Şimdi Ara

sürekli reklam çıkması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
3.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala sürekli reklam çıkmaya devam ediyor.

• demek ki her yeri reklam doldurarak kazanılmıyormuş :)
    az reklam olsa insanlar belki merak edip tıklayacak ama her yer reklam dolu olunca hiç birisine bakmaya bile tahammül edemiyoruz
  • Yarin Garantideki hesabimi kapatiyorum. Gerekce olarak da donanimhaberdeki reklamlariniz yuzunden sizden nefret etmeye basladim o yuzden bir daha sizinle calismayacagim diyecegim
  • Ios ****er engelliyo masaüstünü bilmiyorum
  • android mobil versiyonda sizce en hızlı reklam engelleyici çözüm hangisi?
  • Reklamlar aşırı sık çıkıyor, bayıyor diyoruz mesajımızı siliyorsunuz. Kızınca da agresif diyorsunuz. Valla ben sizi çözemedim.
  • Yorulduk sizin 8 saniyenizden! Reklamın da bir sınırı var, doyun artık. 2 tıklamada 1 8 saniye reklamı geliyor neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil sürüm reklamdan gezilmiyor, sayfayı geri attığınızda bile reklam çıkıyor.

Böyle olunca eskisi gibi girmiyorum buraya umarım artan reklamlar forumun kalitesini düşürür bilgili insanlar girmemeye başlar.

• aynı konuda tekrar başlık açmamak için kendi açtığım başlığı buldum ve yine aynı sorunlarla karşı karşıyayız
    üstelik bu defa süre mi eklendi nedir ,birkaç mesajda bir araya reklam giriyor :)
    ve yine sayfanın en altına inmeme sorunu oluyor
  • Para para para. O paralari catir cutur harcayacaklarina forumu gelistirsinler

Hemen hemen her konuya ya da bir yere tiklayinca cikiyor. Bu kadar saygisizlik olmaz.

• her geçen gün forum daha da kötü bir hal alıyor... bu böyle olmayacak konuları ve yorumları kaldırıp tamamen reklam koymalılar
  • Başlayacam böyle işe mini de bile reklamlar deli gibi çıkmaya başladı. Sizin yapacağınız ayarlama da bu kadar olur. Nedir bu hırs!!! Zırt pırt reklam mı konulur

Üyeler olarak birlik olamıyoruz ki bi etkide bulunalım!

• Reklam engelleyici kullanırsak -ben de dahil- sonu böyle olur.

• Allah belasını versin sinir verem etti. Mobilden de engelleyemiyoz ki anasını satayım

• Bu konuya bile girerken reklam geldi. 2 tıkta bir reklam geliyor. Tekrar lanet olsun bu sisteme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 14 Mayıs 2017; 23:18:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Reklam engelleyici kullanırsak -ben de dahil- sonu böyle olur.

iyi de diğer türlü forumun her tarafından reklam fışkırıyor ,hani birkaç reklam olsa bizde destekleriz
    ayrıca ben zaten o reklamı yine görmüyorum ,sadece reklam olduğu ve 8 saniye sonra sayfaya yönleneceğim yazıyor
  • Altin cemal cemilden alinir

Bu konuya ne zaman girsem reklam cikiyor

• 8 saniyede bir küfretmemek elde değil. Resmen ızdırap.

• PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    çıkan reklam altınla ilgili mi ?
    görmediğim için reklam önemli olmuyor ,sadece 8 saniye sonra yönlendirileceksiniz kısmı gıcık oluyor :)
  • Her gün her reklamda deli gibi sövüyorum buna sebep olanlara. 2 tıkta reklam çıkıyor anasını satayım. Yeter artık be! Allah belasını versin

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.