Şimdi Ara

Superonline abone yelineleme teklif (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
5
Favori
13.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşın sorusuyla biraz alakasız ama 4 ay önce internet aldım. Dikkat ettim öğrenci tarifeleri dışında 1 yıllık taahhüt hiç yoktu.Bu taahhüt işi bana göre sömürü, hele 2 yıl olunca katmerli sömürü.Forum bir ara AKK'ya hayır diye bir çalışma yapmıştı, acaba bu konuda da çalışma yapabilirler mi? Hiç kimse 2 yıl bağlı kalmak zorunda kalmamalı bence hatta 1 yıldan daha az taahhütler bile olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz01

TURKCELL SUPERONLİNE İLETİŞİM ŞİRKETİ A.Ş.
    Şirketinizden **** müşteri numarası üzerinden “Işık Hızı Fiber İnternet
    Kampanyası Yeni Versiyon_****363” adı ile kayıtlı fiber internet hizmeti ve 850*****73
    hizmet nolu ev telefonu kullanmaktayım. Fiber internet aboneliği, ev telefonu aboneliği ve varsa
    diğer bütün aboneliklerimin iptal edilmesini ve iptal edildiğine dair tarafıma bilgi verilmesini
    istiyorum. 04/09/2017
    Gereğini bilgilerinize arz ederim.

dilekçeye ad soyad adres ekleyip hellofax.com üzerinden faks çektim. bir gün sonra iptal için aradılar

çok teşekkürler. ay sonunda bitiyor taahütüm. bir s.ktr de ben çekecem bunlara. 70 liraya 24mbit. 25 mbitte degil ha 25 olursa 16 mbit olacak ya hız düşümü. zihniyete bakar mısınız ? böyle bir şark kurnazı firma asla para kazanmamalı. arkadaşlar diyor vodafone bugün iyi yarın kötü olursa napacaz. yarın kötü olursa ödersin cezanı geçersin ttnete yada superonline. nası olsa belli bi yere kadar ödüyorlar. dert edilecek şeyler degil. biraz cesur olsak bunlar müşteriye keriz muamelesi asla yapamazlar. eger sizi keriz yerine koyuyorlarsa s.ktiri çekeceksin ki akılları başlarına gelsin.

• yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam imza nasıl atılıyor?Birde bu ping değeri dediğiniz nedir? Kaç olursa iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucu222 -- 11 Eylül 2017; 9:56:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide dün aradılar

25Mbit 75GB AKK

TV+ Aile Paketi (tüm kanallar açık)

ALO HY 100 DK

69.90 dediler bende tamam dedim 2 sene daha uzattım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eğer taahhüt yenilemezsek üyelik sonlanıyor mu?
  • Uyelik bitmez taahutsuz fiyattan isler fatura

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada modemi teslik ettim 25mb 75gb ve tv+ giris 64.90 a abonelik başlattık dedi insallah 24 cikmaz benide ugrastirmaz bakalim kurulsun yazarim

• vurucu222 V kullanıcısına yanıt
    www.hellofax.com sitesine word olarak yazdığın evrakı yukle düzenleme kısmında imzalama bölümü var oradan imzalarsın
  • 25 mbit 75 gb adil kotaya 59 ödüyorduk,aralıkta bitiyor taahhüt 2 seferdir arıyorlar internet artı turkcell tv vs diye.dedim tv,tablet,telefon içeren tekliflerle ilgilenmiyorum sadece internet teklifi yok mu?yok dedi.bu ne abi interneti kullanacaksan yanında da bişe almak zorunda mısın diyorlar nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

25 mbit 75 gb adil kotaya 59 ödüyorduk,aralıkta bitiyor taahhüt 2 seferdir arıyorlar internet artı turkcell tv vs diye.dedim tv,tablet,telefon içeren tekliflerle ilgilenmiyorum sadece internet teklifi yok mu?yok dedi.bu ne abi interneti kullanacaksan yanında da bişe almak zorunda mısın diyorlar nedir

O zaman dsmarti denersiniz onlarda sonline ustunden fiber 25mb 75gb veriyor 59 a

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Deneyebilirim,2 ay oldu dsmart tv paketi de başladı belki onu da içeren teklif verirler

• yakamoz01 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam rahatsız ediyorum belki ama elektronik imzadan mı bahsediyorsunuz? Yoksa bilgisayara nasıl imza atıcam?

• vurucu222 V kullanıcısına yanıt
    hocam elektronik imza değil, mouse ile atıyorsun imzanı. olduğu kadar kimse sorgulamıyor zaten
  • condemned890 kullanıcısına yanıt
    Kardesim kabloda 110mbit wirelessta 50mbit alıyprum rahat ping 20 civarı hiçbir sorun yok 100mbit 100gb akk ya 80 tl ödüyorum.Bu arada wireless için benim pc eski o yüzden 5ghz bandı görmüyor.Usb 3.0 dark modemini alacagım 90tlye.

SS

Superonline abone yelineleme teklif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzzOR.1991 -- 11 Eylül 2017; 21:56:59 >
  • webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    25 olduğuna eminmisiniz? Online işlemlerde 25 mi gözüküyor paket ?
  • Bugun anlastik kurdu gittiler hiz 25
    Tv+ da guzelmis kanal aciyorum misal showda film var al geriye bastan izle reklam varsa ileri sar felan guzelmis

• merhaba arkadaşlar,

taaahhütüm 06/10da bitiyor, henüz arayıp bir teklif sunmadılar.

1) internet sitesinde "tarife/paket yükselt"e bastığımda aşağıdaki teklifler geliyor, 50mbit/150gb akk paketinin fiyatı nasıl sizce? (68,99TL)

2) turk.net in sitesinden sorguladığımda 35mbite kadar/150gb akn 59,99TL diyor, vdsl modemim yok. sizce geçmeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 12 Eylül 2017; 22:13:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

merhaba arkadaşlar,

taaahhütüm 06/10da bitiyor, henüz arayıp bir teklif sunmadılar.

1) internet sitesinde "tarife/paket yükselt"e bastığımda aşağıdaki teklifler geliyor, 50mbit/150gb akk paketinin fiyatı nasıl sizce? (68,99TL)

2) turk.net in sitesinden sorguladığımda 35mbite kadar/150gb akn 59,99TL diyor, vdsl modemim yok. sizce geçmeye değer mi?

teklif iyi de o taahhüt süresi boyunca geçerliymiş.

taahhüt bitince o paketin normal ücretine dönüyormuşsun

• Evet hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu 25 mbps/75 gb mbps 54 tl kampanyasında taahhüt bitince ve iptal ettirmezsek aylık ödeme ne kadara yükseliyor? Bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.