Şimdi Ara

Diğer İnternet Servis Sağlayıcıdan Turkcell Superonline’a Geçiş İşlemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Diğer İnternet Servis Sağlayıcıdan Turkcell Superonline’a Geçiş İşlemleri yapılıyor mu?
    Şuan Türk telekom kullanıyorum. İptal işlemleri yaptırmadan direk olarak Superonline’a Geçiş İşlemleri olur mu? Örneğin; Cep telefonunda Vodofone'den Turkcell'e operatör değişikliği gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: astala_61

Merhaba
    Diğer İnternet Servis Sağlayıcıdan Turkcell Superonline’a Geçiş İşlemleri yapılıyor mu?
    Şuan Türk telekom kullanıyorum. İptal işlemleri yaptırmadan direk olarak Superonline’a Geçiş İşlemleri olur mu? Örneğin; Cep telefonunda Vodofone'den Turkcell'e operatör değişikliği gibi.

Superonline fiber mi yoksa adsl'e mi geçiş yapacaksınız? Fiber ise geçiş olmaz, fiber'e başvurduktan sonra önceki sağlayıcıdaki aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekir. Adsl ise operatör değiştirir gibi geçiş yapabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Vdsl destekliyorsa Vdsl Desteklemiyorsa Adsl'ye geçiş yapmak istiyorum. İptal işlemleri ile uğraşmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astala_61

Vdsl destekliyorsa Vdsl Desteklemiyorsa Adsl'ye geçiş yapmak istiyorum. İptal işlemleri ile uğraşmadan.

Vdsl ya da adsl'e mevcut hattınızı iptal ettirmeden geçiş yapabilirsiniz ama superonline'daki vdsl paketler türk telekom'dan bile pahalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.