kenardan başlıyor.
Ölçü 53x37x6 mm

Gittigidiyor ile ilgili yaşadığım bir problemi aktarmak üzere konu açmış bulunmaktayım.Konu bireysel olduğu için buraya taşımayı düşünmemiştim ama sikayetvar'daki mesajları okuyunca yazma gereği duydum.

Sikayetvar platformunda GG ile ilgili şikayetlerin çoğu iade ile ilgili.Vakti olan arkadaşlarımız göz atarsa durumu kendileri de görecektir.

Gelelim benim durumuma:

20 Haziran'da bir ayakkabı aldım.Ayakkabının küçük gelmesi ve bir numara büyüğünün satışta olmaması sebebiyle "satıcı ile görüşerek" aldığım kargo bilgileriyle ayakkabıyı geri gönderdim.Satıcı "27 Haziran'da GG havuz hesabına iade gönderdim." diyor.GG ise "Bize gelen iade yok." diyor.Müşteri hizmetlerine yazıyorum,ciddiyetsiz bir şekilde "Satıcıdan dekont istedik,bekleyin." diyorlar.Bir aydır satıcıdan dekont temin edilemedi.Mağaza yalan söylüyorsa GG neden yaptırım uygulamıyor?Mağaza, satışlarına devam ediyor.GG yalan söylüyorsa da hakem heyetiyle çözeceğiz artık.

İade etme ihtimaliyle GG'den alışveriş yapmak isteyen arkadaşlarımızı, sürecin yorucu ve çözümsüz olduğu hususunda uyarmak isterim. İyi günler dilerim.
Geçen yıl Metro Marketten aldığım bir pantolon var.Yenisini almak istiyorum ama bulunduğum şehirde bulamadım.Metro'da çalışan veya bu pantolonu satın alabileceğim bir yer öneren olursa memnun olurum.İnternette yok maalesef.

Ürün kodu: Harry Denim 199 LCM 121015 8101 siyah
Merhaba,izaleişüyu davasından sonra mallar satışa çıkmış ve satış gerçekleşmiş.Lakin,mahkeme verdiği kağıt üzerine bir terim yazmış ve bunun ne anlama geldiğini tapudaki adam bilmiyor."Bölünmüş mal/bölünmemiş mal, bölüşülmüş mal/bölüşülmemiş mal" tarzı bir açıklaması varmış ama o ifadeyi hatırlamıyoruz,kağıt da elimizde yok.Bu ifadeye göre yatacak harç da değişiyormuş.Bu terimin ne olduğunu bilen var mı?
130 liraya kadar (ne kadar uygun olursa o kadar iyi),çekim gücü yüksek, kaba olmayan, f/p oranı yüksek bir el süpürgesi aramaktayım.Hangi süpürgeyi tavsiye edersiniz?
Merhaba,geçen hafta A5 1.1 modelini satın aldım,lakin bir sorunum var.Bazı site içerikleri ya sayfanın tam ortasında yer alıp iki yanı boş kalıyor ya da bir tarafa yapışıp diğer tarafı boş kalıyor.Okuduğum şeyleri uyguladım,bugün sürücü güncelledim ama durum değişmedi.Ne yapmam gerekiyor?
V3'te iyileştirmeler yapılmış sanırım."V3 modelleri MSI ile ortak kasa,ısınma sorunları var." gibi bir şeyler okudum.Hangisini tercih ederdiniz?
Bu oyunun 7. bölümünü geçmek için ne yapmalı?Şu haliyle helikopterden kurtulmak imkansız gibi.(Not:jb yok)
Kullanım şartlarım böyle.Şu an faturasız hat kullanıyorum,i5 kullanmaya başladığım için fazlaca internete ihtiyacım var.Hangi tarifeyi önerirsiniz?(Uygun fiyatlı olması ilk koşul)
Ev telefonumuzu neredeyse hiç kullanmıyoruz ama her ay 20-23 lira para ödüyoruz.Bundan kurtulmanın bir yolu yok mudur?Telefonu maalesef iptal ettiremiyorum,daha ucuz bir tarife önerinize ihtiyacım var.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.559
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 349.271 (Bu ay: 1.361)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 269 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.