Şimdi Ara

(SS KOYDUM)hafta içi kumbaraya 5 tl atarak ps4 almayı hedefliyorum.(PARAYI TOPLADIM) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
5.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah Alırsın kardeşim. Aldıgında bana da haber ver elimde oynayıp bitirdiğim artık oynamak istemediğim kutulu oyunlardan birini sana verebilirim.
  • Tutumlu olmak adına iyi bir deneme olmuş. Yine de kendinizi zorlamayın, taksitle alın geçin.

AAA exclusive ve next-gen oyunlar çıkmaya başladı. Fazla bekletmeyin PS4'ü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 6 Nisan 2015; 13:33:49 >
  • İlk ps4 sonra evlilik için sonra araba için sonra ev için sonra çocukların için hep biriktireceksin. Kolay gelsin kardesim. en azından baba parasını planlı kullanarak bir mal ediniosun. İnan bana para kazanmak zor iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah sabır versin...
  • Allah yardımcın olsun kardeşim. Sıkışırsan mesaj at yardım etmeye çalışırım elimden geldiğince
  • kardeşim git bir yerde yarım gün dahi de olsa çalış annenin babanın tanıdığı bildiği bir yer olsun, a101 demişşin orda çalış mükemmel olur senin için.ama ps4 almana anlam veremiyorum bütün harçlıkların oyuna gidicek.ps4 aldıktan sonra onu kullanırken verimli kullanmak istiyorsan bi belki iki ps4 parası da oyunlara aksesuarlara ve plus a harcamalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeMİller -- 6 Nisan 2015; 18:15:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Hafta içi hergün kumbaraya 5 tl atarak ps4 almayı hedefliyorum. gelişmeleri aylık aylık yazıcam sesler gelcek. Iyi günler

Tebrik ediyorum seni ps4 u aldiginda bana pm at sana kutulu last of us rem. hediyem olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzaslan666 -- 10 Nisan 2015; 13:12:52 >
  • Dostum aynen devam et. İnşallah alırsın aynı şekilde banada söyle pm at benden de bir kutulu oyun gelecek. Umarım alırsın.

• Güzel bir hedef, destekliyorum. Saga sola gereksiz harcama yapma.

• bende 2004 yılında yaklaşık 1 ay boyunca para biriktirip ps2ye chip taktırmıştım. o zaman pahalıydı 150 tlydi. (konsol tarihimde ilk ve son defa o ps2de korsan kullandım )

benim ki çok uzun sureli bir birikim değildi. umarım başarılı olursun, onun keyfi başka olur.

• Aferin evlat bu azim ve hırsla devam et ve şu lafı iyi belle; "taşı delen suyun gücü değil sürekliliğidir"...
  • umarım bir aksilik çıkmaz çok teşekürler.
  • oguzaslan666 kullanıcısına yanıt
    teşekürler sağolun umarım konsolu bir an önce alırım :D
  • konsolu alacaksın eyvalllahda oyunlarıda anca 8 ay sonra alırsın bu taktikle
  • Take That kullanıcısına yanıt
    digitalde fazla pahallı değil bu secondary primariy olayı varya işte o yüzden biraz ucuza geliyor oyunlar aynen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

digitalde fazla pahallı değil bu secondary primariy olayı varya işte o yüzden biraz ucuza geliyor oyunlar aynen :D

biliyorum . abarttım
  • Bende benzer şekilde aldım devam et.
  • Mücadelende başarılar dilerim.
  • Hepinize teşekürler.
  • Youtube den 1-2 ay ugrasip yapabilirsin bunu youtube candir ben herseyimi youtube sayesinde aliyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.