Şimdi Ara

Superonline ,cayma bedelini gerçekten karşılıyor mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk telekom taahhütlü müşterisiyim. 360 lira ceza ile cayabiliyorum. Superonline ile görüştüm. Örneğin 60 lira ise superonline faturanız ilk 6 ay fatura ödemezsiniz dedi. Superonline cayma bedelini karşılamada sorun çıkarır mı, gerçekten dediği gibi ilk x ay fatura gelmiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle kaç ay var internet taahhutunuzun bitmesine.

Cayma bedelini siz ödersiniz. Turkcell superonline na ödediğiniz cayma bedelini fakslarsiniz. Superonline da Cayma bedeli kadar ücretsiz internet verir size

• 13 ay kaldı. 360 tl cayma bedeli var. Yamuk yapmazlar inşallah

• BTKdaki kadınla konuşmuştum.
    Dikkat et reklamlarda en altta ufacık 120TLsinin ödeneceği yazar dedi.
  • Adsl de 120 tl. Fiber ve vdsl 500 tlye kadar ödüyorlarmış. Bugün gidip 4*4 paketine başvurdum(79tl) kurulumu yaptılar ama binanın elektrik odasına giremedikleri için yarım kaldı. Yarın sabah gelip tamamlayacaklar .
    İlk ay 16 tl damga vergisi alınacakmış

Turk telekom hattı babamın üzerine idi onu da bugün iptal ettik, Superonline 4*4den faydalanmak için ben üyeliği kendi adıma açtırdım. Cayma bedelini faturalarınızdan düşeriz dediler sorun olmazmış soyad tuttuğu için

• Evet cayma bedelini karşılıyorlar bende ttnet i kapattırdım Turkcell 4 4 lük fiber tarifelerine geçtim 322 tl olan cayma bedelini süperonline karşılıyor çok da memnunun tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sikinti olmaz.
    Karsilaniyor.satis temsilcisine yada musteri hizmetlerine ulastirin yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLF

Bir sikinti olmaz.
    Karsilaniyor.satis temsilcisine yada musteri hizmetlerine ulastirin yeterli.

İptal edilen türk telekom hattı babama aitti, Yeni superonline internet hattı ve mobil hat benim üzerime. soyad tuttuğu için cayma bedelinde sorun çıkmaz dediler bu konuda bilginiz var mı ?doğru mudur

• Sabah gelip kurulumu tamamladılar.hız beklediğimden daha iyi

Superonline ,cayma bedelini gerçekten karşılıyor mu
  • Adres tutsun yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLF

Adres tutsun yeterli

Teşekkürler içim rahatladı :) 365 tl az para değil sonuçta

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 3. ay oldu halen daha superonline cayma bedeleni odememek için turlu turlu bahaneler uyduruyor,

https://www.sikayetvar.com/superonline-odeme-taahhudu-bulundugu-cayma-bedelini-odemiyor

(62934973 Abone nolu müşterinizim,
    Vodafone Cayma bedeli olan fatura Pdf formatında ektedir. Kredi kartımla ödenen Cayma bedel ücreti : 361,37 TL
    Vodafone Abone no: 0006584556

Talep: Vodafone 'a odenen cayma bedeli 367,37 tl nin mevcut superonline fiber internet faturasından düşülmesi için gerekli işlerimlerin yapılmasını talep ederim.

Saygılarımla
    Kpt. Yahya AS**
    553 404 25**))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kotalı tarife mi aldınız?

• atayahya A kullanıcısına yanıt

MERHABA ARKADAŞLAR,

BAHSETTİĞİNİZ SORULARIN VE SORUNLARIN CEVABINI BU LİNKTE BULABİLİRSİNİZ: https://www.evdenet.net/turkcell-superonline-cayma-bedeli-karsilama/

YAŞAMIŞ OLDUĞUNUZ SORUNLARIN YAPILAN İŞLEMLERDEN YADA YAPILAMAYAN İŞLEMLERDEN KAYNAKLI OLDUĞUNU GÖRÜYORUM. MAKALE SİZE YANIT VERECEKTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dervisdag -- 24 Mayıs 2023; 15:23:22 >
  • Verdiği fiyatlara karşılık hızların hiçbir anlamı yok çünkü sansür kısıtlama engelleme bant daraltması ping vs vs ne ararsanız var
    ben kaçmak kurtulmak için gün sayıyorum kocaman apartmanda bir tek bende var apartman yönetici toplantısından ortak karar alıp yazı bile yazdık o fiber kutusuna kimse superonline almayacak
    bu zamana kadar sayısız kullanıcıyı vazgeçirdim resmen savaş açtım nefes aldığım sürece devam edecek bu savaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 24 Mayıs 2023; 18:0:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.