Şimdi Ara

(SS KOYDUM)hafta içi kumbaraya 5 tl atarak ps4 almayı hedefliyorum.(PARAYI TOPLADIM) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
5.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında ps3 almak için 6 ayda 400 tl para biriktirmiştim o zaman 8.sınıftaydım
    Daha sonra lise 2 de gitar almak için 7 ayda 1.350 tl para biriktirdim hiç bir şey yiyip içmiyordum otobüse bile biniyordum yürüyordum :D
    Şu an lise 4 deyim işte bence istersen yaparsın biraz sıkman lazım tabi
  • http://forum.donanimhaber.com/m_108850521/tm.htm
    Arkadaş forumu trollemiş heralde :) 1000 tl için kumbara tutan çocuk 5-6 binlik honda 150ps motor alacağını yazmış.
    Şu bedava oyun verecek arkadaşlar oyunları bana verirler artık :P
  • Dostum sana tek tavsiyem Ps4 falan alma. Bu oyun işi ülkemizde aşırı pahalı bir hal aldı.

Konsolu alınca olay bitmiyor.
    Plus ayrı, oyunlar ayrı hepsi para tuzağı. O parayı biriktir ama git bankaya koy.
    Düzenli maaşın yoksa oyun işine bulaşma. Alet evde yattığı ile kalır.
  • 7 sene önce , anneminde desteği ile konsolumu öyle almıştım...PS2 olduğu için babam almıyordu.Hatta paramı toplayıp sahibiden.com'dan bulup hadi gidiyoruz dememe rağmen gelmemekte direnmişti.

Konsolu da forumdan bi abiden almıştım.Hala konuşuruz facebook'tan :)
  • Alinca pm at ilk oyununu ben alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınca pm atma ilk oyununu ben almicam

• arkadaşlar şu anda 600 lira para toplayabildim bir 600 daha toplarsam bu iş tamamdır destekleriniz için çok teşekürler hepinize.
  • agabey 620 lira gibi bir bara birikti kumbaraya sığmadığı için cüzdana saklıyorum bu aralar işandan ler dükkanda yine bozuldu o yüzden babama fazla yük olmak istemiyor öte yandan da ygs lys hazırlıkları yapıyorum umarım ygs sonuna kadar alırım konsolu olmadı en kötü lys sonunda alırım konsolu
  • Ps4 almak sorun değil. Multi için psplus gerekiyor. Oyunlar desen maşallah 4 oyun bir asgari ücret maaşına denk. Oyun oynayamayacaksan da aleti almanın bir olayı pek yok.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    hocam ps4 olupta oynamamak ne kelimedir yav :D ben alıyım o konsolu oyunları daha ekonomik olması için diğital yoldan alıcam psn kardeşliği gibi :D yada 2.el diskler alıırım :D
  • Konsol için para biriktirsen ne olacak oyunları nasıl alacaksın ? 1-2 oyun ile bir yere kadar gidersin, dijital oyunlar bile ilk çıktığında secondary olsa bile 80-100 TL'den aşşağı olmaz.

Adam gibi ünivi kazan belki baban da destek olabilir hediye olarak direkt alırsınız, olmadı ps3 ya da xbox 360 al kırık bir şekilde idare eder seni.
  • Ben motor alacam diye okulda yemek bile yemiyorum la sen yine yiyomussun Bu arada her gun 5tl ayda 150tl yapar ki bu cok az para. Benden sana tavsiye iddaa oyna. Ben ps4'u iddaa sayesinde almistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UCAMAYAN SARBİ -- 16 Ekim 2015; 19:34:36 >
  • ben çok iddaa oynadım ama hiç tuttuaramayınca bıraktım gitti oynamıyorum helalinden biriktirmek en iyisi zamana bırakıcaz belkide çeyizlik olarak geline kitlerim kim bilir :D
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    zamana bırakıp biriktimeye devam edicem olurda üniversiteyi kazanırsam kaçınılmaz olur hediye almaları :D
  • VEYSİ.. V kullanıcısına yanıt
    Bloodborne'u silmen iyi olmuş.

• Ayda 150 birikiyorsa şimdiden alabilirsin. 9 taksit hesaplasan 1350 liraya tr garantili bile bulursun. Tabii kredi kartı bulman şartıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Edit9 ; s.a merhaba hepinize gayet iyi gidiyorum biriktirmede sıkıntı yok ama ps4 fiyatları yükseldimi yoksa bana mı öyle geldi bu arada arkadaşlar dün face cihan haber sayfasında ankara etlikte oturan hem kendisi hemde annesi hasta bir adam gördüm adam o kadar çaresizki o kadar aç ki adam diyo ki ben annem için yaşıyorum diyo işte ineklerin önüne koyan ekmekleri gizlice toplayıp yiyorum diyo beyler içim acıdı 2 gündür bu adama nasıl nerden yada hangi aracılıkla yardım edeceğimi araştırıyorum paramın bir miktarını bu adama bağışlamak istiyorum biliyorum bunu ps4 almak için biriktiriyordum ama bu insanlık dramı karşınıda kendimi tutamıyorum 2 gündür nefes alamıyorum keşke ona giden bir yardım haberi alsamda bana gerek kalmasa ama araştırıyorum yardım eden kimse göremedim ps4 almak sorun değil onun için biraz daha beklerim ilginiz için teşekürler size biraz ihanet gibi olacak ama ps4 para toplayıp tekrar alacam yani affedin beni. şuanda parayı %35ini topladım ama paramdan bir miktar şu engelli adama yardım etmek istiyorum lütfen affedin niyetim ps4 almaktı fakat bu adamı görünce fikrim değişti ama merak etmeyin sadece ufak bir miktarını bağışlayacam ve tekrar ps4 için para toplamaya devam edecem.

https://www.youtube.com/watch?v=oBmihfkNzEQ

ismail serçe diye bir adammışta ben tam kesinlik sağlayamadım. aranızda arayan olur belki ; ismail serçe: 0536 276 45 04
    ismail serçe haberi yapan gazeteci.

şunu yazmasan söylediklerine inanacaktım neredeyse

• defected kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi burda ben yalancımı oluyorum anlayamadım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabani Mokar

http://forum.donanimhaber.com/m_108850521/tm.htm
    Arkadaş forumu trollemiş heralde :) 1000 tl için kumbara tutan çocuk 5-6 binlik honda 150ps motor alacağını yazmış.
    Şu bedava oyun verecek arkadaşlar oyunları bana verirler artık :P

+1
    Banada troll gibi geldi.
    +Farkettimde motor sorusunu sen bu mesaji attiktan sonra degistirmis neredeyse 1 ay sonra,troll oldugu aciga cikmasin diye buyuk ihtimal.Madem motor sorusu gercek degil neden bu 1 ay icinde soruyu editlemedi.Bu arkadasin dedikleri banada pek inandirici gelmedi sahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli mehmet -- 19 Ekim 2015; 23:56:38 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.