Şimdi Ara

(SS KOYDUM)hafta içi kumbaraya 5 tl atarak ps4 almayı hedefliyorum.(PARAYI TOPLADIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
5.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta içi hergün kumbaraya 5 tl atarak ps4 almayı hedefliyorum. gelişmeleri aylık aylık yazıcam sesler gelcek. Iyi günler

edit ; herkese tekrardan merhaba parayı topladım şimdi ne yapacağım hiç bilmiyorum benim için zor bir dönem oldu sınav okul babamın batması herşey çok berbat geçti ama yinede toplamayı başardım destek olup olmayan herkese teşekkürler şimdi nasıl yapmalıyım elimde 2.el bir ps3 var ama kol bozuk bunuda satarsam 1100 lira gibi bir para olacak korkudan paraları banka hesabıma koydum ne olur ne olmaz diye nasıl bir yol izlemeliyim iyi günler tekrardan..

Buyrun ss

(SS KOYDUM)hafta içi kumbaraya 5 tl atarak ps4 almayı hedefliyorum.(PARAYI TOPLADIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 1 Temmuz 2017; 20:52:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Gaza gelip parayi harcama. Kemerleri sık,tutumlu ol ve paraya dokunma sakın. =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birikmiyo kardeşim 1 ayda 150 lira biriktirebildim ben
  • Seneye bu vakitlerde alabilirsin planlarin tutarsa.

Her gun 5 TL'yi nereden bulacaksin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz 90ların başında iş bankasının verdiği kumbaraya para koyardım nedeni ise üniversite okuyabilmen için para biriktirmenin Şart koşulduğu bir çevireydi.Gıbtayla bakıyorum sana şimdi.

• Peşinen biriktirmek yerine, taksitli almak bazen daha iyi. Çünkü alınca ödemek zorunda oluyorsun ama almak için biriktirmek zor oluyor
  • Ben her gün 1 TL civarı atıyorum. Bir de üç ayda bir burs geliyor. Yaz bitmeden alırım herhalde.

• Şöyle kardeşlerimize helal olsun diyorum ben. Kendilerinde eski beni anımsıyorum :) Umarım en kısa zamanda paranı toplar alırsın cihazını.

• Kardeşim helal olsun sakın yılma !!
    1 TL biriktirerek PS1 almış adamım o yüzden tebrik ediyorum seni.

Deyim yerindeyse bunu bile göze alıyosan " Adam Olur Senden "
  • Amacımız aynı kardeş, ben günde 3-4 TL atarak şuan 150 TL yaptım Durmak yok yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayali Oyuncu -- 3 Nisan 2015; 12:19:20 >
  • Bende ps4 e maasimin hepsini yatirdim tekte aldim ama 1 ay boyunca gun boyu bos ve ac mide ile gecirdim eve yurudum sigara otlandim. Yani o bi ay surviver mod unda yasadim hayati :)

• Bu sekilde bilgisayar alacak olan bir arkadas vardi Konu Disi' nda. Suan kendisi 1000 TL' ye ulasmis. Sende sakin pes etme dostum. Hedefine ulasincaya kadar devam et. Konuyu takip edecegim guncellemeyi unutma. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abysm Nucleus -- 3 Nisan 2015; 17:35:11 >
  • Ben de ps2 yi ulaşımdan kısarak almıştım. Yürüyordum hep :D Allah sabır versin..
  • ben haftanın her günü 4 tl atıyorum xbox 360 sattım 600 tl ye tek eksiğim 550 tl şimdiden 200 tl topladım bile tutumlu bir şekilde devam edelim
  • Parayı toplayınca yaz buraya, banada özelden mesaj at. İlk oyununu ben yollıcam sana.
  • 5 tl ile ayda 100tl eder taksitle alabilirsin öyle yaparsan 1 yıl sonra alırsın ps4
  • Sene basindan beri ps4 almak icin para biriktirdim,0'dan basladim su an 1650 lira civari oldu, yaza kadar sinava calisacagim icin indirime girmesini bekliyorum. Gercekten cok guzel bisey istedigin an alabilecegini bilmek. Parani sakin harcama değecek.

• Kardesim yaptigin sey cok guzel sabirla yap bunu. Ancak biliyosunki olay sadece ps4 almakla bitmiyor. Oyunlari pahali gercekten. Ve takas olayi ha dediginde hemen gerceklesmiyor. Surekli oynadigin sabit oyunlarin olucak. Fifa , nba , gta gibi. O oyunlari elinden cikarmak istemiyceksin. Bende askerden gelip aldim bi hevesle. Suan sadece fifa oynuyorum. Cunku calisip bi kazancim olmasina ragmen suan oyun alamiyorum. Bunlarida dusun. Bunlar icinde kenarda iyi bi paran olsun derim ben. Allah sabir versin yaptigin guzel bisey. Bunun tadini alinca herseyi boyle yapmak istiyceksin.

• Alırsın.

• Başarırsın umarım dostum :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.