Yüzbaşı
11 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba şuan 7 yıllık bir laptop kullanıyorum, 6000TL bütçem var ve 4-5 yıl boyunca rahat ettirecek bir laptop almak istiyorum
Vatan bilgisayarda şuanda bu bilgisayar KDV indirimde sizce bu fiyata f/p olarak daha yüksek bir laptop bulabilir miyim ? Bu laptop'u kullanan varsa önerir mi ? aynı şekilde altta paylaşacağım HP - Omen'de işimi görebilecek seviyede aradaki 1400TL fark değer mi ?
http://www.vatanbilgisayar.com/acer-predator-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256-ssd-17-3-gtx1060m-6gb-w10.html
http://www.vatanbilgisayar.com/omen-by-hp-15-ce008nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-128ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10.html

2017 Şampiyonluk Ligi - Yaz Mevsimi

YAYIN

Twitch
Youtube

Bu Sahne Gerçek!

TÜRKİYE BÜYÜK FİNALİ 19 AĞUSTOS CUMARTESİ

-

Mevsim Finalleri

Yarı Final

3 - 0

1.Maç Özet
1.Maç - Build,Kabiliyetler

2.Maç Özet
2.Maç - Build,Kabiliyetler

3.Maç Özet
3.Maç - Build,Kabiliyetler

3 - 1

1.Maç Özet

2.Maç Özet

3.Maç Özet

4.Maç Özet
4.Maç - Build,Kabiliyetler

Çeyrek Final

3 - 1

1.Maç Özet

1.Maç Özet

3.Maç Özet

4.Maç Özet

3 - 2

1.Maç Özet

2.Maç Özet

3.Maç Özet

4.Maç Özet

5.Maç Özet
5.Maç - Build,Kabiliyetler

PUAN DURUMU

TAKIMLAR

● OYUNFOR CREW ●

● P3P ESPORTS ●

● GALAKTİCOS ●

● TEAM AURORA ●

● 1907 FENERBAHÇE ESPOR ●

● ÇİLEKLER ●

● BAUSUPERMASSİVE ESPORTS ●

● DARK PASSAGE BKM EXPRESS ●

NOT Puan durumu maç haftası sonunda güncellenecektir. Konuyla ilgili istekleriniz özel mesaj ile iletebilirsiniz. Her hafta maçların sonuçlarının yanında builds linklerini de paylaşmayı düşünüyorum bu konu ile ilgili düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Sana Özel Mağaza'ya (tekrar) hoş geldin!

İndirim Botu size özel indirimleri seçmek için çok sıkı çalışıyor ve indirimler konusunda ne düşündüğünüzü duymak için sabırsızlanıyor. Sana Özel Mağaza'yı bilmeyenler için:

Düşünceli İndirim Botu senin beğeneceğini düşündüğü 6 kostümü seçerek bu kostümlere çeşitli indirimler uygulayacak.
Bu indirimler şu anda Mağaza'da bulunmayan Hatıra kostümlere de gelebilir.
Eğer sende olmayan bir şampiyonun kostümüne indirim uygulanırsa, aynı indirim oranı şampiyona da uygulanacak
Destansı, Efsanevi, sınırlı süreliğine çıkmış, Ganimet'e özel ve yeni sayılabilecek kostümler (Kozmik Gece Xayah gibi) Sana Özel Mağaza'da olmayacak.

NOT Sana Özel Mağaza’nın doğru kişisel teklifleri görüntülememesine neden olan bir sorun nediyle kısa süreliğine devre dışı.
DÖNDÜ Sana Özel Mağaza tekrar devrede.

Sana Özel Mağaza 18 Mayıs 2017 saat 22.00'dan 7 Haziran 2017 saat 09.59'a kadar güncellenen istemcideki yeni yerinde açık olacak.

http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/store/sales/sana-ozel-magaza-geri-donuyor

Nasıl skin sandıktan çıktı açayım mı ?
Merhaba arkadaşlar Online oyunlara ara vermiştim ama geçen hafta hayatımda ilk defa lol'e başlamaya karar verdim.
Oyunu oynayan bir arkadaşım daha var oda yeni başladı kendimizi elimizden geldiğinde geliştirmeye çalışıyoruz benim eksik yönlerim neler ? elimden geldiğince farm yapmaya ve koridorda minyon üstünlüğünü sağlamaya çalışıyorum.

İtibar puanlarımı harcamadım bu aralar bir hero almayı düşünüyorum ama hangisini alacağıma daha karar veremedim bir arkadaş 30Lv'e kadar rün almama mı söyledi bu konuda önerileriniz neler ?

EDİT:Merhaba arkadaşlar dün ilk 10 maçımı tamamladım GOLD 5'e yerleştim. 1-2 ay dereceli atmayı düşünmüyorum sanırım Gold'da oynamasak bile düşmüyoruz, Bütün ADC'leri aldım sıradaki hedefim 2,3 rün sayfası ve Vladimir,Reksai,Hecarim,Rengar ve Thresh'i satın alıp kavrayıp dereceliye devam etmek.
ADC hariç diğer koridorlarda'da oynayabiliyorum adc kalmadığında bunlarla oynamayı düşünüyorum.
Beşiktaş'tan olaylı şekilde ayrılan Ricardo Quaresma yeniden gündeme geldi.

Beşiktaş’ın resmi sitesinde “Ricardo Quaresma artık Kartal” açıklaması yapıldığında tarihler 13 Haziran 2010’u gösteriyordu. 19 Haziran 2010’da İnönü Stadı’nda organize edilen imza töreninde 20 bin siyah-beyazlı taraftar tribündeydi.

Beşiktaş kariyeri boyunca toplam 73 resmi maça çıktı Quaresma… 18 gol attı 27 asist yaptı. İsmi kendisi ile özdeşleşen “Trivela” vuruşuyla attığı gollerle tribünleri ayağa kaldırdı. Ama fırtınalı bir aşktı Beşiktaş ile Quaresma’nın birlikteliği…

TARAFTARLAR UNUTMADI

Günü geldi ücreti gündem oldu, günü geldi yöneticilerle girdiği diyaloglar, Fikret Orman ile sürtüşmesi manşetlere çıktı.

FEDA döneminde gerekli fedakarlığı yapmadığı gerekçesiyle yaklaşık 1 yıl oynatılmadı, Katar’a gitti, ardından eski gözağrısı Porto’da soluğu aldı. Porto’da eski günlerine döndü, oynadığı futbolla 11’in değişmez ismi oldu. Ancak ne Beşitaşlılar Quaresma’yı unuttu ne de o siyah-beyazlıları…

Son olarak Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Bayern Münih’e attığı iki golle yıldızlaşan 31 yaşındaki futbolcu, bir kez daha Beşiktaş’ın gündemine geldi. Yabancı sınırının kalkması nedeniyle oyuncu arayan siyah-beyazlı yöneticilere Quaresma önerildi. Sezon sonunda Porto ile sözleşmesi bitiyordu. Beşiktaşlı taraftarlara Vofafone Arena için verilecek en güzel hediyelerden biriydi. Hemen girişimler başladı. Quaresma ile temas kuruldu. “Yarım kalan bir işimi tamamlamaya hazırım” yanıtı alınınca iş ciddileşti. Başkan Fikret Orman’ın olumlu yanıt vermesi halinde Quaresma ile pazarlıklar resmen başlayacak.

650 BİN EURO KAZANIYOR
Beşiktaş ile Quaresma ilişkilerini zedeleyen temel faktör, menajer Jorge Mendes’ti. Portekizli menajer, Q7’nin FEDA yapmasını engellemiş, iplerin kopacağı süreci başlatmıştı.
Ancak Quaresma kendisine sürekli Arap kulüplerini öneren Mendes ile artık çalışmıyor. Yıldız oyuncunun yeni menajerinin yüksekten uçmaması ve makul konuşmaları, siyah-beyazlı yöneticilere “Bu transferin olma ihtimali yüksek” dedirtiyor.

Kaynak:http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/04/25/quaresma-geri-donuyor-2-412864/
Arkadaşlar batarya değişimi yaparken ilk vidanın altından çıkan klipsi kaybettim, Tam olarak adını bilmiyorum internetten yenisini almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz.

Arkadaşlar merhaba iphone 4S kullanıyorum yaklaşık 2 ay önce telefonumun wifi'si kendi kendine pasif duruma geldi iki tane telefonum olduğundan dolayı ve internet paketim olduğundan dolayı fazla takmadım fakat garantim var ve bu sorunu yaşayan kişilerin çoğunun telefonu değiştirilmiş acaba bu sorunu yaşayıp telefonunu garantiye gönderip olumlu sonuç alan var mı ? tanılar ve kullanıma girdiğimde '' panic.plist '' hatası görünüyor sanırım hata donanımsal ve değiştirilmekten başka çözümü yokmuş.
Arkadaşlar İos 7 Beta 6 kullanıyorum, İtunes üzerinden full sürüm güncelleme geldi haberiniz olsun.
Hakkında
Meslek: Öğrenci,Gazeteci,Editör
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
Notebook
Toshiba
LOL
Kalista
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Basketbol
Miami Heat
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.657
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 9.588 (Bu ay: 283)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 271 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.