Şimdi Ara

Steroid Neden Bu Kadar Önemli ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
15.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steroid kullananların 90%ı sırf tembelliklerinden steroid kullanıyor.

Genetik potansiyeline ulaşmış ya da ulaşmak üzere olanların kullanmasında bir sakınca görmüyorum fakat daha zar zor 70-80 kilo bench yapan insanların steroid kullandıklarını duyunca gülmeden edemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

Bu konuda en net ve bilimsel cevabı almak isteyen şu videoyu izler.

video için teşekkürler. 1 saatimi
  • babam epliepsi hastası.ona da steroid veriyorlar.şimdi babam kas mı geliştirmiş oluyor?lütfen bu akdar basitçe yaklaşmayalım.kısa sürede hacim isteyenler günlük 3 litre serum alsınlar,ilaç enjektere edilmeiş.bu şekilde vücut su ttuar ve hacimlenirsiniz.ancak genç olduğunuz için kısa sürede bu suyu atacaksınız ve yine sönceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Atatürk

Steroid kullananların 90%ı sırf tembelliklerinden steroid kullanıyor.

Genetik potansiyeline ulaşmış ya da ulaşmak üzere olanların kullanmasında bir sakınca görmüyorum fakat daha zar zor 70-80 kilo bench yapan insanların steroid kullandıklarını duyunca gülmeden edemiyorum.

Yanlış düşünuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Baban spor yapsa kasa dönüşür yapmazsa enerji ve kg alimi yapar günde 3 kg serum mu bu yorumundan saglik konusunda bilgiz oldunun kanisina vardim her gün 3 kg serum damar büyümesi damar tikanmasi vb bi sürü sorun yaratir vucut söner diyosun bende girdim steroid kürüne ve vucudumda sönmedi sporu birakmadigim icin bilip bilmeden yorum yapmayin lûtfen not: imkani olan varsa steroid yerine peptid kürüne girsin bence

• kardeş yanlış anlama da bana bilsiz diyorsun gitmiş sıvıların ölçüsünü kg ile alıyorsun.ayrıca babmın spor vb yaptığını söylemedim.epilepsi hastası deidm.veridkleir ilaçalrda steroid var,ayn şekilde sanırım astım hastalarının ilaçlarında da steroid var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

kardeş yanlış anlama da bana bilsiz diyorsun gitmiş sıvıların ölçüsünü kg ile alıyorsun.ayrıca babmın spor vb yaptığını söylemedim.epilepsi hastası deidm.veridkleir ilaçalrda steroid var,ayn şekilde sanırım astım hastalarının ilaçlarında da steroid var.

3 kg 3 litre ne farkederki bu ilaci genelde rehabilitasyon merkezlerinde ve agir ameliyatlara gircek insanlara verirler beni yanlıs anlama ama bizim türkiye insanimiz spor konusunda biraz cahil protein tozuna bile öcü gözûyle bakiyolar ben 10 ay protein tozu ve steroid almadan spor yapmtim toplamda 4 kg alabildim neden diceksin bu kadar az kg aldin kardesim ülkedeki bütün meyve sebze yicekler hormonlu ve trans yag iceriyor bu yüzden protein tozu olmadan hacim yapmak ve ilerlemek cok zor

• 3 kg 3 litre ne farkederki

iyi hadi öyle olsun.ancak hacimlenme konusuna pek katılmıyorum zira kişiden kişiye değişen bir durum.bi yakalayabilsem iş yeirnde iri yarı bi abimiz var.spor vb yapıyor musun deidm,çok kazma salladım diye cevap verdi.amelelik yapmış baya.kollar artık patlayacak durumda.hiç küre vb girdiğini düşünmüyorum.bildiğin köy adamı .45 cmye yakın kolları var.öte yandan bu tozlar doğal yolla mevcut değil.işlemelrden geçerek bu hale geliyorlar.pek masum değiller.bak ben 85 kg ile başladım.yağ doluydum.77 kgye kadar indim.sonra önlemez bi yükselişle 91 kg oldum,az nce ölçmüştüm.saf kas kütlesi almadım atbiki ancak eski halime göre daha iyi görünüyor diğer insanlara göre çok farklıydım.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Protein tozu peynir altı suyundan yapilir ictigimiz agri kesiciden daha az zarari var emin ol eski insanlarda hacim olabilir çünkü hormon ülkemize gireli 10 yıl olmak üzere yeni genclere bakiyomusun hic 10 tanesinden 8 i iskelet tamam illaki protein tozu almadan hacim vucut yapcam diyorsan oda olur haftada 3 gün kırmizi et yicen o zaman etin kg fiyatindan haberin vardir heralde ve protein tozunun sana vercegi hacimi normal yoldan 3 kat daha gec alirsin

• tozlaştırıcı,karıştırıcı,topaklanmayı önleyici bi ton ek madde var gıda sektöründe.bahsettiğim kişi yaşlı değil,eski toprak diyemeyiz.ben 30 yaşımdayım oda akranım.sen toza takılmışsın gibi geliyor bana.
  • quote:

tozlaştırıcı,karıştırıcı,topaklanmayı önleyici bi ton ek madde var gıda sektöründe.bahsettiğim kişi yaşlı değil,eski toprak diyemeyiz.ben 30 yaşımdayım oda akranım.sen toza takılmışsın gibi geliyor bana.

Ben protein tozsuz vucut yapilmaz demiyom yapilir ama gec olur ben toz kullanma kanisindayim herkesin düşüncesine saygi duyarim

• quote:

tozlaştırıcı,karıştırıcı,topaklanmayı önleyici bi ton ek madde var gıda sektöründe.bahsettiğim kişi yaşlı değil,eski toprak diyemeyiz.ben 30 yaşımdayım oda akranım.sen toza takılmışsın gibi geliyor bana.

Ben protein tozsuz vucut yapilmaz demiyom yapilir ama gec olur ben toz kullanma kanisindayim herkesin düşüncesine saygi duyarim

• bi örnek geldi aklıma.halamın oğlu askeri okula girdikten sonra vücut yaptı ve baya mankenler gibi,oakdar az yağlı değil tabi, oldu.askeri okula toz sokabileceni sanmıyorum ,zaten kendisi de toz kullanmadığını söyledi.dediğim gibi olay büyük ölçüde yapıyla alakalı.ben 21 yaşında askere gittim ve 55 kg idim.acemilikte 70 kg oldum,usta birliğinde sefillikten 50 ye düştüm.yaş ilerlemesiyle kilo aldım,daha çok yağ oalrak sonra spora başladım.şuan bakıyorum da otomaitkman göbeğe dönüyor vücut.diyete aşırı dikkat etmek gerekli ,ki bende o disiplin yok,hacimleneyim yada göbek yapmamyayım.
  • steroidleri şöyle düşünebilirsin oyun oynarken hile yapmak doğru kullanırsa faydası yanlış kullanılırsa zararını görürsün örnek olarak boldenon kısa sürede Kaliteli kas yapar ama sen dersenki ben türküm bana bişey olmaz yüksek doz ve 4-5 ay devamlı kullanım sonra ciddi yan etkilirini görürsün karciğerde sorun çıkar yani birde sağdan soldan almayın bunu piyasadaki çoğu steroid ya sahte yada çin malı.

al burdan bak nedir ne iş yararlar diye
    http://www.steroidansiklopedisi.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastpavel -- 16 Nisan 2017; 12:15:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

arkadaşlar bu gün afyonda bir spor salonuna gittim.arkadaşlarım gittiği için belki 1 ay sonra falan bende yazılırım düşüncesi ile.hoca milli sporcuymuş cana yakın tavırlarına dayanarak steroideihtiyaç duyuyormuydu vücudunuz bu kadar kas kütlesi ile dedim sonuçta bilmiyorum ve öyle sordum dalgacı bir tavırla olmazmı herşey var dedi.bende hadi ya dedim öyle demesine şaşırarak sonra ciddiye bindirdi ben milli sporcuyum beni tanıyomusun sen dedi hayır dedim steroid falan kullanmadım biz doping testine gireriz dedi kullanırsak orada çıkar dedi.bende moralim bozularak salondan ayrıldım.tatlı bir dil ile izah edebilirdi arkadaşımda resimdeki sizmisiniz diye sordu yok ikizim dedi ben böyle birşey görmedim.arkadaşlarım yazıldı herşeye rağmen ben tabiki yazılmadım paraları da hemen peşin aldı 10 tl nin hesabını yaptı sonrada arkadaşlara ego pompaladı polisle işiniz olur buraya gelirsiniz sokaktaki itle çakalla kapışırsınız buraya gelirsiniz bura sizin eviniz gibisinden.vücut geliştirmeden soğudum odamda dambıl var allahtan kolları bari hazır tutarım yaza kadar böyle çakallarla uğraşmaktansa.ha birde kick boks öğrenmek istiyorum dedim çok zarar görmeden öğrenemezmiyim dedi ağzın burnun kırılır dayak yiye yiye öğrenirsin kendini savunmayı dedi sonuçta ağzım burnum kırılır eyvallahta bu işin tekniğini ağzı burnu indirerek mi öğretiyor herkes acaba kim yazılır o zaman başka bu tür salonlara

Bahsettiğin spor salonu afjim mi ?

• deli saçması dozlara çıkmadan, bilinçli ve bilgili kullanımda aas'lerin diğer ilaçlardan daha fazla zararlı olduklarını düşünmüyorum.
  • quote:

bi örnek geldi aklıma.halamın oğlu askeri okula girdikten sonra vücut yaptı ve baya mankenler gibi,oakdar az yağlı değil tabi, oldu.askeri okula toz sokabileceni sanmıyorum ,zaten kendisi de toz kullanmadığını söyledi.dediğim gibi olay büyük ölçüde yapıyla alakalı.ben 21 yaşında askere gittim ve 55 kg idim.acemilikte 70 kg oldum,usta birliğinde sefillikten 50 ye düştüm.yaş ilerlemesiyle kilo aldım,daha çok yağ oalrak sonra spora başladım.şuan bakıyorum da otomaitkman göbeğe dönüyor vücut.diyete aşırı dikkat etmek gerekli ,ki bende o disiplin yok,hacimleneyim yada göbek yapmamyayım.

Hocam askerlikten korkuttunuz 70 kgden 50ye düşmek ne

• AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    şafak yetmeyince aç kalıyor insan işte.
  • ben askere 120 kg gittim 5 senelik body geçmişimle 15 ay sonra 79 kilo döndüm.

antrenmanı uykuyu geçtim yemek düzenim tamamen yokoldu. hep aç gezdim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 10 Nisan 2017; 17:24:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

ben askere 120 kg gittim 5 senelik body geçmişimle 15 ay sonra 79 kilo döndüm.

antrenmanı uykuyu geçtim yemek düzenim tamamen yokoldu. hep aç gezdim :)

Yalnız 120kg'da pek öyle sporcu kilosu değil hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.