Şimdi Ara

Superonline abone yelineleme teklif (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
5
Favori
13.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: webmastr_99

Benide dün aradılar

25Mbit 75GB AKK

TV+ Aile Paketi (tüm kanallar açık)

ALO HY 100 DK

69.90 dediler bende tamam dedim 2 sene daha uzattım.

Aynı şekilde ben de uzattım,

25mbit 75gb akk

tv+ aile paketi 69,90 TL

Fakat kullanmadığım için Alo Hy 100dk istemedim. O olsaydı +5 TL ekleneceği belirtilmişti. Sizde 69,90 TL ye dahil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    Benim taahhüt bitiyor bende bi arayıp sorayım teklifleri neymiş.
  • 1 ay sonra sözleşmem bitiyor online işlemlerde bu öneriliyor sizce nasıl,

Superonline abone yelineleme teklif
  • 50mbit - 125 GB Akk İlk 3 Ay Bedava ve Turkcell TV 79,90 TL dediler. Ben de uzattım. Ancak arkadaş üstte fotoğraf atmış 50 mbit - 150 GB akk ilk 3 ay ücretsiz 69 TL. Acaba ona geçmek mümkünmüydü?

Edit: Birkaç sayfa önceki bir mesajda 69 liralığın taahüt süresince geçerli sonra normal fiyat olduğu yazıyor sanırım öyleymiş. O zaman benim tarife iyi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexsite -- 15 Eylül 2017; 11:34:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    taahhüt boyunca bu fiyat. sonrasında bu paket artıyo fiyat olarak dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

nasıl yani hocam mesela 1 ay sonra sozlesmem bitiyor sımdı bunu alsam

68,99 TL olanı 3 ay odemeyecegım sonradan 68,99 odeyecegım

27 ay boyunca ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

nasıl yani hocam mesela 1 ay sonra sozlesmem bitiyor sımdı bunu alsam

68,99 TL olanı 3 ay odemeyecegım sonradan 68,99 odeyecegım

27 ay boyunca ?

hocam işte 1 ay sonra o paketin normal ücreti ödenecek dediler bana. ben de geçmedim. müşteri hizmetlerine sorar mısın sende. bana söylenen böyleydi. o paketin normal ücreti de yüksekti daha çojk

• Vay be.beni yiyeceklermiş resmen.24 mbit 50 gb adil kota 69,90 teklif ediyordu olaya bak

Dostum hız kota yükselt kısmından mi baktın yoksa bana özel teklifler kısmından mi?

Hız paket değişikliğinden baktıklarım taahüt süren bitene kadar olan zaman için değişiklik. Yani taahut bitene 3 ay kalasıya seçersen seçtiğin tarife 3 ay geçerli olacak sorna taahüt bitecek. Ben öyle biliyorum. Yanlış biliyorsam beni uyarırsanız sevinirim benimde taahüt bitiyor ona göre pozisyon alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyalli2

Dostum hız kota yükselt kısmından mi baktın yoksa bana özel teklifler kısmından mi?

Hız paket değişikliğinden baktıklarım taahüt süren bitene kadar olan zaman için değişiklik. Yani taahut bitene 3 ay kalasıya seçersen seçtiğin tarife 3 ay geçerli olacak sorna taahüt bitecek. Ben öyle biliyorum. Yanlış biliyorsam beni uyarırsanız sevinirim benimde taahüt bitiyor ona göre pozisyon alırım.

kota yükseltme hocam

tam acıklama ogrenırsem buna gecıcem
    Taahüt yenileme de f/p paket bulamadım. Taahüt bitiyor Türkcell de hiç aramadı. Bende kampanya arıyorum. O paketler hakkında bilgi öğrenirseniz, konuya yazmanız bizi memnun edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laazzz -- 16 Eylül 2017; 15:5:32 >
  • connectpeople kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 4-5 senedir alo hizmetini kullandığım için 100 dakikayı hediye verdiklerini söylediler.

Eger suan bir ev numaranız yoksa yeni numara acmak ve alo hizmeti icin istemişlerdir o 5 lirayı, ama ev numaranız varda baska operatördeyse onu Superonlineye tasirsaniz sizede 100 DKyi bedavaya verirler.

• En mantıklısı vodafone fibermax'a geçmek gibi görünüyor. Zaten superonline nın altyapısını kullanıyor. Uygun kampanyalar var gibi.

• benim de taahhut 10.ayda bitiyor. internet subeye baktim 50mbit 250gb akk 89 diyorlar. daha ucuza kapayamaz miyiz acaba? akk 100 olsa da olur aslinda.
  • hbto H kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki mesajlarda da yazıldığı üzere, belirttiğiniz tarife, taahhüt süresi bittiğinde geçerli olmayacak. Superonline Mayıs ayı itibariyle akk lı tarifelerini 24 mbit ile sınırlandırdı. En mantıklı tarifesi 25 mbit platin gibi duruyor. Onun da taahhüt yükümlülükleri biraz ağır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herne sekilde olursa olsun Engelsizler tarifesinden 25mbps 50gb kota 44 tl bana mantikli geliyor arada film dizi youtube izledigim icin tvde pcde Ve online oyun oynuyorum fazladan para vermek mantiksiz geliyor zaten 25mbps sadece engelsizler tarifesinde var akk dolsa bile 16mbps yeterli
    Normal paketler hep 24 ve 50 oneriyorlar ve fiyatlarida yuksek, Siz ne onerirsiniz acaba benim dusundugum mantikli gibi geliyor....
  • turkcell ile birlikte 4 4 lük tarifeleri vardı almıştım. şuan fiyatlandırmalara baktım aynı paketin fiyatları çok uçuk. İnşallah taahhüt bitince bize saplamazlar. 80 liraya 50 mbit almıştım şuan 80 liraya 24 mbit veriyolar akk muhabbetine iyi uçurmuşlar valla fiyatları

• Arkadaşlar aile paketi ile ekstra paket arasındaki fark nedir? Siteye baktığımda herhangi bir fark göremiyorum. Ama fiyatta 10 tl gibi bir fark bulunmakta.
  • sözleşmenin bitmesine 1 ay kaldı ttnet,süperonline,dsmart hergün arıyor adam akıllı paket'de sunmuyorlar 24 ay 8mb 59,90 tl öneriyor dsmanrt tv pakitede veriyor yanında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 21 Eylül 2017; 18:31:8 >
  • Arkadaşlar SOL fiberde 25 ilk paket buldum. Ev telefonu olmayan ve Yen'i aboneler yararlanabiliyor, 25 BMP'si 50 gb hız sınırı +200dk 69,90 Kasım son günmüş. Bugün gördüm.
    edit görsel eklendi.
    kampanya link:https://m.superonline.net/kampanyalar/ev-telefonu-kampanyalari/konusturan-fiber-internet-kampanyasi

Superonline abone yelineleme teklif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laazzz -- 21 Eylül 2017; 20:35:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.