Şimdi Ara

Superonline ve Müşteri Memnuniyeti!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herşey bundan yaklaşın 2-3 ay önce Superonline yetkilisinin arayarak istersem hiçbir ücret ödemeden Turkcell TV kurabileceklerini bunun faturamı etkilemeyeceğini söylemesiyle başladı.

Eğer faturaya bir ek olmayacaksa olur dedim. Kuruluma gelindi, yapıldı, çıkışta alel alece sözleşme imzalatma çalışması başladı. Birde ne göreyim koca bir fiyat farkı! Neden böyle olduğunu telefonda bundan bahsedilmediğini söylesemde gelen teknik ekip biz bilmeyiz ya al ya alma dediler. Kabul etmedim tabi. Ama sözleşme imzalamamama kod ile cihazı aktif etmememize rağmen faturam o şekilde geldi. Aradım sağolsunlar ilgilendiler düzelttiler ama kotamı düşürerek!! Yahu benim sizinle imzaladığım sözleşmedeki kota kaç? 150gb neden 125 veriyorsun? o kota şu anda kullanımda değil! Peki ben bu kotadan çıkmak için herhangi bir sözleşme mi imzaladım? Hayır! O zaman? Neyse neticede Müşteri memnuniyeti diye kotamı 175gb yaptılar. Ama geçen aradılar taahhütüm bitiyor. o memnuniyet için verdiği 25 gb akk nın taahhüt bittiği için bittiğiniz söylüyor. Yahu senin müşteri temsilcin imzam, onayım olmadan beni sözleşme imzalamış gibi sisteme dahil etti ya! heh işte onun memnuniyeti 3 ay mı? Neyse zaten telefondaki internet yetiyor. Galiba uzun bir aradan sonra evimde internetsiz bir döneme gireceğim.

Sabırla akuduğunuz için teşekkürler.

• Arayan kişi süperonline mh den değildir, süperonline bayisidir. Hangi numaradan arandığınıza dikkat edin.
    Süperonline bayileri malesef çok işgüzar. Prim almak için herşeyi yaparlar. Hoş bütün bayiler böyledir. Para kazanmak için o kadar kişiyi çalıştırıyorlar asgari ücretle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Arayan kişi süperonline mh den değildir, süperonline bayisidir. Hangi numaradan arandığınıza dikkat edin.
    Süperonline bayileri malesef çok işgüzar. Prim almak için herşeyi yaparlar. Hoş bütün bayiler böyledir. Para kazanmak için o kadar kişiyi çalıştırıyorlar asgari ücretle.

+1000
  • Beni de habersiz tarifemi değiştirdiler aradım hoop napıyorsunuz dedim benim sizde onayım yok eğer bu fiyattan tarife gelirse kabul etmiyorum dedim ve mahkeme yada tüketici heyeti ne varsa elimden geleni yapacağım siz dolandırıcımısınız dedim. Sonra eski haline getirdiler.

1 ay önce imzaladığım tarife 50 gb akk + 2 adet türkcell tv 79 tl.

Adamların bana geçirdiği 25 mb akksiz + 1 türkcell tv 96 tl.

Tabii bunu yapmaları kesinlikle akknin 16 ya düşecek olması böylelikle bazıları yüksek fiyattan ödettirecekler.

Ha birde şikayetten sonra nasıl olduysa 50 gb aklk artık 75 gb yaptılar onada şaşırmadım değil yüksek fatura gelirse şikayet edeceğim. Birde bu olaydan dolayı 2 gün türkcel tvlerde çalışmadı tvsiz kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Arayan kişi süperonline mh den değildir, süperonline bayisidir. Hangi numaradan arandığınıza dikkat edin.

Katiliyorum her sektörde var bunlardan. Dikkatli olmak gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.