Binbaşı
07 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

DH PS4 PUBG Oyuncuları Grubu

PUBG oyununun çıkması ile tamamen eğlenceli vakit geçirmek amaçlı kurulmuş gruptur. Grup toplamımız aktif olmak şartıyla 25 kişi olacaktır.

Whatshap grubuna katilmak icin linke tiklayin

https://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser

AD-PSN ID-YAŞ
Arkadaslar FIFA 17 nin son surecine girdigi bugunlerde UT oynayan arkadaslar ile degisik bir heycanli turnuva olmasini temenni ederken tutarsa Bronz Gumus ve Altin olmak uzere turnuvalar duzenlemek isterim.

Turnuva Ultimate Team kadrolar ile yapilacak.
Kadro ilk 11 ve yedek oyuncular Bronz olmak zorunda olup aksini yapan diskalifiye edilecek. (Kanitlanmak sarti ile)
Katilim 10k coins olup toplanan coinsin %80 Sampiyona % 20 si 2. ye (Vergiler haric)
16 takim ile finale kadar kura ve eleme usulu cift mac (ev sahibi-deplasman) seklinde olacak.

Bu turnuvanin amaci tamamen FİFA 17 UT oynayn arkadaslara kaliplasmis oyuncular disina farkli bir heyecan olustuma amaclidir.

Katilim icin PSN İD birakiniz.
BATTLEFİELD 1 OSMANLI ASKERLERİ OYUNCU GRUBU

1- Erdoğan-32 yaş-PSN ID:MrCicik

2- Mehmet-28 yaş-PSN ID:TR-ArmyWarrior

3- Ahmet-23 yaş-PSN ID:ultras_ammo

4- Furkan 24 yaş-PSN ID:fur_kan1703

5- Abdurrahman 26 yaş-PSN ID:xHunter_Gerillax

Katılmak isteyen pm atsın.
Arkadaşlar Zenfone 2 16GB telefonumu 6.0 dan 5.0 versiyonuna düşürürken.
İşlem sırasındaki şarj durumu yüzde 16 ve şarja takılıydı. Telefonun dahili belleğine 5.0 sürümü 1.3 GB boyutundaki dosyayı yükledim. Telefonu yeniden başlatınca sistem güncellemesi algılandı bildirimini kullanarak işlem başladı. Telefon kapandı ve tekrar açılınca yanlış hatırlamıyorsam. Yeşil robotlu ekrandayken robotun altında yeşil çizgi ortaya kadar geldi ve takılı kaldı. 10 dk bekledim hala ilerleme yok.Bende çok büyük bir hata ile telefonu şarjdan çıkarıp power tuşuna bastım. Kapama tuşuna basınca telefona kapandı. Tekrar açayım da baştan başlasın dedim fakat güç tuşuna basınca telefon 2 kere titriyor ekranda en ufak bir görüntü dahi gelmiyordu. 2 kez açılır gibi titremesinden sonra 1-2 dk da bir titremeler oluyor. Fakat 10 sn falan güç tuşuna basınca bir daha titreme olmuyor taa ki tekrar uzun basıncaya kadar.

Çözüm uğraşlarım ve aldığım neticeler:

İlk olarak internettten araştırdığım kadarı ile iSocUSB-Driver, IntelAndroidDrvSetup1.10.0 ve ASUS_Android_USB_drivers_for_Windows_20140325 driverlerini yükledim. Telefonu bilgisayar bilinmeyen aygıt ve moorefield adında bir aygıt olarak algıladı. Sonra xfstk-downloader adlı bir program aracılığı bazı işlemler yapmaya çalıştım. Fakat bu işlemler neticesinde sadece telefonumun USB EKRANINI GÖREBİLDİM. Fakat asıl sorun şu pc ile telefon arasında bağlantı var gibi gözüküyor ama gerek xfstk-downloader gerek adb programı gerekse ASUS Flash Tool programları telefonu algılayamıyor. Lütfen bana yardım edin çaresiz kaldım.

Şuan;
-Telefonumu açmaya çalıştığımda yada pc ye bağladığımda USB ekran görüntüsünü 3-5 dk görüyorum. 3-5 dk sonra kendi kendine kapanır açılır gibi titremeler dışında bir şey yapmıyor. Lütfen izah edin bana. Saygılarımla. bana yardımcı olacak arkadaşları 05065556187 nolu telefonumu aramasını bekliyorum. Çaresiz kaldım. Not: Ses açma+Güç tuşu gibi hiç birşey beni drootboot vb. ekranlara götürmüyor. Ekranda görebildiğim teksey USB Soketi amlemi
Arkadaslar herkese selamlar.

FİFA 16 ULTİMATE TEAM Modunda kuracagimiz ve arzu edilirse devamini getirecegimiz 10 kisilik odullu turnuva duzenlenecektir. Turnuva katilim sartlari ve kurallar ise su sekildedir.

Katilim Sartlari

1. Turnuvaya katilmak isteyenler EA kesintisini de hesap ederek 10k odemeyi kabul etmis sayilir.

2. Turnuva Lig seklinde olup 10 takim ile mucadele edilecektir.

3. İlk turnuvamiz Bronz oyunculardan olusan kadrolar ile olacagi icin. Herkes Bronz oyunculardan birer kadro ile mucadele edecektir.

4. Whatshapp kullanimi sart olup iletisim adina grup kurulacaktir.

Mac kurallari

7 dk
standart hiz

Kayitlarin tamamlanmasi ile lig ve fikstur gorseli yayimlanacaktir.

ODUL
1 NCİ toplanan giris coinslerinin %70
2 NCİ toplanan giris coinslerinin %30 unu alacaktir.

Katilmak isteyenler psn id sini buraya yazip pm 05065556187 numaralı hattıma whatshap icin yazsın.

Kayitlar

1-TheGreatOttoman
Bilmiyorum sanirim koca şehirde tek ps4 tutkunu benim gibi hissediyorum. Eger usakta ps4 oyuncusu varsa her turlu sohbet muhabbet tarzi bir oyun takas grubu olabiliriz. Umarim vardir
Beyler selamlar 10 yildir Jandarmada askeri personeldim. Ailevi problemler ve is degisikligi nedeni ile Istifa ettim usak iline yerlesmeyi planliyoruz. Hic cevrem falan yok. Evliyim ve bir kizim var. 18 yasindan beri gurbetlerde dolasmaktan bir tane dost arkadas bu civarlarda bulunamamaktan edinemedim. Bana 30 yas civari kafa dengi playstation 4 oyunlari oynayan teknoloji duskunu usak ilinde bir arkadas dost ariyorum.

Dalga gecme gereksinimi duyacak sacma sapan yazi yazacak olursa sadece dusunun bir insan arkadas veya dost bulmak icin foruma yazi yaziyorsa gercekten bir sikintisi vardir. Umarim gercek bir arkadaslik dostluk kuracagim insan/insanlarla tanismaya burasi vesile olur.
Öncelikle herkese iyi oyunlar. Bu yeni oyunda topu nasıl kapacağız. Millet elini kolunu sallayarak dolanıyor. Bu işi çözen bi yazsında bizde öğrenelim
Beyler selamunaleyküm.

Us psnden aldığım bf+pre hesabımın ana hesap olması nedeni ile kendi tr psnden oyunumu oynuyorum. Bu bf levelim yeni açağım tr psn e taşımak adına ea live chat de görevli arkadaşla yaptığım görüşmede bunun mümkün olmadığını öğrendim.

Şimdi sizlere asıl sorumu yönelteyim. Us psn de bf+pre (anahesap) oyunumu yeni açacağım tr psnden oynayabileceğim. Ve bu hesabım otomatik 1 level ile başlayacak. Maksadım level değil sadece silahlarım. Silahlar için tek çözüm silah açan eklentiyi almak. Nu eklentiyi tr psnden alsam. Us psn de bulunan oyunla bölge çakışması olur mu?
Beyler herkese s.a.

Aşağıdaki küçük resimde ea resmi sitesinden bf4 ps4 için port adreslerini buldum lakin bunları modem arayüzünde(2.resim) nereye yazıcam çözemedim. Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. Tşkler
Hakkında
Meslek: Pazarlama
İlgi Alanları: Playstation, Mangal, Balık Tutmak, vb. ...
Forum İmzası:
PS4 PSN ID : Tr-MrCicik (Referanslar için sayfama bakabilirsiniz)
Hakkımda:
PS4 PSN : Tr-MrCicik
PS4 TR PSN : MrCicik
PSN Alışveriş Refaranslarım :1-weros nickli üyeden Fifa 15 Secondry hesap alındı.2-Jigsaw999 nickli üyeye PES 15 Secondry hesap satıldı.3-girice nicki üyeye Last Of Us Secondry hesap satıldı.4-janot nickli üyeye UFC secondry hesap satıldı.5-magistigvolki nickli üyeden Drive Club Secondry hesap alındı.6-Esevetnova nickli üyeye Last Of Us primary hesap satıldı.7-Th3M4NIMAL nickli üyeye Outlast secondry hesap satıldı.8-regis nickli üyeye Dying Light Secondry hesap satıldı.9-yunusay nickli üyeden The Order Secondry hesap alındı.10- exclbr nickli üyeye BF4 BF4 Premium Gta Destiny secondry hesap satıldı.11-quanch nickli üyeden Nba2k15 primary hesap alındı. 12- atacani nickli üyeye nba2k15 primary hesap satıldı. 13- TrEro nickli üye ile UFC-Metro Redux Primary hesaplar takaslandı. 14-grandherakles nickli üyeye metro redux 2033 primary hesat satıldı.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
TV
PSN ID
Ottoman_Slap45
PSN ID
PSN ID
PSN ID
PSN ID
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.033
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 66.407 (Bu ay: 589)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 453 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.