Şimdi Ara

Stargate SG-1 İZLENİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Selam konuyu bulamadım 10 sezon srmüş bir dizi. Ana konusu yok forumda

İzleyenler nediyor başlanır mı bu yıl?

1994 deki filmini izledim pek kaliteli değil konusuda zorlama ama fantastik yapım kaç tane var sonuçta

Ne dersiniz şans vermeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 21 Nisan 2018; 17:5:5 >

• İzlenebilir güzel bir dizidir uzay bilim kurgu tarzı sevmeyenler hariç, benim favori dizilerimdendi, İlk sezonlar olaylar ilgi çekici görüntü kalitesi cok düşüktür. TRT zamanında bir kaç bölüm seyretmişsen az cok bilgili sahibi olmuşsundur dizi hakkında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Charles Bartowski
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

@Charles Bartowski
    İzlenir izlenir. Stargate seviyesinde çok az uzay bilim kurgusu vardır. 97 yılında olması biraz göz korkutabilir ama ilk sezonların bile görüntüsü fena değil.

Forumda izleyenler de var ama ana konu açan olmamış diye konuyu açmıştım

https://forum.donanimhaber.com/stargate-sg-1-1997-2007--129160639#129160639
  • STARGATE benim favorid dizimdir, daha sonra stargate atlantis ile devam edebilirsiniz. Serinin butun kitaplari elimde ebook olarak mevcuttur isteyen yesillendirsin.
  • İzlenir hocam bölüm sayısı fazla her bölüm farklı konular işliyorlar bi yandan da ana hikâyeyi anlatan bölümler var ana hikayeden giden bölümler genelde kalitelidir. 2 tane daha yanılmıyorsam diziden sonra çıkan film vardi. Ve son sezonlar Atlantis ile eş zamanlı gidiyordu.

• Stargate SG-1 / Atlantis ve Battlestar Galactica benim için yerleri ayrıdır eğer bu tür dizi ve filmleri seviyorsanız çok şanslısınız şimdiye kadar izlemediğiniz için.
  • Stargate filmini izledikten sonra bu diziye başladım. 10 sezonunu da, hiç sıkılmadan, çok severek izledim. İlk 5 dizim içindedir kendisi. Devam serileri de var. Kesinlikle izlemenizi öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 hafta önce başladım. 4. Sezondayım. Şimdiye kadar istemediğime pişman mı olayım yoksa mutlu mu karar veremedim. BG ile birlikte şimdiye kadar izlediğim en güzel bilin kurgu dizisi diyebilirim.

• Arkadaşlar diziyi nereden indirebilir yada satın alabiliriz?

• koray5006 kullanıcısına yanıt

Malum siteleri kullanıyorsan özelden atabilirim siteyi iki kez sg-1 bir kez de atlantis serisini izlemiş biri olarak izlemeni öneririm sadece Jack O'neill için bile izlenir.Ayrıca amazon prime dada sanırım sg 1 mevcut Türkçe altyazı var mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon Targaryen

Malum siteleri kullanıyorsan özelden atabilirim siteyi iki kez sg-1 bir kez de atlantis serisini izlemiş biri olarak izlemeni öneririm sadece Jack O'neill için bile izlenir.Ayrıca amazon prime dada sanırım sg 1 mevcut Türkçe altyazı var mı bilmiyorum.

cevabiniz icin teşekkürler.

amazon prime de altyazı yok malesef.

özelden indirebileceğim bir adres verirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray5006 -- 23 Mart 2021; 14:40:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.