Teğmen
12 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ozaprin, gyrex, dekapin,
Ozaprin 20 mg Film Tablet,depakin 500 chrone tablet iştahsızlık yapar mı?
dıyarbakırda terörüstler bir askeri şehit etmiş
merhaba bayramdan sonra 50 cc b ehliyeti ile kullanılabililen 50 cc motoron allergo satın almak istiyorum.sahibine sorduğuma göre 4 litre yakıt deposu ve benzinliymiş.bizim burda yokuş var.o yokuşu beni 96 kg mım çıkartırmı 30 km/h hızla çıkarabilir mi yoksa motor 5 km/h o yokuşta görmezmi.bu motoru almak pişmanlıkmıdır.net cevap verirseniz memnun olucam.
Berberin kullandığı tıraş makinesi nerede bulunur?
Bu tarihte sabah ezanı saat kaçta okunmuştur.Nasıl bulabilirim.Yardımcı olun.(06 haziran 1990) Yer:Sinop
Evet.Başlıktan da anlaşıldığı gibi neden işsiz kaldığınızı sebepleriyle yazabilirsiniz.
1.Yaşınızı
2.Nasıl geçindiğinizi
3.Neden işsiz kaldığınızı yazın.
s.a
125.000 ile 145.000 arası düşük kilometreli cc 1700 geçmecek 170 bg civarinda benzinli hangi modelini tavsiye edersiniz.

Sizin önerileriniz nelerdir?
w211 2005 modelde isofix,immobilizer var mı?
Bakın kalbini kırdığım olduysa özür dilerim.
Tamam arkadaşlar haklısınız.Lütfen artık şu konuya cevap yazmayın.birilerinin kalbini kırmak hiç istemiyorum.
ARKADAŞLAR ben bu koç burcu bilgi işlem müdürü ile ASLAN BURCU o çocuğu öldürecektim askere gitmeden önce.Anne babama acıdım.Ben cezaevine girmem onları üzer.Bu şe..sizler bitmez.Size tavsiyem KOÇ BURCU ADLAN burcu çocuk yapmayın.ben vazgeçip askere gittim.

Arkadaşlar vakit geçsin diye yazdım.OKUMASINIZDA olur.Yalnız bu koç burcu olan müdür, insanları birbirine düşman ediyor.köle yapmak istiyor.Aslan burcu olan çocuk FİRAVUN gibi bir şey.kendine secde ettirmek istiyor.en hakiki ateist yanında dindar kalır.Siz kötülükte o çocuğun yanında EVLİYA kalırsınız.Ben böyle insanları tanıdım hayatımda

Merhaba.Bu forumda ki çoğu üye çok genç.çoğu 16,20,18,22,15 yaşlarında lise öğrencilerinden oluşuyor.Konu Dışından bahsediyorum.bu konu hakkında sizleri tanımasamda yazmak istedim.
ekşi sözlüğe üye oldum.Orada forum gibi konu aç butonu yok.Bende her ne kadar burada açacağım konu ciddiye alınmasada buraya yazmak,hem evde vakit geçirmek hemde sizin görüşlerinizi almak maksat boş vakit öldürmek için bu konuyu açtım.ben askere gitmeden 2 sene önce bir iş yerine girdim.kızlı erkekli karışık.çalıştığımız departman şöyle 25 metrekare var yada daha fazla.orda kızların yüzünden burçlara inanmaya başladım.burçlar bende hastalık haline geldi.işte kız soruyor senin burcun ne öbürü soruyor onun burcu ne.bende burç diye bir şeyin olduğunu keşfettim.VAKTİ OLAN OKUSUN özet geçemiyorum.Bende hastalık haline geldi bu burçlar.Okudum abi.Gazeteden okudum internetten okudum.Burç manyağı oldum.Sonra şuna inandım insanlar gerçekten burçlarındaki özellikleri hem taşıyor hemde taşımıyor.Bir insanın burcunu nerden buluyoruz işte doğum tarhinden doğum saatinden.sonra bu iş yerinde bir müdür var KOÇ BURCU adam sürekli suçsuz yere beni suçluyor.kavga çıkarmaya çalışıyor benden şüpheleniyor.Bu adam askerden geldikten sonra beni bir daha işe almadı.İş yerinde en çok çalışan tip benim.Var gücümle çalışırım.Bu adam hep beni işten kovmaya çalıştı.Küçümsedi azarladı.Ve çevremde dikkat ediyorum KOÇ burcu kadar afedersiniz ş...siz bir burç görmedim.Heps birbirine benziyor.Bir kere adam özenti.Bir ikincisi aklına ne geliyorsa yapıyor.Ne söylenecekse aklına ne gelirse yapıyor.İkinci eleman Aslan burcu.Abi SİZE YEMİN EDİYORUM BEN HAYATIMDA BU KADAR BENCİL YEMİN EDİYORUM BENCİL insanı aşağılayan hakaret eden emir veren insanın kalbini kıran saygısız sürekli hava atan sürekli gösteriş yapan sürekli insanları kıskandıran yolda yürüken önüne geçip yürüyen bencil abi size yemin ediyorum kuranı kerime el basarım ben hayatımda o çocuk kadar bencil başka hiç kimseyi tanımadım.Sürekli kızlarla yatıyor.bana anlatıyor.Cep telefonu alıyor en pahallısından telefonu sürekli masaya koyuyor.Şirket arabasını paramparça etti.Vitesi bozdu.Bana bir kere bile olsun doğru düzgün arabayı vermedi.Yemin ediyorum o çocuk size aynı şeyleri yapsa öldürüsünüz o çocuğu.Birde babam var hayatımda BOĞA BURCU çok iyi adam.benimle herşeyi paylaşır.Çok iyi insan o adam beni işsiz bıraktıktan sonra bir yerde iş bulamadım.sağ olsun haşlık verir.
Hakkında
Meslek: serbest meslek.meslek yok.
İlgi Alanları: gezici,dizi izler,müzik dinler.daha yok.
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Ses Sistemi
Ses Sistemi
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
Asus
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.236
İkinci El Bölümü Mesajları: 245
Konularının görüntülenme sayısı: 158.527 (Bu ay: 574)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 279 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.