Şimdi Ara

Station Wagon Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
29.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Çok yakın bir arkadaşım araba satın almayı düşünüyor bu aralar. Kendisi bilgisayar kullanıcısı olmadığından pek araştırma yapamıyor. O yüzden mağdur olmamak için benden tavsiye istedi. Bende bur da sizlere sormak istedim.

Ne tür bir araba istiyorsun kriterlerin nedir? Diye sordum

Kendisi her yaz ayında 1400 km şehir dışına yolculuk yapan birisi. Kendi arabası olmadığı için iş yerinin arabasını kullanıyor.
    Şehir içinde en fazla aylık 200 km yol kat eder.

Özellikle parçası bol
    Yakıtı az
    Birde bagaj büyük olsun istiyor. Bagaj kapağının komple açılanları var station wagon araçlardan kastediyor istediği araç bu büyük ihtimalle.
    Yükleme yapmak kolay olması açısından sanırım.

Bütçesini sorduğumda 20.000 ile 30.000 TL arası olabilir diyor.

İyi veya kötü olumlu veyahut olumsuz her türlü yoruma görüşe açık bir konu. Lütfen yardımcı olunuz. Görüşünü belirten herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galatasaraylı1989 -- 28 Nisan 2012; 13:34:26 >

• clio grand tour olabilir mi. 1.5 dci otantik veya 1.5 dci extreme gibi paketleri bulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

clio grand tour olabilir mi. 1.5 dci otantik veya 1.5 dci extreme gibi paketleri bulabilir.

Yorumun için teşekkürler.
    Önerilerinizi bekliyorum
  • Logan mcv olabilir.
  • 2006-2011 arasi bir megan 2 statin wagon privilaj bakmalarini oneririm. kolay kolay sikinti cikartmaz. 1.5 dizek motir. Bir depo ile sakin kullanimda sehir sdisi 1100 km garantisu var.
    Privijage ler en konforlusudur. birde panaromik olursa tadindan yenmez.
    Zamanjnda 2006 midelini kullandim. Bugun imkanjm ilsa yine aynisindan alirim ama sanruflu alirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

2006-2011 arasi bir megan 2 statin wagon privilaj bakmalarini oneririm. kolay kolay sikinti cikartmaz. 1.5 dizek motir. Bir depo ile sakin kullanimda sehir sdisi 1100 km garantisu var.
    Privijage ler en konforlusudur. birde panaromik olursa tadindan yenmez.
    Zamanjnda 2006 midelini kullandim. Bugun imkanjm ilsa yine aynisindan alirim ama sanruflu alirim :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-kacmaz-firsat-2010-kia-ceed-1-6-dizel-28-900tl-83619621/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sifirdan-farksiz-i30-sw-dizel-otomatik-12-binde-piril-piril-78889122/detay

Ama yakıt fazla sorun etmezse kullanım tadı, konfor ve performans olarak tavsiye edebileceğim tek araç;

Yaklaşık 4 yıl kullandım bu aracı. Her şeyini bilirim. Ş.içi 8.5-10 lt arası yakar, ş.dışı 5 lt yakar(90 sabit). Arkadaşınız da ş.dışı kullanacağından genellikle bu aracı tercih edebilir. 4 ileri tam otomatik şanzıman var araçta. 120 gibi hızlarda 4. viteste rölanti devrine yakın gider, 160-170 gibi hızlarda 6.5 lt yakıt tüketir 100 kmde. En iyisi de araç ağır, suv/mpv arasında olduğundan konforu ve sürüş zevki gayet iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-kacmaz-firsat-2010-kia-ceed-1-6-dizel-28-900tl-83619621/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sifirdan-farksiz-i30-sw-dizel-otomatik-12-binde-piril-piril-78889122/detay

Ama yakıt fazla sorun etmezse kullanım tadı, konfor ve performans olarak tavsiye edebileceğim tek araç;

Yaklaşık 4 yıl kullandım bu aracı. Her şeyini bilirim. Ş.içi 8.5-10 lt arası yakar, ş.dışı 5 lt yakar(90 sabit). Arkadaşınız da ş.dışı kullanacağından genellikle bu aracı tercih edebilir. 4 ileri tam otomatik şanzıman var araçta. 120 gibi hızlarda 4. viteste rölanti devrine yakın gider, 160-170 gibi hızlarda 6.5 lt yakıt tüketir 100 kmde. En iyisi de araç ağır, suv/mpv arasında olduğundan konforu ve sürüş zevki gayet iyidir.

Alıntıları Göster
    Megan 2
    2006+ Focus
    Kia Ceed bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Megan 2
    2006+ Focus
    Kia Ceed bakabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Benim tavsiyemde megan 2 yada focus 2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznk40

Benim tavsiyemde megan 2 yada focus 2.

Alıntıları Göster
    Teşekkür Ederim.Önerdiğiniz arabalar için yorum yazan bütün forum arkadaşlarıma.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-tertemiz-sorunsuz-masrafsiz-84033703/detay
    Bu arabaya iyi diyebilirmiyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: transformers4

Teşekkür Ederim.Önerdiğiniz arabalar için yorum yazan bütün forum arkadaşlarıma.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-tertemiz-sorunsuz-masrafsiz-84033703/detay

Scenic donanımıyla,konforuyla,genişliği ile çok güzel bir araçtır.Pişman olacağı bir tercih olmaz tam bir aile arabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: galatasaraylı1989

Alıntıları Göster
    Scenic de aile aracı olarak iyi bir tercih olacaktır.Otomatikse biraz düşünürüm,kronik sorunları varmıdır,bunları araştırın.Bunun dışında temiz gibi duruyor zaten.

Aynı şekilde diğer alternatif focus c-max da olabilir,bunlarada bakmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oznk40

Scenic de aile aracı olarak iyi bir tercih olacaktır.Otomatikse biraz düşünürüm,kronik sorunları varmıdır,bunları araştırın.Bunun dışında temiz gibi duruyor zaten.

Aynı şekilde diğer alternatif focus c-max da olabilir,bunlarada bakmanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    KİA CEED ' İ SONUNA KADR TAVSİYE EDEİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR.SEMİH.TR

KİA CEED ' İ SONUNA KADR TAVSİYE EDEİYORUM

Alıntıları Göster
    Arkadaşlarım bendeniz kişisel olarak sizlere gönülden yürekten teşekkür ediyorum.Yazdıklarınızı değerlendirip dünüşüp üzerinde araştırmalar yapıyoruz.Arkaşımda çok memnun bu durumdan.
    Faydali bilgileriniz için tekrar saolun.Önerilere tavsiyelere sonuna kadar açık bir konudur.Tüm araç sahibleri arkadaşlarıma kazasız belasız yolcuklar yaparak, güle güle kullanmaları diliyorum.
    megana 2
    Kia Ceed
    scenic
    clio grand tour
    logan hepsini inceliyoruz.Birinde mutlaka karar kılacağız.

sağolun değerli görüşleriniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galatasaraylı1989 -- 28 Nisan 2012; 22:25:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: galatasaraylı1989

Arkadaşlarım bendeniz kişisel olarak sizlere gönülden yürekten teşekkür ediyorum.Yazdıklarınızı değerlendirip dünüşüp üzerinde araştırmalar yapıyoruz.Arkaşımda çok memnun bu durumdan.
    Faydali bilgileriniz için tekrar saolun.Önerilere tavsiyelere sonuna kadar açık bir konudur.Tüm araç sahibleri arkadaşlarıma kazasız belasız yolcuklar yaparak, güle güle kullanmaları diliyorum.
    megana 2
    Kia Ceed
    scenic
    clio grand tour
    logan hepsini inceliyoruz.Birinde mutlaka karar kılacağız.

sağolun değerli görüşleriniz için.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ford c-max, scenic arasında kararsız kaldım kararsız kaldık.Forumda araştırma yaptım c-max öneren daha çok, motor daha seri olduğunu yol tutuşunun daha iyi olduğu söyleniyor.Scenic daha konforlu geniş iç hacimli işçilik kalitesinin iyi olduğu söyleniyor motor seri değil diyorlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_4679822/mpage_3/key_/tm.htm
    Video da incelemesi yapılıyor rusça ama bir şey anlamıyoruz.
    http://www.youtube.com/watch?v=SZa0-znDQb4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galatasaraylı1989 -- 29 Nisan 2012; 18:03:44 >

• Megane 2 tavsıye ederım
    Yakıtı guzeldır konforludur ıkıncı elıde hareketlıdır ıstedgınız zaman satabılırsınız
    Dusuk kmlı bır megane 2 bulursanız tadından yenmez dıyebılırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delgado

Megane 2 tavsıye ederım
    Yakıtı guzeldır konforludur ıkıncı elıde hareketlıdır ıstedgınız zaman satabılırsınız
    Dusuk kmlı bır megane 2 bulursanız tadından yenmez dıyebılırım :)
    ben de epeyden beri yaptığım araştırmalar sonucunda Grand Tour Extreme Edition siparişini verdim. Muhtemelen hafta sonuna doğru gelecek.en büyük ihtiyaç geniş bagaj olduğu için bu modelde karar kıldım. İnşallah tercihimde pişman olmam
  • www.itusozluk.com/image/tofas-kartal_65398.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55tmorrow

www.itusozluk.com/image/tofas-kartal_65398.jpg

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

ben de epeyden beri yaptığım araştırmalar sonucunda Grand Tour Extreme Edition siparişini verdim. Muhtemelen hafta sonuna doğru gelecek.en büyük ihtiyaç geniş bagaj olduğu için bu modelde karar kıldım. İnşallah tercihimde pişman olmam

Güzel araç.Artı eksi yanlarını paylaşın mutlaka.Grand Tour Extreme Edition hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transformers4

quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

Güzel araç.Artı eksi yanlarını paylaşın mutlaka.Grand Tour Extreme Edition hayırlı olsun.

çok teşekürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.