Şimdi Ara

Superonline abone yelineleme teklif (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
5
Favori
13.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gzegen

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: bien

2009 dan beri superonline kullanıyorum. 25mbt 75 gb 59 Tl tarifem var, taahüdüm 1 yıl sonra dolacak.
    Az önce aradılar; 24 ay taahhüt önerdiler, 25mbt 75 gb 3 ay ücretsiz, sonra 64 TL olacak. 24 ay ücretsiz turkcel tv. Kabul ettim, umarım pişman olmam.

Banada aynisini dediler kabul ettim 24 mbps 75 gb vermisler yeni farkettim.

Imzalarida attik gelde simdi cik bu isin icinden.

Pazar gunu musteri hizmetleri aktif mi acaba?

Sozlesmede hiz felan yaziyormu nasil fark ettiniz
    Iptal etmeye gidince banada 25 e 75gb verelim birde tv+ giris paketi dediler ok dedim henuz eve gelmediler
    Simdi bende dusunuyorum bizede 24 verme gibi bir dalavere yaparlarmi acaba

Bugün baktım 25 mbps olmuş tarifem.

Dün baktığımda 24 mbps 75 GB yazıyordu bugün değişmiş. ( Halbuki dünde yeni paket başlatılmıştı demek ki bir yanlışlık yaşanmış)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 10 Eylül 2017; 13:48:19 >

• Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Aylık ücretiniz ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzzOR.1991

Esasında 64.90 TL oldu ücret 10 TL arttı durduk yere lakin 3 ay bedava ile düşürüyor ortalamada.
  • quote:

quote:

Esasında 64.90 TL oldu ücret 10 TL arttı durduk yere lakin 3 ay bedava ile düşürüyor ortalamada.

Tv plus paket olarak ne verdiler giris mi ailemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • condemned890 kullanıcısına yanıt
    TURKCELL SUPERONLİNE İLETİŞİM ŞİRKETİ A.Ş.
    Şirketinizden **** müşteri numarası üzerinden “Işık Hızı Fiber İnternet
    Kampanyası Yeni Versiyon_****363” adı ile kayıtlı fiber internet hizmeti ve 850*****73
    hizmet nolu ev telefonu kullanmaktayım. Fiber internet aboneliği, ev telefonu aboneliği ve varsa
    diğer bütün aboneliklerimin iptal edilmesini ve iptal edildiğine dair tarafıma bilgi verilmesini
    istiyorum. 04/09/2017
    Gereğini bilgilerinize arz ederim.

dilekçeye ad soyad adres ekleyip hellofax.com üzerinden faks çektim. bir gün sonra iptal için aradılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz01 -- 10 Eylül 2017; 15:24:19 >
  • yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    Bu yıldızladığınız bilgilere nasıl ulaşabiliriz? Bir de hellofax dediğiniz nedir?Normal fax numarası yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vurucu222 V kullanıcısına yanıt
    hocam superonline hesabınıza internetten giriş yaptığınızda bilgilere ulaşabilirsiniz. bu bilgiler olmadan iptal etmiyorlar. ya da müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenebilirsiniz. hellofax.com internet üzerinden ücretsiz faks çekme sitesidir. istediğiniz yerden faks çekebilirsiniz. hangi numaraya faks çekmeniz gerektiğini superonline söylüyor zaten.
    79tl ye 100mbit fibermax neti alıyorum.Çok pahalı 25mbit için.
  • benim de taahhütüm bitti ama yeni sözleşme yapmadan aklıma şu geliyor. 2018 de kota yani akn tümüyle kalkacakmış okuduğum kadarıyla. 2 ya da 3 yıllık akn li taahhüt versek 2018 den sonra bunların durumu ne olacak? 2018 de abone olanlar akn siz kullanırken biz akn li mi kullanacağız?
  • yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    Yani hellofax.com a girip bir word sayfasını direkt elektronik ortamda faxlayabiliyoruz değil mi?

• quote:

Kazık yemeden rahatlayamıyorum ben.

Yine bir kazık yemişiz. Baktım fibermax tarifeleri cidden uygunmuş fakat vodafone'nun pazarlama eksikliği işte. O kadar bayin var o kadar çalışanın var superonline didik geziyor, arıyor telefonları sende sağlam bir şekilde duyursana kendini. Sitesindeki kampanyalara bile doğru dürüst kolay bir şekilden ulaşmak mümkün değilken el altından farklı özel kampanyaları aynı superonline gibi yapıp sesini duyuramıyorsan kazanamıyorsun işte.

Bu kadar düşünmeyin ülkemizde nasıl paramla daha uygun,daha rahat yaşarım diye düşünmeye başlarsanız Türkiye'de yaşayamazsınız. Zira farklı ülkelerde de 79 TL'ye 200-300 mbps tam limitsiz alınabiliyor.

Bunun sonu yok.

• Superonline de vdsl kampanyası yokmu

Türk Telekom 35/100gb kota 69.90 tl kullanıyorum

• quote:

quote:

Kazık yemeden rahatlayamıyorum ben.

Yine bir kazık yemişiz. Baktım fibermax tarifeleri cidden uygunmuş fakat vodafone'nun pazarlama eksikliği işte. O kadar bayin var o kadar çalışanın var superonline didik geziyor, arıyor telefonları sende sağlam bir şekilde duyursana kendini. Sitesindeki kampanyalara bile doğru dürüst kolay bir şekilden ulaşmak mümkün değilken el altından farklı özel kampanyaları aynı superonline gibi yapıp sesini duyuramıyorsan kazanamıyorsun işte.

Bu kadar düşünmeyin ülkemizde nasıl paramla daha uygun,daha rahat yaşarım diye düşünmeye başlarsanız Türkiye'de yaşayamazsınız. Zira farklı ülkelerde de 79 TL'ye 200-300 mbps tam limitsiz alınabiliyor.

Bunun sonu yok.

Kazik yemek degil aslinda guven meselesi zira vodafone ile ilgili cok sikayet vardi yuksek ping hiz dalgali diye beticede 24 sene taahhüt veriyoruz. Bende 25mbit olsun sorunsuz olsun diye superonline da israr ediyorum iki sene hic sorun cikmadi.
    Vodafoneda agustosa kadar cok sikayet vardi simdilik iyiymis ama yine sorun cikarsa o zaman ne yapacagiz sikayet sitelerinde azcik incele yapip gorulebiliyor musteri hizmetleri bilgisiz ilgisiz diye
    Yoksa 25mbit 100gb dsmartta 59lira
    Ama işte 24ay memnun birakirmi bu riske girmeyip 4 lira fazla verip superonline aliyorum ben

• Hocam superonlinenın sitese kampanya adı ne yazıyor.

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Güven derken?Siz zaten s.o altyapısını kullanıyorsunuz çıkış sadece vodofone üzerinden oluyor.Ayrıca pinglerde değişim olmadı 20-25 arasıydı s.o da.Şimdide 20-25 arası.Ayrıca s.o fiber ilk kurulduğu zamanda ayın her günü internet giderdi bu o firmayı kötü yapmaz yeterki müşterilerini savunsun.S.o doyum noktasına ulaştığından ötürü paketleri resmen attan inip eşeğe binen paketlere çevirdi.Prensip meselesi bende bunu yapmayacağım dedim ve yapmayıp, kapattırdım.Vodofone ile superonline arasında benim için fark yok 3 gün oluyor sadece 10tl fark ile hızımı 2 ye katladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzzOR.1991 -- 10 Eylül 2017; 17:58:22 >
  • quote:

Güven derken?Siz zaten s.o altyapısını kullanıyorsunuz çıkış sadece vodofone üzerinden oluyor.Ayrıca pinglerde değişim olmadı 20-25 arasıydı s.o da.Şimdide 20-25 arası.Ayrıca s.o fiber ilk kurulduğu zamanda ayın her günü internet giderdi bu o firmayı kötü yapmaz yeterki müşterilerini savunsun.S.o doyum noktasına ulaştığından ötürü paketleri resmen attan inip eşeğe binen paketlere çevirdi.Prensip meselesi bende bunu yapmayacağım dedim ve yapmayıp, kapattırdım.Vodofone ile superonline arasında benim için fark yok 3 gün oluyor sadece 10tl fark ile hızımı 2 ye katladım.

Sizi anliyorum benim dedigim agustos oncesi icin bakılırsa sikayetler tavan yapmis simdi tekrar oyle olursa muhatap bulmak zormus söylenenler o yonde bu arada ip adresiniz cgn nat ipmi yoksa modem arayuzle netteki ip aynimi port acmadan dolayi merak ettim

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Aynı ip.CGn değil.
  • Bu tarifeyi bende kullanmıştım.Gayet iyi bir tarifeydi. Size başka bir teklifleri varsa onu değerlendirin ve de mümkünse 1 yıldan fazla olmasın.Ben taahhüdüm bittikten sonra 2 ay kullandım 2 ayda da taahhütlü fiyat üzerinden faturalandırma olmuştu.Bana göre Superonline ın hizmet kalitesi Türk Telekom dan gayet iyiydi ama bir özelliğinden nefret ettim, iptal ettireceğim zaman iptal ettirmemek iç bin dereden su getirdiler.Hatta dondurmak istedim önce taahhütsüzde, dondurma yok diyip artık işi ciddiyete bindirip son aşamaya gelince, dondurma bile teklif ettiler bende bu tutarsızlık karşısında boş kalmadım tabi.
  • vurucu222 V kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam. hatta hellofax ile imzanı da atıyorsun dilekceye. boş yere faks arama
    hocam vodafone taahüt cezasını 500tl ye kadar karşılıyor bilgin olsun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.