Şimdi Ara

Steroid Neden Bu Kadar Önemli ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
15.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Necochea

Nacizane açıklamalar için teşekkürler.

Çalıştığınız salonlarda kullananlar var mı?

Ankarada Rekor spor salonunda çok var.

Kullanan varsa da ulu orta kullanmayacağı için bilemezsin.
  • quote:

Dopingle muhteşem vücut yapılabilir ama zararlı işte. Eminim zararsız yöntemleri çıkıyor ve çıkacak ama biz 10-15 yıl sonra anca ulaşırız.

Steroid Neden Bu Kadar Önemli ?

Dopingsiz bu seviyeye protein tozu vb. ürünlerle en fazla 5 yılda gelirsiniz.

Ben gelemem 5 yılda :) bu işi çok profesyonel yapmak lazım.

bilen insanlar çok güzel cevaplar vermiş ekstra bir şey söylemicem fakat bu gözden kaçmış. Steroid kullanmadan asla bu fotograftaki gibi olamaz dunyadaki kimse steroidle bile kesin değil. Vücudun genetik sınırı çok yüksek degildir(genelde hic spor yapmamıs halinden min 8 max 14 kg kas alabilirsin) ve buna genelde 3-4 senede ulaşılır bu zamandan sonra çok çok küçük farklar oluşucaktır. Eğer kas bu kadar önemli olsaydı kaslı doğardık, evrimsel olarak kaslarımız bu düzeyde gayet te yerinde fazla kas=oksijen+besin+fazladan atıktır, vücut asla fazladan bir yük istemez. Dünyada yaşıyan 7 milyar insandan hiç kimse ve gerçektende hiç kimse bu fotograftaki adama steroidsiz erişemez ister 10 ister 40 sene geçsin. Lütfen boş hedeflerle başlamayın bu işe eğer dogal olarak nereye gelebilirz diye düşünürseniz arayın google dan natural bodybuilding diye çıkan adamlara bir bakın işte onlar sınırdır. Bu arada son olarak kimse ama hiç kimse ozellikle bu isten para kazanan insanlar steroid kullandıgını soylemez hatta inkar eder inanmayın. Bigger Stronger Faster filmini izleyin,

NOT: Arnold 2 kez kullanmış gibi bi yorum vardı yukarıda arnold amerikada gh ı ilk kullanan adamlardandır. Steroidi ise eblebi gibi kullanmıştır. Buna ragmen dogru PCT lerle ilerliyen tıpla(yani zenginliğiyle) ve birazda sansı yaver giderek hala yaşamaktadır. Yukarıda söyledigim gibi yarışmalardan çekilene kadar asla ve asla steroid kullandıgını kabul etmemistir 1976 da 6. olympia sını alıp çekildiginde sadece definasyon donemlerinde kullandım demiştir. 1980 de tekrar donup olympia olduktan sonra ve tamamen bıraktıktan sonra surekli kullandıgını ve 16 yasında basladıgını itiraf etmistir. Hatta bir itirafında o zamanlar sentetik GH yokken morglara girip olu bebeklerden GH çaldıklarını soylemistir.

•  Steroid Neden Bu Kadar Önemli ?

ilaçsız yapılabilecek bir vucut sanırım 2 veya 3 yıldır yapıyor workout'U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1B9CEBC50 -- 13 Aralık 2013; 19:03:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majardoma

kilo ? 60 diyorum en fazla

• ayrıca steroid konusunda "ne olacak okumasınlar yeahh" diyenleri anlamıyorum
    yaşınız ufak degil ki arkadaş.hepiniz bililncli insanlarsınız

hangi aklı basında bb sitesine girerseniz girin steroid kısmı ziyaretcilere kapalıdır

bu bölümde bu tür konular konusulmazdı bir furyadır gidiyor steroid.

kullanan arkadaşlara saygım sonsuz fakat özendirmeye maal vermemek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

ayrıca steroid konusunda "ne olacak okumasınlar yeahh" diyenleri anlamıyorum
    yaşınız ufak degil ki arkadaş.hepiniz bililncli insanlarsınız

hangi aklı basında bb sitesine girerseniz girin steroid kısmı ziyaretcilere kapalıdır

bu bölümde bu tür konular konusulmazdı bir furyadır gidiyor steroid.

kullanan arkadaşlara saygım sonsuz fakat özendirmeye maal vermemek gerek.

Katılıyorum dostum, adamlar miligramları Dahi yazmış. Burada okuyup alacaksa, gidip zaten alsın kendi problemi diyorlar. Ne kadar sorumsuz oldu insanlar anlamak zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Majardoma

kilo ? 60 diyorum en fazla

Bende 60 kiloyum

Ama taekwondo ile ugraştıgım için böyle bir vucud var.Pekte güzel durmuyor kafam biraz büyük beden küçük olunca balon gibi gözüküyorum gögüsler bozuyor sanırım olayı :D düzgün beslenmeyle halletmeye çalışıyorum ama pekte ilerleme olmuyor

• Steroidle bende bir ara savaşa girmiştim. Eğer kazanmasaydım ilaçları , işin uzmanı , salonu , beslenmesi , kür planı vs hepsi hazırdı. Nereden döndüğümü siz düşünün
  • bilmeyenler için söyleyeyim arnold röportajında 20 yıl civarı steroid kullandığını söylüyordu.
  • quote:

Dopingle muhteşem vücut yapılabilir ama zararlı işte. Eminim zararsız yöntemleri çıkıyor ve çıkacak ama biz 10-15 yıl sonra anca ulaşırız.

Dopingsiz bu seviyeye protein tozu vb. ürünlerle en fazla 5 yılda gelirsiniz.

Ben gelemem 5 yılda :) bu işi çok profesyonel yapmak lazım.

En beğendiğim vücut. Boyum uzun olsa, bir de param olsa bende yaparım böyle vücut. En az bir apartman yaptıracak kadar para harcamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 17 Aralık 2013; 18:29:28 >

• Lwd kullanıcısına yanıt
    Vücut çok iyi, tek kusuru göğüslerin steroidin yan etkisinden dolayı kadın göğsü şekline yönelmiş olması. Örneğin Alexey Lesukov da çok daha bariz bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Vücut çok iyi, tek kusuru göğüslerin steroidin yan etkisinden dolayı kadın göğsü şekline yönelmiş olması. Örneğin Alexey Lesukov da çok daha bariz bu durum.

genetik faktörü hiçe saymamak gerek
    dünyada sadece iki kişi kullanmıyor steroid kadın gögsüne yönelik demek saçmalık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

genetik faktörü hiçe saymamak gerek
    dünyada sadece iki kişi kullanmıyor steroid kadın gögsüne yönelik demek saçmalık

Genetik faktörünü hesaba katmadığımı mı sanıyorsun ? Buyur, geçmişten günümüze değişimine bak bakalım genetikle alakası var mı ? Neyin saçmalık olduğu gayet açık bence...

Önceleri;

Sonraları;

• Executor06 kullanıcısına yanıt
    Bildiğin yüksek testodan jinekomasti .
    aşırı GH den hamile karnı

bunun steroidler yüzünden olmadığını görmeyen bıraksın bu işleri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: french press

Bildiğin yüksek testodan jinekomasti .
    aşırı GH den hamile karnı

bunun steroidler yüzünden olmadığını görmeyen bıraksın bu işleri

saçmalıgın daniskası

Jinekomasti nedir oluşma sebepleri nelerdir bunları bir araştır
    ardından o herifin göğüslerini bir kez daha incele sonra gel tartışalım
  • nasıl insanların packleri farklı türdeyse gögüsleri de aynı şekilde
    bu steroidleri sadece yukarıdaki arkadaşlar kullanmıyor
    eger kadın gögsü tanımlaması var ise tüm sporcularda olması gerekiyor

ben genetigi yüzünden böyle birşey oldugunu düşünüyorum

kaldı ki altıntıladıgım adamlar örnek verdigi adamın alakası yok.
    resmen corba etmiş konuyu
    kendi calıp kendi oynamış

googledan araştırarak bilmişlik taslamak bana sökmez
    kimse kendini mutlak dogru kabul etmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-005109EE3 -- 17 Aralık 2013; 19:45:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

bizim salonda var müsabık bi çocuk

herif komple sivilce

biz de mi sivilcelensek :)

hayatta işim olmaz bu işi sadece form tutmak ve güçlü kalmak için işim gereği.

takviyesiz ek gıdasız bu işin olmayacağına kanaati çok önceden getiren biri olarak. Hayvani vücüt yapanlarda bir hile olduğunu hep düşündüm zaten ayrıca gerekte yok.

Ama İnsanoğlusun doyumsuzsun herşeyde olduğu gibi.
  • Neden kullanmadığımı öğrenmek için araştırmalar yaparken bu konuya denk geldim. Çok büyük bir hortlama yapmıyorum. Yazılanlara rağmen hala streoid kullanmak isteyen varsa , ben akıl sağlığında problem oluduğunu düşünürüm. Hele birde sadece ve sadece etraftaki insanları etkilemek için kesinlikle kullanmayın. Allah size zaten bir genetik vermiş , sizde onun olabilceği en iyi hale getirmeye çalışın. Atıyorum genetiğiniz kol boyutunuzu 42-43 cm olarak sınırlandırmış veya daha az. Sizde o cm'e ulaşıp daha parçalı bir hale gelmeye çalışabilirsiniz veya daha güçlü biri olabilirsiniz. Ancak steroid ile ulaşabilceğiniz tek şey iticilik. Bir yıldır spor yapıyorum , bu halime bile itici diyen varken. Steroid kullanan insanlara neler derler. Tabi ki insanların yorumları çok önemli değil ancak , çok fazla düşünmeden böyle şeyler yapmayın.
  • şırıngayla alınanlardan türkiyede orjinalini bulmak mümkün mü acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat 3

şırıngayla alınanlardan türkiyede orjinalini bulmak mümkün mü acaba

mümkün :) türkiyede orjinal ürünleri satanlar var fakat kafaya koyup yapacaklar için deneyimli ve satışçı olarak söyleyeyim 1sene çalıştım vücudum daha gelişmiyor diye steroid almak çooooooooook mantıksız, ha yine size satmak isteriz ama azıcık sağlığınızı düşünün steroid alınca da beslenmenizi 2-3 kat arttırmanız gerekiyor.
    saç dökülmesine gelince: bir arkadaşım kullanıyormuş :p o hiç yaşamamış
    sivilce: bir arkadaşım diyor ki aşırı sivilcelenme olmadı ama vücut çok yağlandığı için az da olsa sivilcelenme var ve sürekli yıkanıyor imiş :D
    jinekomasti: ARKADAŞIM DİYOR ki, yağ oranım da küre girerken yüksek olmadığı için ve kür içinde yüksek androjen kullanmadığım için jinekomasti olmadı ve kür sonrası pct ile de bu sorun ortadan kalktı
    ve arkadaşım diyor ki :D sen emin ol arnold iki kere kür yapmıştır :D ben kaç kere küre girenleri tanıyorum iki kürle arnold olunmaz + küre girmekle de öyle olunacak diye birşey yok çoğu kişi steroidi boşuna alıyor.
    Hem beslenmiyor, hem yeteri ağırlıkta program yapmıyor ve dinlenmiyor sonuç: azıcık bir gelişme steroid kürü sonrası o kaslardan da çok birşey kalmıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.