Şimdi Ara

Starmaxx yol yardımı ağır yalan!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün saat 14:00 sularında bilen bilir Seydişehir'e gelmeden Toros tesislerinde durduğumda ki Allah'tan durmuşum, kaputun altından ciddi derecede yüksek bir ses çıktığını farkettim, 2. sıradaki enjektörden gelen ses çok yüksekti ve hemen bir ford ustasıyla temasa geçtim o şekilde yola devam etmemin riskli olduğunu ve aracı servise çektirmem gerektiğini söyledi ve benimde aklıma geçen yıl aldığım kışlık lastiklerin yanında verilen ücretsiz 1 yıllık yol yardımı geldi, verilen numarayı defalarca kez aramama rağmen kendime bir muhatap bulamadım, telefonda her defasında bekleyiniz ve operatör meşgul muhabbeti döndü, meşgul olabilirler diye yaklaşık yarım saate yakın bekledim bu arada bir başka telefondan da aradım aynı zaman diliminde ve sonuç aynı, türk telekom ya da gsm operatörü değil ki bu bu kadar meşgul olsun, bana göre yalanın önde gideni bu yol yardımı olayı, hatta bir söz vardır ben kibar olanını söyleyeyim; "yiyemeyeceğin muzu soymayacaksın". Sonrasını merak edenler varsa anlatayım, aracı kendim bulduğum bir çekiciyle seydişehir oto sanayi'ye çektirdim arıza enjektör burcundan kaynaklanıyormuş, değişim yapıldı ve sorun halloldu, 10 dk anca sürdü sağolsun usta hemen halletti, şansıma bir de bugün pazar heryer kapalı, çekici arkadaş sağolsun ford servisi arkadaşıymış aradı da adam evinden geldi yaptı.
    Bunu niye yazdım derseniz maceramı anlatmak için yazmadım tabi ki, çok daha büyük maceralarım var yazmam pek, konuda açmam ama burda çok kızdım starmaxx yol yardımına ayda yılda bir ihtiyacım oldu onda da yan çizdi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biturbo -- 18 Ağustos 2013; 19:26:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marlboro insanı

Bu mesaj silindi.
    Kimi kime şikayet edicem, ben istediğimi, hakkımı alamamışım, boşver.

Harbiden ya cidden şanslıydım, işler sırayla halloldu çabucak, onun bahanesiyle bir de etkiekmek yapıştırdım Seydişehir'de arabadakilere mahcubiyetimi gidermek amaçlı

Şaka makada korktum enjektör menjektör değişecek diye, masraflı işlerundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biturbo -- 18 Ağustos 2013; 19:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Kimi kime şikayet edicem, ben istediğimi, hakkımı alamamışım, boşver.

Harbiden ya cidden şanslıydım, işler sırayla halloldu çabucak, onun bahanesiyle bir de etkiekmek yapıştırdım Seydişehir'de arabadakilere mahcubiyetimi gidermek amaçlı

Şaka makada korktum enjektör menjektör değişecek diye, masraflı işlerundefined
    Ucuz lastik, ucuz hizmet Lastikleri çok kötü sayılmaz gerçi, idare ediyor ama illa bir yerlerden kısacaklar naparsın, geçmiş olsun.

• Geçmiş olsun hocam. Belkide pazar diye hiçbir operatörü çalışmıyordur.
  • Biturbo B kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın, ama yaşadıklarını okuduktan sonra aklıma ilk gelen deyiş şu oldu: "Ucuz etin yahnisi yavan olur..."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Çok geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın, ama yaşadıklarını okuduktan sonra aklıma ilk gelen deyiş şu oldu: "Ucuz etin yahnisi yavan olur..."
    Teşekkür ederim arkadaşlar Allah kimseye yaşatmasın... Kışın lastiklerle ilgili problem yaşamadım açıkçası pekte yol yapmadım kışın zaten genellikle uzun yolum yazın olur.
    7/24 diye geçiyordu yol yardımı, yoksa hiç isyan etmem.
  • quote:

Bugün saat 14:00 sularında bilen bilir Seydişehir'e gelmeden Toros tesislerinde durduğumda ki Allah'tan durmuşum, kaputun altından ciddi derecede yüksek bir ses çıktığını farkettim, 2. sıradaki enjektörden gelen ses çok yüksekti ve hemen bir ford ustasıyla temasa geçtim o şekilde yola devam etmemin riskli olduğunu ve aracı servise çektirmem gerektiğini söyledi ve benimde aklıma geçen yıl aldığım kışlık lastiklerin yanında verilen ücretsiz 1 yıllık yol yardımı geldi, verilen numarayı defalarca kez aramama rağmen kendime bir muhatap bulamadım, telefonda her defasında bekleyiniz ve operatör meşgul muhabbeti döndü, meşgul olabilirler diye yaklaşık yarım saate yakın bekledim bu arada bir başka telefondan da aradım aynı zaman diliminde ve sonuç aynı, türk telekom ya da gsm operatörü değil ki bu bu kadar meşgul olsun, bana göre yalanın önde gideni bu yol yardımı olayı, hatta bir söz vardır ben kibar olanını söyleyeyim; "yiyemeyeceğin muzu soymayacaksın". Sonrasını merak edenler varsa anlatayım, aracı kendim bulduğum bir çekiciyle seydişehir oto sanayi'ye çektirdim arıza enjektör burcundan kaynaklanıyormuş, değişim yapıldı ve sorun halloldu, 10 dk anca sürdü sağolsun usta hemen halletti, şansıma bir de bugün pazar heryer kapalı, çekici arkadaş sağolsun ford servisi arkadaşıymış aradı da adam evinden geldi yaptı.
    Bunu niye yazdım derseniz maceramı anlatmak için yazmadım tabi ki, çok daha büyük maceralarım var yazmam pek, konuda açmam ama burda çok kızdım starmaxx yol yardımına ayda yılda bir ihtiyacım oldu onda da yan çizdi!

Öncelikle geçmiş olsun.

Sonrasında ise eğer adamlara ulaşsaydın öğreneceğin tek şey;

Sorunun lastik ile ilgili olmadığını söylediğinde sana yol yardım hizmeti veremeyecekleri idi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Michelin bile yolda kalınca ilk olarak sıkıntının ne olduğunu soruyor.

Problem lastik ile ilgili değilse gelmiyorlar yardıma ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

quote:

Bugün saat 14:00 sularında bilen bilir Seydişehir'e gelmeden Toros tesislerinde durduğumda ki Allah'tan durmuşum, kaputun altından ciddi derecede yüksek bir ses çıktığını farkettim, 2. sıradaki enjektörden gelen ses çok yüksekti ve hemen bir ford ustasıyla temasa geçtim o şekilde yola devam etmemin riskli olduğunu ve aracı servise çektirmem gerektiğini söyledi ve benimde aklıma geçen yıl aldığım kışlık lastiklerin yanında verilen ücretsiz 1 yıllık yol yardımı geldi, verilen numarayı defalarca kez aramama rağmen kendime bir muhatap bulamadım, telefonda her defasında bekleyiniz ve operatör meşgul muhabbeti döndü, meşgul olabilirler diye yaklaşık yarım saate yakın bekledim bu arada bir başka telefondan da aradım aynı zaman diliminde ve sonuç aynı, türk telekom ya da gsm operatörü değil ki bu bu kadar meşgul olsun, bana göre yalanın önde gideni bu yol yardımı olayı, hatta bir söz vardır ben kibar olanını söyleyeyim; "yiyemeyeceğin muzu soymayacaksın". Sonrasını merak edenler varsa anlatayım, aracı kendim bulduğum bir çekiciyle seydişehir oto sanayi'ye çektirdim arıza enjektör burcundan kaynaklanıyormuş, değişim yapıldı ve sorun halloldu, 10 dk anca sürdü sağolsun usta hemen halletti, şansıma bir de bugün pazar heryer kapalı, çekici arkadaş sağolsun ford servisi arkadaşıymış aradı da adam evinden geldi yaptı.

Öncelikle geçmiş olsun.

Sonrasında ise eğer adamlara ulaşsaydın öğreneceğin tek şey;

Sorunun lastik ile ilgili olmadığını söylediğinde sana yol yardım hizmeti veremeyecekleri idi...
    Teşekkürler....

Lastik ile ilgili sorunu halletme de ne var, patlamış lastiği herkes değiştirir..

Haklısın, "marketing strategy" diyorum sadece.

• quote:

Teşekkürler....

Lastik ile ilgili sorunu halletme de ne var, patlamış lastiği herkes değiştirir..

Haklısın, "marketing strategy" diyorum sadece.
    Lastikten kaynaklanan bir sorunsa geliyorlar.Öteki türlü iplemiyorlar.En güzeli full kasko yine de ...
  • Trafik sigortasina yol yardimi opsiyonu mutlaka ekletilmeli eger kasko imkani yoksa.
  • quote:

Trafik sigortasina yol yardimi opsiyonu mutlaka ekletilmeli eger kasko imkani yoksa.
    Trafik sigortasında yardım hizmeti var mı bilmiyorum ...
  • Kredi kartlarında asistant hizmetleri oluyor arasaydınız çekici yollarlardi.
  • quote:

bilgilendirme için teşekkürler...

benim aracımda 650 liralık kasko mevcut ... senede 1 sefer hasarsızlık bozulmadan ve ikame kiralık araç vererek aracımın onarımını yapıyorlar... ayrıca yolda kaldıgımda telefon acıyorum çekicimi gonderiyorlar... istedigim servise cekiyorlar... 1 kereye mahsusta ön cam kırılırsa ücretsiz degistiriyorlar...

4 adet kış lastiğinin yol yardımına medet umana kadar kasko yaptırmanız bence daha mantıklı olurdu değil mi ? hemde çekici parası cebinizde kalırdı...

• quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar Allah kimseye yaşatmasın... Kışın lastiklerle ilgili problem yaşamadım açıkçası pekte yol yapmadım kışın zaten genellikle uzun yolum yazın olur.

Allah kimseye yasatmasin diyorsan bunu sosyal medyadaki butun mecralara yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Alıntıları Göster
    lastikten kaynaklı bir problem değil, haliyle çekici hizmetini de kullanmanız yerinde olmazdı.
    çok geçmiş olsun.
    böyle durumlarda kaskonun çekici hizmeti çok işe yarıyor.
    benim de aracım erzurumda donmuştu 2 kez.
    her 2 sindede çekici çağırtıp 80 km öteye il merkezine çektirmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: derememo

lastikten kaynaklı bir problem değil, haliyle çekici hizmetini de kullanmanız yerinde olmazdı.
    çok geçmiş olsun.
    böyle durumlarda kaskonun çekici hizmeti çok işe yarıyor.
    benim de aracım erzurumda donmuştu 2 kez.
    her 2 sindede çekici çağırtıp 80 km öteye il merkezine çektirmiştim.

Alıntıları Göster
    Lastikçilerin verdiği yol yardım sadece lastiklemi alakalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

İnsanlarin yolda kalip kalmamasiyla benim bunu sosyal medyada yazmamin bir ilgisi yok, yol yardimi alamasamda hemen bir cekici buldum ve cektirdim arabami, bu herkesin basina gelebilir kimi kaskoyla cektirir, kimi cebinden kimi de baska bir sekilde. Ben Allah kimseye yasatmasin derken, kimse yolda kalmasin, ugrasmasin anlamini yukledim cumleye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Lastikçilerin verdiği yol yardım sadece lastiklemi alakalı ?

Arkadaslarin dedigine gore oyle yapiyorlarmis, ama ne verdikleri brosurde oyle bir sey yaziyor ne de satin alirken herhangi bir yetkili bunu soyluyor, islerine gelmiyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Kredi kartlarında asistant hizmetleri oluyor arasaydınız çekici yollarlardi.

Bilmiyordum, aklimda bulunsun. Sansima cok yakin bi yerden cekici buldum hemen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.