Şimdi Ara

sürekli reklam çıkması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
3.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam anlıyoruz bu forum reklamlarla ayakta duruyor ama neredeyse her sayfa yenilemede reklam çıkıyor ve 8 saniye sonra sayfaya yönlendirileceği yazıyor
    el insaf :)
    foruma ilk girişte çıkması normal olur ama baygınlık verecek derecede olunca ?

• Önceden reklam engelleyici engelliyordu şimdi engelleyemiyor filtre eklememe rağmen
  • eskiden de vardı bu olay ama adblock engelliyordu, şimdi engelleyemiyor sanırım. reklam görmesekte boş sayfayı görüyoruz zorla. dakikada 1 falan çıkıyor heralde
  • @gun @powerstorm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1 forum iyice çekilmez oldu.

sürekli reklam çıkması
  • Valla beyler hafta sonu bakan olmaz büyük ihtimal. Çok mu sorun çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 gündür foruma girmiyorum, herhangi bir konuya girince bu sayfa engellendi kaldırmak istiyor musunuz diye sorup duruyor.

Çok anlamasam da dün uğraştım, beceremedim engellemeyi.
  • Arkadaşlar şöyle bir çözüm buldum.
    Öncelikle Google Chrome kullanıyorum.

Gitmek istediğiniz sayfanın linkine tıklamayıp, mouse sağ tuş yapın
    "Bağlantıyı yeni sekmede aç" a tıklarsanız reklamsız şekilde açılıyor.

Biliyorum bu da zaman kaybı ama o bembeyaz sayfada beklemekten daha iyidir.
  • Reklamın kaldırılmış olması lazım, olmadı pazartesi kesin çözülür.
  •  sürekli reklam çıkması

Ben son birkaç gündür ****'u devre dışı bırakmama rağmen reklam sayfasını geçemediğim için hata alıyorum.
  • Forum, imzamın hakkını veriyor gerçekten.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    aynı hala
  • Çok rahatsız edici bi hal almaya başladı artık. Geri gidiyorum çıkıyor ileri basıyorum çıkıyor..
  • Bende acayip rahatsız olmaya başladım. Bari her sayfa yenilediğimde çıkmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi;

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapatmıştık hafta sonu tekrar iletelim bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hafta sonu iletilir halledilmiş gibi olur yine çıkar haftasonu iletilir halledilmiş gibi olur klasik dh döngüsü
  • problemin biri bitmeden diğeri başlıyor ,taslaklara kaydetme sorunu çözülmeden bunun gelmesi iyi olmadı,lütfen tek tek olsun
    bu kadar çok sorun oluşturan Dh. proğramcı ve yazılımcı arkadaşları tebrik etmek istiyorum :)
    sayfayı açtığımızda çıkıyor buna tamam da ,birde geri gittiğimizde niye çıkıyor :)
    ders çalışırken dağıtıyor ,çalışmazken de dağıtıyor reklamı gibi yahu :)
  • Normalde forumlara reklam verilir, foruma bakarken arada bir reklam görürsün. Burada sanki reklamlara forum eklemişler. Reklamların arasında forumu arıyoruz.
  • Ben ad.donanimhaber.com sayfasını açamadığım için diğer sayfaları da açamıyorum. Nedir o sayfayı bloklayan şey çözemedim. Anvirivüsü ****'u vs devre dışı da bıraktım olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digiogi -- 6 Aralık 2016; 7:13:13 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.