Şimdi Ara

Superonline abone yelineleme teklif (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
5
Favori
13.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gfbinanc

Bende 2 yıllık superonline üyesiyim ve bu ay tahaahütüm bitiyor. Aradılar verdikkeri teklif 28 mbps hız AKN siz internet + dsmart aile ve spor paketi ilk ay ücretsiz sonraki 3 ay 37 ve 24 ay sabit 50 tl. Sizce nasıl? Önceden 8mbps hız 50gb kotalı 60 tl veriyodum.

yazdığınız rakamlarda yanlışlık yoksa süper fiyat, bence hiç beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

ben de aynı paketi kullanıyorum ve 10.ayda taahütüm bitiyor.
    aynı teklifi bana da yaptılar, ben de kabul etmedim.

iptal etmek için ne yapmam gerektiğini sordum müşteri hizmetlerini arayıp, son gün dilekçe yazıp faks çekmeniz ve modemi bayiye getirmeniz gerek dediler.

bu ayın sonuna kadar diğer operatörlerin verebileceği en iyi teklifler nelerdir diye arayacağım hepsini sırayla.

şu an en cazip turk.net in paketleri gibi duruyor ama memnun olan kadar memnun olmayan da var gözüküyor forumda, ilgili başlıkları okumaya devam.

Bana son gün demediler birkaç gün önce bizi arayıp sonra bayiye gidip dilekçe falan vermeniz lazım dediler. Bi gelişme olursa burdan yazın. Milleti keriz yerine koyuyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Superonline abone yelineleme teklifSuperonline abone yelineleme teklif

benim taahhüt bitti online işlem merkezinde çıkan fiyatlar uygun ancak tarife değişikliği yapmıyor.müşteri temsilcisini aradım onlar taahütlü fiyatar diyor olsun dedim taahüt vericem ama 25 mbit 100gb 59 tl den istiyorum dedim yapamadı eski ekran dedi bana internet sayfasındaki fiyatları öneriyor.

tam komedi 2 kere üst üste taahhüt verdim şu anda 5 yıldayım 84 tl oldu tahhütsüz.5 yıllık aboneye yeni abone fiyatı öneriyorsunuz bi farkımız yok mu dedim bu fiyatlar eski aboneler için diyor:) okuma yazmamız da yok zannediyorlar vodafonea geçerim olmazsa bi de orada deneriz

• 3-4 yıldır sol fiber kullanıcısıydım taahhüdüm bitince görüştük sitelerindeki tarifeleri önerdiler kabul etmedim (sitesindekilerinin çoğu akıllı tarife yani kota dolunca interneti kesen tariffler) ve iptal ettim. 3 gündür vodafone fiber e geçtim aynı altyapıyı kullanıyorlar. 100 mbit hızı gayet stabil.
  • yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone fiberde tam olarak hangi kampanyaya geçtiniz acaba biraz bilgi verebilir misiniz?

• vurucu222 V kullanıcısına yanıt
    vodafone 100gb 100mbit genç aile paketine geçtim

http://www.vodafone.com.tr/Net/fibermax-anahtar-teslim-tarifeler.php
    3 ay 40 sonra 80 tl.Aylik ortalama 75 tl.Bana 3 ay 33 diger 21 ay 65 tl aylık ortalama 61 tl daha cazip gibi geldi.50 mbps 50 gb zaten 50 gb bitince de 16 mbps olacak.ip tv için yeterli gibi. Peki taahhüt bitince süperonlineden çıkmak için ne yaptınız hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucu222 -- 9 Eylül 2017; 22:10:16 >
    aynen ben de 50-50 düşünüyorum.5 senedir superonline kullanıyorum adamlar bana internetteki tarifeyi öneriyor bi de size özel diyor şaka gibi.vodafone sol altyapısını kullanmasına rağmen daha uygun fiyatları
    modem herhalde onların 5 yıl oldu sözleşme yapalı:) alacam modemi gidicem sol bayisine kapatmaya orada adamakıllı bi tarife önermezlerse direk vodafone bayisine başvur yapıcam
    50 mbps akn li tarifeleri sitelerinde gözükmüyor genelde hep kotalı. Size özel bir teklif mi bu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

50 mbps akn li tarifeleri sitelerinde gözükmüyor genelde hep kotalı. Size özel bir teklif mi bu acaba

Superonline abone yelineleme teklif

Vodafone un sayfasinda gördüm fibermax diye birşey.

Birde böyle bir tarife var. Ikisinin arasinda ne fark var anlamadım.

Superonline abone yelineleme teklif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucu222 -- 9 Eylül 2017; 23:18:5 >

50mbit 50gb sanırım vodafone paketinden bahsettiniz. çünkü superonline da sınırsız 50mbit akn li tarife yok 50mbit olanların hepsi kota dolunca interneti kesen türden. iptal etmek için superonline müşteri temsilcisini aradım iptal servisine bağlandım, prosedur başladı 1 gün sonra onlar aradılar iptal işleme kondu ve faks çekmem istendi, iptal dilekcesi ve kimlik fotokopisini faks çektim iptal edildi internet, daha sorna son bi kez daha arandım aynı tarifleri teklif edince kesin olarak kapatın dedim. hemen vodadone u aradım 1 gün sonra da vodafone internetim açıldı
    Hangi modemi taktılar hocam?Bana huawei taktılar hg255s.En nefret ettiğim modem.Wireless berbat.Değişim talep edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzzOR.1991 -- 9 Eylül 2017; 23:31:12 >
    Evet vodafonun internet sitesinde gördüğüm tarife.Şimdi 50 mbps ve 50 gb ortalama 61 tl ye geliyor. Acaba 50 gb bitince hız 16 mbps ye mi düşüyor?Ayrıntısını göremedim. Gidip vodafone bayisinden ayrıntılı öğrenmek lazım.Hocam superonline 'daki iptal işlemini taahütün bitmesine kaç gün kala baslattiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucu222 -- 9 Eylül 2017; 23:40:0 >
  • AzzOR.1991 kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz modemi takıyorlar mı?Ya da sizin önerdiğiniz modem hangisi?

• AzzOR.1991 kullanıcısına yanıt
    aynı modemi bana da taktılar. değişim için ne yapmam gerekiyor acaba evet wireless sinyali çok zayıf
    Vodofone verdiği modemleri bilmiyorum ki şuan alcatel daha mı iyi ki?Birkaç kişiye msj attım cvp bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzzOR.1991

Vodofone verdiği modemleri bilmiyorum ki şuan alcatel daha mı iyi ki?Birkaç kişiye msj attım cvp bekliyorum.

Benimki superonline şu an baktım o da huawei hg255s

• quote:

Orijinalden alıntı: bien

2009 dan beri superonline kullanıyorum. 25mbt 75 gb 59 Tl tarifem var, taahüdüm 1 yıl sonra dolacak.
    Az önce aradılar; 24 ay taahhüt önerdiler, 25mbt 75 gb 3 ay ücretsiz, sonra 64 TL olacak. 24 ay ücretsiz turkcel tv. Kabul ettim, umarım pişman olmam.

Banada aynisini dediler kabul ettim 24 mbps 75 gb vermisler yeni farkettim.

Imzalarida attik gelde simdi cik bu isin icinden.

Pazar gunu musteri hizmetleri aktif mi acaba?

Edit: Sorun düzeldi, problem yok artık

Dün 24 mbps gözüküyordu sistemde bugün 25 mbps gözüküyor ( online superonline sitesinde). Demek ki bir sıkıntı varmış düzeltilmiş. Şükürler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 10 Eylül 2017; 13:50:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz01

50mbit 50gb sanırım vodafone paketinden bahsettiniz. çünkü superonline da sınırsız 50mbit akn li tarife yok 50mbit olanların hepsi kota dolunca interneti kesen türden. iptal etmek için superonline müşteri temsilcisini aradım iptal servisine bağlandım, prosedur başladı 1 gün sonra onlar aradılar iptal işleme kondu ve faks çekmem istendi, iptal dilekcesi ve kimlik fotokopisini faks çektim iptal edildi internet, daha sorna son bi kez daha arandım aynı tarifleri teklif edince kesin olarak kapatın dedim. hemen vodadone u aradım 1 gün sonra da vodafone internetim açıldı

iptal dilekçesini burda paylaşabilir msiniz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: bien

2009 dan beri superonline kullanıyorum. 25mbt 75 gb 59 Tl tarifem var, taahüdüm 1 yıl sonra dolacak.
    Az önce aradılar; 24 ay taahhüt önerdiler, 25mbt 75 gb 3 ay ücretsiz, sonra 64 TL olacak. 24 ay ücretsiz turkcel tv. Kabul ettim, umarım pişman olmam.

Banada aynisini dediler kabul ettim 24 mbps 75 gb vermisler yeni farkettim.

Imzalarida attik gelde simdi cik bu isin icinden.

Pazar gunu musteri hizmetleri aktif mi acaba?

Sozlesmede hiz felan yaziyormu nasil fark ettiniz
    Iptal etmeye gidince banada 25 e 75gb verelim birde tv+ giris paketi dediler ok dedim henuz eve gelmediler
    Simdi bende dusunuyorum bizede 24 verme gibi bir dalavere yaparlarmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gzegen -- 10 Eylül 2017; 13:21:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.