Şimdi Ara

Steroid Neden Bu Kadar Önemli ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104
Cevap
2
Favori
15.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Hayırdır niyeti bozmuş gibisin

supplemente para bulamıyoz bırak steroidi

Doping daha ucuz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RebornTengu

Arkadaşlar daha bu sporla kısa bir süredir ilgileniyorum , 1. senemi doldurunca steroid kullanmayı düşünüyorum.Biliyorum pek önermezsiniz fakat zaten mutlu olduğum tek yer spor yaparken vucudumun geliştiğini görmek, onun dışında da pek mutlu olamıyorum zaten fakat neden bunu buraya yazdığı mı da bilmiyorum.Önerileriniz varsa düşünüp değerlendirmeye de hazırım.

1 kere kullanırm sonra yapmam diye düşünüyosan yapma. Sürekli yapıcaksan yap. Genetik sınırına gelmeden küre girersen. Kür dışındaki gelişmen normale göre daha yavaş olucaktır. Bunu bilerek gir bu işe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

quote:

Çok yanlış olduğunu biliyorum fakat nedense hayatım pek bi amacı yokmuş gibi hissettiğim için pek zararlarını takmıyorum fakat bu düşüncemin değişme imkanıda var tabi ki.Başlayacak olursam buraya bir konu açarım ve sizi bilgilendirmeye çalışırım

seni takip edeceğiz :)

ufak bir hap şeklinde alınan Steroid nedir acaba ? Elaman bunu kullandıktan sonra kolları vücüdü taş kesiliyordu.

İğneler yine bir nevi. Oral yolla steroid alıcağına direk böbreği karaciğeri aldır bağışla bir kaç insanı kurtarmış olursun organlarda boşa gitmemiş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

quote:

Çok yanlış olduğunu biliyorum fakat nedense hayatım pek bi amacı yokmuş gibi hissettiğim için pek zararlarını takmıyorum fakat bu düşüncemin değişme imkanıda var tabi ki.Başlayacak olursam buraya bir konu açarım ve sizi bilgilendirmeye çalışırım

seni takip edeceğiz :)

ufak bir hap şeklinde alınan Steroid nedir acaba ? Elaman bunu kullandıktan sonra kolları vücüdü taş kesiliyordu.

İğneler yine bir nevi. Oral yolla steroid alıcağına direk böbreği karaciğeri aldır bağışla bir kaç insanı kurtarmış olursun organlarda boşa gitmemiş olur.

Alıntıları Göster
    bu konuları açan arkadaşlardan allah razı olsun genç kardeşlerimizi bilgilendirme açısından iyi olmuş

• arkadaşlar bu gün afyonda bir spor salonuna gittim.arkadaşlarım gittiği için belki 1 ay sonra falan bende yazılırım düşüncesi ile.hoca milli sporcuymuş cana yakın tavırlarına dayanarak steroideihtiyaç duyuyormuydu vücudunuz bu kadar kas kütlesi ile dedim sonuçta bilmiyorum ve öyle sordum dalgacı bir tavırla olmazmı herşey var dedi.bende hadi ya dedim öyle demesine şaşırarak sonra ciddiye bindirdi ben milli sporcuyum beni tanıyomusun sen dedi hayır dedim steroid falan kullanmadım biz doping testine gireriz dedi kullanırsak orada çıkar dedi.bende moralim bozularak salondan ayrıldım.tatlı bir dil ile izah edebilirdi arkadaşımda resimdeki sizmisiniz diye sordu yok ikizim dedi ben böyle birşey görmedim.arkadaşlarım yazıldı herşeye rağmen ben tabiki yazılmadım paraları da hemen peşin aldı 10 tl nin hesabını yaptı sonrada arkadaşlara ego pompaladı polisle işiniz olur buraya gelirsiniz sokaktaki itle çakalla kapışırsınız buraya gelirsiniz bura sizin eviniz gibisinden.vücut geliştirmeden soğudum odamda dambıl var allahtan kolları bari hazır tutarım yaza kadar böyle çakallarla uğraşmaktansa.ha birde kick boks öğrenmek istiyorum dedim çok zarar görmeden öğrenemezmiyim dedi ağzın burnun kırılır dayak yiye yiye öğrenirsin kendini savunmayı dedi sonuçta ağzım burnum kırılır eyvallahta bu işin tekniğini ağzı burnu indirerek mi öğretiyor herkes acaba kim yazılır o zaman başka bu tür salonlara

• quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

arkadaşlar bu gün afyonda bir spor salonuna gittim.arkadaşlarım gittiği için belki 1 ay sonra falan bende yazılırım düşüncesi ile.hoca milli sporcuymuş cana yakın tavırlarına dayanarak steroideihtiyaç duyuyormuydu vücudunuz bu kadar kas kütlesi ile dedim sonuçta bilmiyorum ve öyle sordum dalgacı bir tavırla olmazmı herşey var dedi.bende hadi ya dedim öyle demesine şaşırarak sonra ciddiye bindirdi ben milli sporcuyum beni tanıyomusun sen dedi hayır dedim steroid falan kullanmadım biz doping testine gireriz dedi kullanırsak orada çıkar dedi.bende moralim bozularak salondan ayrıldım.tatlı bir dil ile izah edebilirdi arkadaşımda resimdeki sizmisiniz diye sordu yok ikizim dedi ben böyle birşey görmedim.arkadaşlarım yazıldı herşeye rağmen ben tabiki yazılmadım paraları da hemen peşin aldı 10 tl nin hesabını yaptı sonrada arkadaşlara ego pompaladı polisle işiniz olur buraya gelirsiniz sokaktaki itle çakalla kapışırsınız buraya gelirsiniz bura sizin eviniz gibisinden.vücut geliştirmeden soğudum odamda dambıl var allahtan kolları bari hazır tutarım yaza kadar böyle çakallarla uğraşmaktansa.ha birde kick boks öğrenmek istiyorum dedim çok zarar görmeden öğrenemezmiyim dedi ağzın burnun kırılır dayak yiye yiye öğrenirsin kendini savunmayı dedi sonuçta ağzım burnum kırılır eyvallahta bu işin tekniğini ağzı burnu indirerek mi öğretiyor herkes acaba kim yazılır o zaman başka bu tür salonlara

Kime nolmuş. Üstün körü bi bakmaya kalkıştım. Beynim sulandı gece gece. Steroidler polisler ağzı kırılan kickboksçular 10 liralar milli sporcular. Neler yaşadın arkadaş sen. Hangover 4 misali

• quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

arkadaşlar bu gün afyonda bir spor salonuna gittim.arkadaşlarım gittiği için belki 1 ay sonra falan bende yazılırım düşüncesi ile.hoca milli sporcuymuş cana yakın tavırlarına dayanarak steroideihtiyaç duyuyormuydu vücudunuz bu kadar kas kütlesi ile dedim sonuçta bilmiyorum ve öyle sordum dalgacı bir tavırla olmazmı herşey var dedi.bende hadi ya dedim öyle demesine şaşırarak sonra ciddiye bindirdi ben milli sporcuyum beni tanıyomusun sen dedi hayır dedim steroid falan kullanmadım biz doping testine gireriz dedi kullanırsak orada çıkar dedi.bende moralim bozularak salondan ayrıldım.tatlı bir dil ile izah edebilirdi arkadaşımda resimdeki sizmisiniz diye sordu yok ikizim dedi ben böyle birşey görmedim.arkadaşlarım yazıldı herşeye rağmen ben tabiki yazılmadım paraları da hemen peşin aldı 10 tl nin hesabını yaptı sonrada arkadaşlara ego pompaladı polisle işiniz olur buraya gelirsiniz sokaktaki itle çakalla kapışırsınız buraya gelirsiniz bura sizin eviniz gibisinden.vücut geliştirmeden soğudum odamda dambıl var allahtan kolları bari hazır tutarım yaza kadar böyle çakallarla uğraşmaktansa.ha birde kick boks öğrenmek istiyorum dedim çok zarar görmeden öğrenemezmiyim dedi ağzın burnun kırılır dayak yiye yiye öğrenirsin kendini savunmayı dedi sonuçta ağzım burnum kırılır eyvallahta bu işin tekniğini ağzı burnu indirerek mi öğretiyor herkes acaba kim yazılır o zaman başka bu tür salonlara

Kime nolmuş. Üstün körü bi bakmaya kalkıştım. Beynim sulandı gece gece. Steroidler polisler ağzı kırılan kickboksçular 10 liralar milli sporcular. Neler yaşadın arkadaş sen. Hangover 4 misali

Odasında dumbell varmıştı zaten, hiç gerek yokmuştu böyle atraksiyonlara...

• quote:

Orijinalden alıntı: SemihCebraiL

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat 3

şırıngayla alınanlardan türkiyede orjinalini bulmak mümkün mü acaba

mümkün :) türkiyede orjinal ürünleri satanlar var fakat kafaya koyup yapacaklar için deneyimli ve satışçı olarak söyleyeyim 1sene çalıştım vücudum daha gelişmiyor diye steroid almak çooooooooook mantıksız, ha yine size satmak isteriz ama azıcık sağlığınızı düşünün steroid alınca da beslenmenizi 2-3 kat arttırmanız gerekiyor.
    saç dökülmesine gelince: bir arkadaşım kullanıyormuş :p o hiç yaşamamış
    sivilce: bir arkadaşım diyor ki aşırı sivilcelenme olmadı ama vücut çok yağlandığı için az da olsa sivilcelenme var ve sürekli yıkanıyor imiş :D
    jinekomasti: ARKADAŞIM DİYOR ki, yağ oranım da küre girerken yüksek olmadığı için ve kür içinde yüksek androjen kullanmadığım için jinekomasti olmadı ve kür sonrası pct ile de bu sorun ortadan kalktı
    ve arkadaşım diyor ki :D sen emin ol arnold iki kere kür yapmıştır :D ben kaç kere küre girenleri tanıyorum iki kürle arnold olunmaz + küre girmekle de öyle olunacak diye birşey yok çoğu kişi steroidi boşuna alıyor.
    Hem beslenmiyor, hem yeteri ağırlıkta program yapmıyor ve dinlenmiyor sonuç: azıcık bir gelişme steroid kürü sonrası o kaslardan da çok birşey kalmıyor

Alıntıları Göster
    belgesel vardı youtube araıp görebilirsiniz çok zararlı oldugu soylenıyor hem tembel insan işi deniliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

belgesel vardı youtube araıp görebilirsiniz çok zararlı oldugu soylenıyor hem tembel insan işi deniliyor

Alıntıları Göster
    yarışmalara katılmayacaksanız gerek yok bence 8 kez şampiyon olan ronnie colemanın göbeğine bi bakın nasıl duruyor bu aralarda hasta olmuş adam o kadar kullanmışki vücudunuzun gelebildiği belli bir büyüme kapasitesi var 10 yıl geçsede maksimum seviyesine ulaşır kalır öyle sonrası daha fazla kasmak istiyorsanız steroid lazım illa kullancam diyenler

http://www.anabolizan.com/anabol-danabol-dianabol-methandienone

bununla başlayabilirler tabi herkes gibi bende tavsiye etmem protein-kreatin-bcaa-glutamin-tribuluss-nox vb uzar gider en azından sağlıklı kür yapın

• Lentus kullanıcısına yanıt
    sakin ol sakin.
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    hocam bu dediklerin bin tl tutarmı yav çok pahalılanmış bu proteinler özellikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliss

yarışmalara katılmayacaksanız gerek yok bence 8 kez şampiyon olan ronnie colemanın göbeğine bi bakın nasıl duruyor bu aralarda hasta olmuş adam o kadar kullanmışki vücudunuzun gelebildiği belli bir büyüme kapasitesi var 10 yıl geçsede maksimum seviyesine ulaşır kalır öyle sonrası daha fazla kasmak istiyorsanız steroid lazım illa kullancam diyenler

bununla başlayabilirler tabi herkes gibi bende tavsiye etmem protein-kreatin-bcaa-glutamin-tribuluss-nox vb uzar gider en azından sağlıklı kür yapın

Bilmediğin konularda tavsiye verme kardeşim. Gelmiş sanki en zararsız steroidi öneriyor gibi oral steroid öneriyorsun. Orallar çok daha dikkatli kullanılmalıdır. Detaya girmycem, boşver bu konuları diyorum sadece.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aliss

Bilmediğin konularda tavsiye verme kardeşim. Gelmiş sanki en zararsız steroidi öneriyor gibi oral steroid öneriyorsun. Orallar çok daha dikkatli kullanılmalıdır. Detaya girmycem, boşver bu konuları diyorum sadece.

:) isteyen alır isteyen almaz senide ilgilendirmez benide gerekli açıklamalar var zaten sitede

• quote:

hocam bu dediklerin bin tl tutarmı yav çok pahalılanmış bu proteinler özellikle

hocam linkleri buraya yazıyorum başka sitelerdende alabilirsin tabi alacaksan spor geçmişine göre ürünleri kesinleştiririz benim kullandıklarım bunlar

http://www.supplementler.com/urun/qnt-metapure-whey-protein-2000-gr-609

http://www.supplementler.com/urun/universal-amino-3001-160-tablet-413

http://www.supplementler.com/urun/universal-glutamine-300-gr-416

http://www.supplementler.com/urun/bsn-noxplode-20-1080-gr-527

• Bu konuda en net ve bilimsel cevabı almak isteyen şu videoyu izler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just4techno -- 11 Mart 2015; 10:15:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

Bu konuda en net ve bilimsel cevabı almak isteyen şu videoyu izler.
    steroidler ne toplumda gösterildiği gibi katil ne de kullananların söylediği gibi masum .derğerli arkadaşlar öncelikle streoidlerin ne amaçla yapıldığından bahsedeyim:Steroidler gelişimi yavaş olan yahut genetik bir hastalığı olan kişilerin gelişimine yardımcı olsun diye icat edilmiş anabolizanlardır yani ilaçtır dolayısıyla usulünce kullanırsan ps düzgün yaparsan haftada içtiğin bir bira kadar zararı olur ama malasef ülkemizde her kür yazan kafasına göre yazdığı için kimse check up yapmadığı için sonuçları bazen öldürücü olabiliyor kullanım hatasından burda streoidi teşfik etmiyorum sadece her zaman doğruları bilin .(tavsiye yine de kullanmayın %1 lik risk bile için kullanılmaz)

• aliss A kullanıcısına yanıt
    Canım, tatlım bak burası mesaj yazarken birkaç kerr düşünmen gereken birşey çünkü. 12 yaşındaki çocukta, 20 yaşındaki adam da, yazlıkçısı da merak ettiği için buraya bakıyor. Düşün çocuk hırs yapmış parası da var direk saldırıyor bu ilaçlara. Mesuliyet kabul edebilecek misin? Sana tavsiyem mesajını düzenlemen. Millet iki para kazanacak diye millet canından olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemihCebraiL

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat 3

şırıngayla alınanlardan türkiyede orjinalini bulmak mümkün mü acaba

mümkün :) türkiyede orjinal ürünleri satanlar var fakat kafaya koyup yapacaklar için deneyimli ve satışçı olarak söyleyeyim 1sene çalıştım vücudum daha gelişmiyor diye steroid almak çooooooooook mantıksız, ha yine size satmak isteriz ama azıcık sağlığınızı düşünün steroid alınca da beslenmenizi 2-3 kat arttırmanız gerekiyor.
    saç dökülmesine gelince: bir arkadaşım kullanıyormuş :p o hiç yaşamamış
    sivilce: bir arkadaşım diyor ki aşırı sivilcelenme olmadı ama vücut çok yağlandığı için az da olsa sivilcelenme var ve sürekli yıkanıyor imiş :D
    jinekomasti: ARKADAŞIM DİYOR ki, yağ oranım da küre girerken yüksek olmadığı için ve kür içinde yüksek androjen kullanmadığım için jinekomasti olmadı ve kür sonrası pct ile de bu sorun ortadan kalktı
    ve arkadaşım diyor ki :D sen emin ol arnold iki kere kür yapmıştır :D ben kaç kere küre girenleri tanıyorum iki kürle arnold olunmaz + küre girmekle de öyle olunacak diye birşey yok çoğu kişi steroidi boşuna alıyor.
    Hem beslenmiyor, hem yeteri ağırlıkta program yapmıyor ve dinlenmiyor sonuç: azıcık bir gelişme steroid kürü sonrası o kaslardan da çok birşey kalmıyor

Alıntıları Göster
    Peter Parker'ı nasıl bir kimyasal örümcek soktu ve ertesi güne mükemmel bir şekilde uyandı hızlı, güçlü vs. şeklinde. Bu da o şekil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheitani

Peter Parker'ı nasıl bir kimyasal örümcek soktu ve ertesi güne mükemmel bir şekilde uyandı hızlı, güçlü vs. şeklinde. Bu da o şekil.

edit: merak ettim; steroidlerin bu kadar mucizevi olduğunu düşünüyorsan neden kullanmıyorsun ? Direk neden kullanmıyorsun diyorum çünkü kullanmadığın çok bariz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor06 -- 12 Mart 2015; 11:53:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sheitani

edit: merak ettim; steroidlerin bu kadar mucizevi olduğunu düşünüyorsan neden kullanmıyorsun ? Direk neden kullanmıyorsun diyorum çünkü kullanmadığın çok bariz :)

Alıntıları Göster
    hepsini okudum ve güldüm resmen yorumlara bilenleri mesajlardan anlaşılıyor.

Bende şimdi ayın 20sinde bu küre giricem :)

clenbuterol
    wistrol
    strombafort

4 haftalık çıtır bir kür

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.