Şimdi Ara

Superonline dan Türknet e geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun itibariyle süperonline ı kapatmak için dilekçemi faksladım ve beni arayıp 7 günlük sürecin başladığını bildirdiler. bu süreçte superonline anlaşmak için beni arayacak mı? yoksa turknete geçmek için işlemleri başlatayım mı? ayrıca superonline fiber kullanıyorum turknet eve yeni bir kablo mu çekecek?

• Arıyorlar iptal talebiniz sisteme işlendikten sonra bakalım ne teklifler gelecek size.

Kullandığınız netin özellikleri nedir şuanda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Arıyorlar iptal talebiniz sisteme işlendikten sonra bakalım ne teklifler gelecek size.

Kullandığınız netin özellikleri nedir şuanda ?

hızımı 512kbyt a düşürdüler. bir de benim evde sabit hat yok superonline dan interneti cat5 kablo ile alıyorum turknet vdsl2 modem ile 75mbit hiz gösteriyor, yeni bir kablo mu cekerler yoksa cat5 ten verirler mi interneti

kullandığım net 50 mbit 150gb adil kullanım 69tl idi taahhüt bitince fiyat 104 tl oldu. yeni teklif ettikleri paket 79 tl ya 25 mbit internet şaka gibi. kabul etmedim iptal faksı cektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz01 -- 21 Haziran 2017; 0:21:33 >
  • yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle 25 mbit lik paketi 70 liradan itelemeye çalışırlar kapatıyorm aynı paket aynı fiyat olmazsa dersiniz. Güzel bir pakete güzel bir fiyat olursa kalın bence ben de süperonlineyi günahım kadar sevmem ama kendi altyapıları varsa emin olun Türknete geçerseniz %70 ihtimalle falan pişman olursunuz diye düşünüyorum. Aynı kaliteye sahip olmadıkları ortada Tt ile süperonline ile. Burda sürekli reklam amaçlı öven kişiler var Türknet i ama yalan dolan sorun çıkana kadar varlar sonra Allah a emanetsiniz. Sol olmazsa tt ye geçin aynı paralara biraz daha pahalı olur ama kafanız rahat olur. Siz sol paketlerini biraz zorlayın ama iptal ekibi mükemmel fiyatlar verebiliyor güzel paketlere

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. aslında ben de cevaplarını bekleme taraftarıyım ama yaptıkları teklif resmen hakaret. biraz ayrılmamızın zamanı geldi sol ile. türknet taahhütsüz istemezsem çıkarım
  • yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    Soldan arayıp tekliflerini iletince buraya yazabilir misiniz alıntı yaparak ? Fikir sahibi olmuş oluruz verdikleri fiyatlar hakkında.

• quote:

Soldan arayıp tekliflerini iletince buraya yazabilir misiniz alıntı yaparak ? Fikir sahibi olmuş oluruz verdikleri fiyatlar hakkında.

8mbps AKK'siz ADSL superonline kullanıyordum. 2 senelik anlaşma bitmeye yakın arayıp 109TL olan fiyatı 10TL zam yapıp 119TL olarak devam edelim mi dediler. Ben dedim siz devam edin ben gidiyorum.
    Ertesi hafta gitmeyeyim diye 24mbps 50GB kota 99TL teklif ettiler. Dedim Turknet paketi gibi verin koklatmayın.
    Sonra Turknet'e başvurdum. Taşıma süreci işleme girdi sanırım. Son çare arayarak 16mbps AKK'siz ADSL + Digiturk 63TL verelim gitmeyin dediler. Dedim TV izlemiyorum 24mbps AKKsiz 63 liraya verin anlaşalım. Lafı döndürdü dolandırdı vermedi bende Turknet bağlansın diye karar verdim. Bağlanacak bakalım. 75mbps VDSL 2017 içinde de YAPA gelecekmiş.

Şuan yazlığa bağlattım bir hafta önce ilk hafta 75mbps kullandım. Bu sabahtan beri 1.5mbps çözemediler hala. Çok nötr kaldım hiç bir şeyden memnun kalamadım.

• xxxone kullanıcısına yanıt
    Hocam turknet te de görüntü hız var sorundan problemden başınızı kaldırabilirseniz hızı kullanırsınız inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxone

quote:

8mbps AKK'siz ADSL superonline kullanıyordum. 2 senelik anlaşma bitmeye yakın arayıp 109TL olan fiyatı 10TL zam yapıp 119TL olarak devam edelim mi dediler. Ben dedim siz devam edin ben gidiyorum.
    Ertesi hafta gitmeyeyim diye 24mbps 50GB kota 99TL teklif ettiler. Dedim Turknet paketi gibi verin koklatmayın.
    Sonra Turknet'e başvurdum. Taşıma süreci işleme girdi sanırım. Son çare arayarak 16mbps AKK'siz ADSL + Digiturk 63TL verelim gitmeyin dediler. Dedim TV izlemiyorum 24mbps AKKsiz 63 liraya verin anlaşalım. Lafı döndürdü dolandırdı vermedi bende Turknet bağlansın diye karar verdim. Bağlanacak bakalım. 75mbps VDSL 2017 içinde de YAPA gelecekmiş.

Şuan yazlığa bağlattım bir hafta önce ilk hafta 75mbps kullandım. Bu sabahtan beri 1.5mbps çözemediler hala. Çok nötr kaldım hiç bir şeyden memnun kalamadım.

Size 24 mbps paketi bildiğiniz internet sitelerinde bulunan fiyata vermeye çalışmışlar digitürk te gereksiz bir şey iyi olmuş kabul etmediğiniz. Benim taahhütüm 6 ay sonra bitiyor bakacağız bakalım duruma göre bir ayar vericem ama büyük ihtimalle sizin gibi tekliflerle gelecekleri için iptal ederim.

• tezekos kullanıcısına yanıt
    2 gün oldu hala aramadılar. fiyat tekliflerinden seni haberdar ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz01

2 gün oldu hala aramadılar. fiyat tekliflerinden seni haberdar ederim.

Tamamdır bekliyorum

79tl teklif ettiler. 50mbit 100gb internet 1 yıl taahhüt ve ilk 2 ay ücretsiz olmak üzere. kabul ettim yoksa evin içine kablo çektirmek zorunda kalacaktım
  • quote:

79tl teklif ettiler. 50mbit 100gb internet 1 yıl taahhüt ve ilk 2 ay ücretsiz olmak üzere. kabul ettim yoksa evin içine kablo çektirmek zorunda kalacaktım

Hayırlı olsun hocam. 150 gb akn niz 100 gb a düşmüş hızınız aynı kalıp 10 tl zam ile anlaşmışsınız ayda fakat 2 ay ücretsiz olması ve 1 yıl taahhütlü olması ayda size maliyetini 65 tl yapıyor. Teşekkür ederim haber verdiğiniz için.

rica ederim hocam. en iyi teklifleriydi maalesef yoksa turknete geçmek için evin içine kendim kablolama yaptıracaktım ayrıca 180tl modem ücreti verecektim
  • quote:

Teşekkür ederim. Benim de taahhütüm bitiyor. Bu teklifle gelirlerse kabul ederim. Superonline hizmetinden aşırı memnunum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.