Şimdi Ara

Super Street Fighter 4 Arcade Edition - Herkes burda!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.789
Cevap
21
Favori
399.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

- superkahraman
    - mortal06
    - arsenicJAX
    - originule
    - paypaytr
    - errain
    - orkooo1984
    - strongiron
    - gokhanca
    - devranyardim
    - errain
    - emrece81
    - ogzfb
    - bruggenalper
    - espana20
    - xelnagatr
    - vectorx31
    - bjkneo
    - zgrmz
    - DualShock3lack
    - ozgun80
    - Devilvalandir77
    - cesurali05
    - yavuzus
    - lyzard23
    - koalaX
    - goxelserkan
    - karpuzcu
    - haken54hulk
    - icarusdreamsu1te
    - qenzo1
    - koki7115
    - fatihdursun
    - GodSmackOA
    - turklokumu
    - geoxid
    - sezka_44
    - Mustafa-TR
    - EnCoDe86
    - Gardestrike
    - sekerci9090
    - Skynetmj
    - JARKAMAN_79
    - trbzn...
    - mahoonur
    - colossal_insight
    - darkwancity
    - levent_1979

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikininfifisi -- 27 Mayıs 2011; 17:45:16 >

• Nerde ve fiyatı ne kadar haberin var mı?
  • Playstation forumunda dövüş oyunları fazla önemsenmiyor. Oyun müthiş olacak. Yalnız kızdığım bir nokta var. Oyun çıkar çıkmaz paralı dlc geliyor. Bakalım Aral kaça satacak oyunu? Resident Evil 5 Gold Edition gibi 119 lira yaparsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 22 Nisan 2010; 18:09:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Playstation forumunda dövüş oyunları fazla önemsenmiyor. Oyun müthiş olacak. Yalnız kızdığım bir nokta var. Oyun çıkar çıkmaz paralı dlc geliyor.

Hocam yazdığı her yazının altına resim koymazsan iyi olur.Sayfanın düzeni bozuluyor açması zor oluyor. Ya da koyduğun resimleri DH için küçültme olayıyla koyarsan iyi olur.

Bu arada oyun 99 TL den giriş yaptı ama acele etmeyin derim gelecek hafta 79 a düşer. (Oyunun orjinal fiyatı 40 dolar) GTA 4 EFLC örneğinden yola çıkalım bir haftada 99 dan 79 a düşmüştü . (Onunda orj fiyatı 40 dolardı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßurak34tr

Nerde ve fiyatı ne kadar haberin var mı?

pm
  • Reklam yapmamak için söylemiyorum ama DH'nin 2. el kısmında oyun takası yapan belli başlı dükkanlardan birisinde şu an var oyun. Büyük ihtimal diğerleri de 1-2 güne getirecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 22 Nisan 2010; 18:15:38 >
  • Oyun bugün piyasaya geldi. Prenses store da var
  • Aceleniz yoksa shopto'yu beklemenizi öneririm.Kafadan 30-35 lira fark yapıyor çünkü.
  • 40 dolarlık oyunu 99 tl'ye satılıyorlar.

79 lira civarına düşmeden almam büyük ihtimal.
  • ben 89 a aldım bu arada miki psn ni yaz
  • Hayırlı olsun, bu arada paylaşsak birbirimize yardımcı olsak, oyunu alan arkadaşlar nerden aldığını yazarsa sevinirim

Ankaradayız malum yerlerden kazık yemeyelim
  • Hangi DLC'ler var ve içeriği nedir ? Kıyafetmi yoksa karaktermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Hangi DLC'ler var ve içeriği nedir ? Kıyafetmi yoksa karaktermi ?

Kanka karakterler oyun içinde geliyor, kıyafetler ve bir de turnuva modu DLC olarak gelecekmiş galiba.
  • DLC modu (Tournament mod) büyük ihtimal ücretli olur.

Capcom'da sömürsün tam olur artık. :)
  • Bu Tournament Mode'un nasıl birşey olduğunu bilen var mı? Adı üstünde turnuva ama nasıl bir turnuva C.Ship gibi değildir herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

Bu Tournament Mode'un nasıl birşey olduğunu bilen var mı? Adı üstünde turnuva ama nasıl bir turnuva C.Ship gibi değildir herhalde.

Ultimate Mortal Kombat 3'de ki gibi olacak işte. Yenen diğer rakiple dövüşüyor. İlk yenilirsen eleniyorsun direk.

Videosunu izle derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

Bu Tournament Mode'un nasıl birşey olduğunu bilen var mı? Adı üstünde turnuva ama nasıl bir turnuva C.Ship gibi değildir herhalde.

Ultimate Mortal Kombat 3'de ki gibi olacak işte. Yenen diğer rakiple dövüşüyor. İlk yenilirsen eleniyorsun direk.

Videosunu izle derim.

Ayrı bir videosu da mı var? Hemen bulup bakayım.

• Bende Prenses Store dan almayı düşünüyorum bugün. Pal ve 99 liraymış. 2 hafta bekleyemem fiyatın düşmesi için. Bekle bekle fıtık oldum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Bende Prenses Store dan almayı düşünüyorum bugün. Pal ve 99 liraymış. 2 hafta bekleyemem fiyatın düşmesi için. Bekle bekle fıtık oldum zaten.

fiyatı düşürmüşler 89 olmuş
  • Tournament mode DLC olarak 15 haziranda sunulacak usa bölge almakta fayda var gibi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.