Şimdi Ara

SUV 100.000 km üstü alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1.100.000 lira bütçem var.2019-2020 tucson veya sportage alacağım.km si düşük olanlar çok fazla istiyorlar.km si 120-130 bin olanları alabiliyorum ama kararsızım. Siz olsanız km yi dert edermiydiniz?

• https://forum.donanimhaber.com/tucson-sportage-c5-aircross-kararsizligi--154097514
    6 Ay önce de aynı konuyu açmışsın,hangisine cevap yazalım bilemedik
  • Arkadaşım sen neden her ay aynı konuyu açıyorsun!
  • en1gma kullanıcısına yanıt

Buna cevap verecen. Ertelemiştim şimdi almaya karar verdim.

• Nirvana333 kullanıcısına yanıt

e o konudan devam etseniz iyi olurdu sanki,bu araçları 1.100 civarına gayet düşük km li bulabilirsiniz.

ya araba yanlış ya konuştuğunuz para.

6ay sonra garip bir konuyla gelmişsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 12 Nisan 2023; 19:30:2 >
  • Km dert ediyorsan sıfır Egea Clio alacaksın

100bin km hiç bir şey araba için ama dert edenler var o zaman gidip sıfırını alacaksın

Hem ayranım dökülmesin hem xxxxxx olmuyor

• Şanzımanı için ufak bi para at kenara al geç
  • Ben olsam bu bütçelere çıkınca biraz daha düşük km araç tercih ederdim.
    Aşağıdaki modellerin orta dolu ve dolu paketlerinden bir liste yaptım, değerlendirmenizi öneririm.

2020 ve yukarısı
    50.000km ve aşağısı

Citroen c5a
    Hyundai tucson
    Opel grandland x
    Peugeot 3008
    Seat ateca

https://www.sahibinden.com/s/kGMRHmBU
  • sazan84 S kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim .göz atacağım.

• 100 bin km güncel araçlar için sıkıntı olacak sayılar değil bence de 100 bini geçmişse daha uygun fiyatlı olmalı bence.

1100 bütçem olsa biraz daha zorlar Tucson yeni kasa bakardım 2021 modeline. 200-250 bütçe var derken daha yeni gittim 300 bine araç aldım. Keza Tucson alırken de 190 bine kadar bütçe var derken 210 bine çıkmıştım, 16 binde sıfır gibi aracı almıştım. Biraz çıkıp yeni kasa bakılır gibi.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Maalesef maksimum bütçem 1100.

Ayrıca yeni kasa tucsonu sevemedim gitti.1500 bütçem olsa yeni sportage alırım.

• Bu gun bayon baktim. 2022 model 800 bin. Benim megane 1.5 dizel otm vardi satilik 850 bin. Sansiniz varsa, araba al.aniz zaruri deilse , halen varken 1.1 milyona ev alin.
  • 1.1 milyona 2015 Hyundai teknolojisi kullanan 120 bin km de eski kasa Tucson mu alacaksın cidden 🤐
  • Yeni 408 ALLURE 1.2 PureTech 130hp EAT8 1.110.000 TL

Hayırlı olsun. (Mayıs'ta teslim ediyorlar.)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.